11 rzeczy, które kobiety chciałyby, żeby faceci wiedzieli o obciąganiu

ŻYCIE
bsnrk
banana
580

1. Jak jesteś tak blisko jakiegoś penisa, jego rozmiar to jest ostatnia rzecz o jakiej myślisz. Jest tyle sposobów, żeby powiedzieć, że wielkość nie ma znaczenia, ale powiedzmy to jeszcze raz. Nie ma szczególnie znaczenia w przypadku, gdy przystępujesz do jego ssania.

2. Zdecydowanie da się wyczuć, kiedy ostatni raz myłeś jaja. Ciała się pocą. Jądra szczególnie się pocą, a bokserki nie mają jakichś właściwości samooczyszczających. Regularne mycie się jest ważne, jeśli rozważasz, że ktoś to zrobi ci więcej niż raz.

3. Jakiś pozytywny feedback jest mile widziany. Kibicujemy znajomym, gdy biorą udział w wyścigu, nie? I nie mówię, że masz to robić w ten sam sposób, jak ci obciągam, ale jakieś słowa, na przykład „o tak!!!!”, są lepsze niż milczenie.

4. To nie jest grzeczne, żeby spuścić się komuś na twarz bez ostrzeżenia. Chyba że jesteś z dziewczyną, która powiedziała ci „proszę, kochanie, spuść mi się czasem z zaskoczenia na twarz”. W innym razie nie rób tego.

5. Połykanie to wyjątek, nie reguła. Niektóre kobiety to lubią, niektóre są totalnie przeciw. Niektóre zmieniają zdanie. Jest naprawdę dużo sposobów podejścia do perspektywy połknięcia spermy. Możesz to sobie zresztą wyobrazić. Ty lubisz połykać?

6. Czasem trzeba zrobić sobie przerwę na oddychanie. Bo wiesz, ludzie nie potrafią wstrzymać powietrza na okres 10 minut.

7. Wzięcie całego do ust dla większości kobiet jest fizycznie niemożliwe (chyba że masz dwucentymetrowego). A wpychanie go na siłę to najgorsza rzecz, jaką można zrobić. Odruch wymiotny to realna sprawa i nie znika tylko dlatego, że kobieta uprawia właśnie seks.

8. Większość kobiet nie ma pojęcia, co zrobić z twoimi jajami. Czy mam udawać, że ich tam nie ma? Czy chcesz, żeby coś z nimi robić? Dlatego, warto to za każdym razem podkreślać, dobra komunikacja w seksie to podstawa. Jesteś kobietą i szukasz wskazówek? Oto rzeczy, których na pewno nie można robić z jądrami.

9. Jakieś słowa pochwały, w stylu „to naprawdę było wspaniałe”, są jak najbardziej na miejscu i zwiększają twoje szanse na to, że seks oralny się w przyszłości powtórzy. Wiele kobiet czuje się niepewnie w tej sytuacji. Co jest tak na marginesie dziwne, bo w ogóle faceci powinni im dziękować na klęczkach, że w ogóle to robią.

10. Nie ma mowy o tym, że to jest przysługa za przysługę. Miałeś kiedyś ból szczęki po seksie oralnym? No właśnie.

11. Tak naprawdę nikt nie chce robić z tobą 69. Zresztą to nigdy się nie udaje.

Polecamy: 16 faktów na temat seksu oralnego, o których dziewczyny nigdy nic nie mówią

Po czym poznać, że facet jest kiepski w łóżku

Rozrywka
callista006
pobrane
407

Oczywiście na poniższe punkty należy patrzeć z przymrużeniem oka… Jednak okazuje się, że sporo internautek w nie wierzy. Naszym zdaniem o nikim nie można powiedzieć, że jest słaby w łóżku, dopóki się tego nie sprawdzi. A może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie i może potwierdzić którąś z tych wskazówek?

1. Małe dłonie

1

Popularny i często przekazywany sobie przez kobiety mit mówi, że mężczyzna o krótkich palcach jest też krótki gdzie indziej. Żadne badanie tego nie potwierdziło. Poza tym przecież panie zarzekają się, że rozmiar nie ma znaczenia, więc ten punkt chyba możemy od razu odrzucić?

Zobacz 5 mitów na temat męskiej seksualności, w które kobiety powinny przestać wierzyć.

2. Wąskie barki

2

Podobno jeśli mężczyzna nie jest zbyt dobrze zbudowany, a wręcz chudy, szanse na to, że jest dobrym kochankiem znacznie spadają. Te nowiny również nie zostały potwierdzone przez żadne badania. Czy chłopięca postura wyklucza udany seks? Co o tym sądzicie?

3. Przesadna muskulatura

3

Wygląda na to, że dobry kochanek musi być w sam raz. Wątły facet jest kiepski w łóżku, przesadnie umięśniony również. Skąd takie przekonanie? Muskulatura nie zawsze jest efektem ciężkiej pracy, w grę wchodzą czasem sterydy, różnego typu chemiczne wspomagacze, które rzeźbią sześciopak, ale wpływają niekorzystnie na organizm mężczyzny, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę seksualną.

4. Podły charakter

4

Uważa się, że kiepskie osiągnięcia w łóżku wpływają na zachowanie mężczyzny na co dzień. Ponieważ jego frustracja rośnie, rozładowuje napięcie w jedyny możliwy dla siebie sposób – wyżywając się na innych.

5. Drogi samochód

11

Cóż, chyba wszyscy znają stereotyp samochodu jako przedłużenia męskiego członka. Podobno facet, który jeździ małym autem nie inwestuje w większe, bo nie musi niczego udowadniać i poprawiać sobie humoru. Trudno uwierzyć, że ten mit do dziś ma się wśród kobiet bardzo dobrze…

Zobaczcie po czym poznać, że facet jest dobry w łóżku – to chyba bardziej wiarygodne wskazówki!

Źródło: Papilot.pl