11 rzeczy, które kobiety chciałyby, żeby faceci wiedzieli o obciąganiu

ŻYCIE
bsnrk
banana
134

1. Jak jesteś tak blisko jakiegoś penisa, jego rozmiar to jest ostatnia rzecz o jakiej myślisz. Jest tyle sposobów, żeby powiedzieć, że wielkość nie ma znaczenia, ale powiedzmy to jeszcze raz. Nie ma szczególnie znaczenia w przypadku, gdy przystępujesz do jego ssania.

2. Zdecydowanie da się wyczuć, kiedy ostatni raz myłeś jaja. Ciała się pocą. Jądra szczególnie się pocą, a bokserki nie mają jakichś właściwości samooczyszczających. Regularne mycie się jest ważne, jeśli rozważasz, że ktoś to zrobi ci więcej niż raz.

3. Jakiś pozytywny feedback jest mile widziany. Kibicujemy znajomym, gdy biorą udział w wyścigu, nie? I nie mówię, że masz to robić w ten sam sposób, jak ci obciągam, ale jakieś słowa, na przykład „o tak!!!!”, są lepsze niż milczenie.

4. To nie jest grzeczne, żeby spuścić się komuś na twarz bez ostrzeżenia. Chyba że jesteś z dziewczyną, która powiedziała ci „proszę, kochanie, spuść mi się czasem z zaskoczenia na twarz”. W innym razie nie rób tego.

5. Połykanie to wyjątek, nie reguła. Niektóre kobiety to lubią, niektóre są totalnie przeciw. Niektóre zmieniają zdanie. Jest naprawdę dużo sposobów podejścia do perspektywy połknięcia spermy. Możesz to sobie zresztą wyobrazić. Ty lubisz połykać?

6. Czasem trzeba zrobić sobie przerwę na oddychanie. Bo wiesz, ludzie nie potrafią wstrzymać powietrza na okres 10 minut.

7. Wzięcie całego do ust dla większości kobiet jest fizycznie niemożliwe (chyba że masz dwucentymetrowego). A wpychanie go na siłę to najgorsza rzecz, jaką można zrobić. Odruch wymiotny to realna sprawa i nie znika tylko dlatego, że kobieta uprawia właśnie seks.

8. Większość kobiet nie ma pojęcia, co zrobić z twoimi jajami. Czy mam udawać, że ich tam nie ma? Czy chcesz, żeby coś z nimi robić? Dlatego, warto to za każdym razem podkreślać, dobra komunikacja w seksie to podstawa. Jesteś kobietą i szukasz wskazówek? Oto rzeczy, których na pewno nie można robić z jądrami.

9. Jakieś słowa pochwały, w stylu „to naprawdę było wspaniałe”, są jak najbardziej na miejscu i zwiększają twoje szanse na to, że seks oralny się w przyszłości powtórzy. Wiele kobiet czuje się niepewnie w tej sytuacji. Co jest tak na marginesie dziwne, bo w ogóle faceci powinni im dziękować na klęczkach, że w ogóle to robią.

10. Nie ma mowy o tym, że to jest przysługa za przysługę. Miałeś kiedyś ból szczęki po seksie oralnym? No właśnie.

11. Tak naprawdę nikt nie chce robić z tobą 69. Zresztą to nigdy się nie udaje.

Polecamy: 16 faktów na temat seksu oralnego, o których dziewczyny nigdy nic nie mówią

Nie ma nic bardziej upokarzającego niż PIJANA KOBIETA. Ta jednak przekroczyła wszelkie GRANICE…

FILMY
myrmek
kobieta
537

Niektórzy mówią, że nie ma bardziej upokarzającego i niezręcznego widoku, niż pijana kobieta. Nie wiem, czy to prawda (wydaje mi się, że w swoim życiu widziałem już kilka bardziej upokarzających widoków, na które w tym miejscu spuszczę zasłonę milczenia), ale z całą pewnością pijana przedstawicielka płci piękniejszej nie jest tym, co większość z nas chciałaby widywać zbyt często. Zerknijcie chociażby na filmik poniżej – dziewczyny, a szczególnie jedna z nich, z całą pewnością „lekko” przesadziły.

Źródło: YouTube

Lekarze sugerowali dokonanie aborcji, rodzice się nie zgodzili. Tak po roku wygląda mały Jett Morris

ŻYCIE
rafabat
084af6d4ba708d665925c2e422c72d35
696

Nie ma żadnych szans, by urodziło się zdrowe. To niebezpieczne. Trzeba natychmiast przerwać ciążę” – usłyszała Mhairi Morris, kiedy w 20 tygodniu ciąży odeszły jej wody płodowe.

084af6d4ba708d665925c2e422c72d35

Zdecydowanie za wcześnie, biorąc pod uwagę, że zwykle dzieci rodzą się między 38. a 42. tygodniem. Ale młody Jett Morris wcale nie spieszył się na świat. Jeszcze 5 tygodni spędził w łonie matki i dopiero wtedy postanowił sprawdzić, co słychać na zewnątrz.

„W ogóle nie widzieli w nim dziecka. Nazywali go >>niezdolnym do życia płodem<<. To było okropne”, wspomina Mhairi. Mówi też, że lekarze dali jej pięć minut na podjęcie decyzji, a kiedy odmówiła usunięcia ciąży, nie byli w stanie zrozumieć jej wyboru. Nasyłali na Morrisów pielęgniarki, które miały rzekomo przemówić im do rozsądku, jednak i Mhairy, i Paul byli nieugięci.

W szczycie subtelności lekarze powiedzieli nawet, że Mhairi może sobie pojechać do domu, ale i tak wróci do szpitala za nie więcej niż 48 godzin, a jej płód będzie martwy. Na dodatek dawali wyraźnie do zrozumienia, że pacjentka marnuje ich drogocenny czas.

e23197a1449b2dbd94ab46006de0d4b8

Wyposażona w niezbyt pozytywne diagnozy i w jeszcze gorsze prognozy, Mhairi wróciła do domu. Minęła pierwsza doba, druga, a potem kolejne. Nic nie wskazywało, by sytuacja kobiety miała się nagle pogorszyć. Po tygodniu wydawało się, że wszystko wróciło do normy sprzed „wypadku”. Niestety 12. dzień od wyjścia ze szpitala brutalnie zweryfikował oczekiwania Morrisów. Zaczęło się krwawienie.

Cierpiącą i przerażoną Mhairi przewieziono do szpitala w Crawley, gdzie mieszkała, ale tam brakowało specjalistycznego sprzętu, by zająć się tak wcześnie urodzonym noworodkiem. Urządzenia pozwalały zająć się wcześniakiem urodzonym nie przed 28. tygodniem ciąży, tymczasem był dopiero 25. I dlatego rodzącą przewieziono do oddalonego o 130 kilometrów Portsmouth.

8ae0e52c262b4ce80570ca8ed200af84

Na dzień dobry usłyszała radosne zwiastowanie – dziecko prawie na pewno będzie miało uszkodzony mózg i prawdopodobnie nie przeżyje ze względu na niedostatecznie rozwinięte płuca. Tymczasem Jett Morris przyszedł na świat 6 grudnia 2013 roku, jako prezent mikołajkowy dla swoich rodziców.

Umieszczono go w inkubatorze, gdzie szybko nadrobił braki. Płuca i inne organy wkrótce zaczęły normalną pracę. I tak Jett Morris, nowy obywatel Wielkiej Brytanii, przyjechał do domu 5 marca – dziewiętnaście dni przed planowanym terminem porodu. Wciąż jeszcze podłączony był do respiratora, ale w maju i z tego zrezygnowano, bo nic nie wskazywało na to, by dwie dziurki znalezione w sercu miały mu kiedykolwiek sprawić jakiś problem.

Kolejne miesiące upływały w strachu, bo nastawieni negatywnie przez lekarzy Mhairi i Paul wciąż wyczekiwali najgorszego. Nic takiego się jednak nie stało, bo kiedy pacjent ma wolę przeżycia, nawet lekarz nie pomoże.

Jesteśmy szczęśliwi, ale martwię się, że wiele matek zostało zmuszonych do aborcji, mimo że ich dzieci miały szansę przeżyć„, powiedziała Mhairi. Mimo że innych niż usunięcie ciąży opcji pacjentka musiała szukać sobie sama w internecie, lekarze z pierwszego szpitala nie poczuwają się do winy. Uważają, że wszystko zrobili jak należy.

a254d3f3178039a3967900a71f33ec5e

Tymczasem 6 grudnia 2014 roku Jett Morris ukończył pierwsze dwanaście miesięcy życia. Na przekór wszystkim, którzy nie dawali mu szansy. Sto lat, Jett!