16 faktów dotyczących robienia laski, o których dziewczyny zwykle nigdy nic nie mówią

ŻYCIE
bsnrk
146

Oczywiście są ładniejsze określenia, jak całowanie, czy naukowe, jak seks oralny. Ale koniec końców chodzi w tym wszystkim oczywiście o to samo. I oczywiście, lepiej byłoby, żeby mówiły, ale nie jest tak, że każda dziewczyna od razu rodzi się świetna w łóżku, świadoma siebie i odważna na tyle, żeby na głos mówić o swoich potrzebach. Szczególnie w kwestiach intymnych. I wygląda na to, że to się szybko nie zmieni, więc ważne, jeśli nie chcesz jej krzywdzić, żebyś wiedział, że:

1. Czasem dziewczyna ma obsesję na punkcie odgryzienia całości lub fragmentu bez żadnego powodu

2. Często tylko udajemy, że nas to w ogóle kręci. Czasem robimy to mimo, że nas to odraża, bo boimy się zawieść i zostać odrzucone

3. Czasem, gdy zabiera to dłuższy czas, rozkojarzamy się i myślimy o takich rzeczach, jak co będzie na obiad albo jak się nazywał ten bohater „M jak miłość”

4. Włosy łonowe między zębami to raczej problem. A wyciąganie ich po fakcie nie jest zwykle ulubioną rozrywką dziewczyny

5. Tak, da się łatwo poznać, kiedy się tam ostatni raz myłeś

6. Tak, zdarza się, że trzeba powstrzymywać odruch wymiotny. Szczególnie, jak próbujesz „przejąć inicjatywę”

7. A generalnie wciskanie penisa do ust tak, że aż lecą łzy, to nie jest coś, o czym marzy każda dziewczyna

8. Tak, perspektywa połknięcia to nie jest to, o czym zawsze marzy każda dziewczyna

9. Czasem obijamy sobie ptaszka o twarz tylko dlatego, że gdzieś to wcześniej widziałyśmy

10. Czasem zdarza nam się zawiesić na jądrach

11. Czasem do końca nie wiemy za bardzo, co zrobimy z zakończeniem i potem na decyzję okazuje się być za późno

12. Pierdzenie w twarz nie jest dozwolonym zagraniem

13. Tak, dla wielu z nas jest to kompletnie altruistyczny akt, z którego nigdy nie czerpiemy przyjemności dla siebie

14. Wiele z nas nie ma pomysłu jak zareagować, gdy facet skończy wyjątkowo szybko

15. Ale niektóre z nas naprawdę uwielbiają to robić i nie trzeba nas o to pytać. Z reguły jak dziewczyna tego nie robi, to nie dlatego, że zapomniała o tym, co naprawdę lubi

16. Aha, i na koniec dla pewności: nie jest to zajęcie wymagające krzepy

Polecamy: 13 powszechnych błędów w trakcie seksu, o których nie wie działe(a)ś, że je robisz

Powody, przez które mężczyzna nie chce iść z kobietą do łóżka

Rozrywka
callista006
498

Przekonanie, że mężczyźni zawsze i wszędzie mają ochotę na seks to jeden z mitów na temat męskiej seksualności, które w końcu trzeba przestać powtarzać. Facet może nie mieć ochoty z wielu powodów. Istnieją rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w kobiecym wyglądzie, czasami powodem spadku libido są też błędy, które kobiety najczęściej popełniają w łóżku. Do tej listy nieatrakcyjnych cech i zachowań trzeba dodać jeszcze parę punktów.

1. Seks zaraz po wysiłku fizycznym

1

Po wysiłku fizycznym mamy zazwyczaj większą ochotę na miłosne igraszki, co wiąże się z podwyższonym poziomem endorfin. Zapach potu mężczyzny czasami podnosi jego atrakcyjność w oczach kobiety, ale – jak wykazały badania – w drugą stronę to nie działa. Owszem, mężczyźni reagują na zapach nawet bardziej niż na dotyk partnerki, ale nieświeży, ostry czy mdły odór potu z pewnością ich nie podnieca.

2. Nieświeży oddech

2

Guma do żucia po posiłku, a przed pójściem do łóżka to absolutne minimum. Najlepiej zawsze nosić w torebce szczoteczkę do zębów i małą tubkę pasty.

3. Brak inicjatywy

3

Oczywiście mężczyzn nie zniechęca naturalne onieśmielenie, zwłaszcza na początku współżycia. Jeśli kobieta jest jednak skrajnie nieśmiała, daje partnerowi sprzeczne sygnały. Może on uznać, że dziewczyna wcale nie chce tego zbliżenia, co zniechęca go do podbojów.

4. Sikanie przy otwartych drzwiach

4

Oczywiście, skoro uprawiacie razem seks, to znaczy, że jesteście ze sobą bardzo blisko i wasz związek osiągnął najwyższy stopień intymności. Mimo wszystko sikanie, wymiana tamponów czy wyciskanie pryszczy przy swoim partnerze z pewnością nie działa pozytywnie na jego libido… A wystarczy tylko zamknąć drzwi.

5. Okres

5

Większość mężczyzn – jak pokazują badania – nie ma problemu z uprawianiem seksu podczas okresu, jednak to musi być ich decyzja. Jeżeli nie uprzedzisz partnera, a krew będzie dla niego niespodzianką, możesz być pewna, że popsuje to cały nastrój.

Źródło: Kobieta.wp.pl

Znalazła bezpańskiego schorowanego psa. To co z nim zrobiła sprawi, że odrodzi się twoja wiara w ludzi. PIĘKNE!!

ŻYCIE
rafabat
110

Pewien użytkownik Imgura znalazł latem młodego Golden Retrivera włóczącego się po nieużytkach wokół Atlanty. Oto historia psa, który znalazł dom pełen miłości i ze schorowanego chuchra stał się lśniącym czworonogiem.

uratowanypies_01

Pies znalazł się w środku powodzi zalewającej przedmieścia Atlanty. W czasie ulewy siedział przy jakiejś skrzynce na listy, cały mokry i wyglądający żałośnie. Kiedy autor go zauważył zatrzymał się, uchylił drzwi i zagwizdał – pies natychmiast zareagował i machając ogonem podbiegł do pojazdu. To pierwsze zdjęcie po przygarnięciu go, jeszcze jest cały brudny i dopiero kilka kąpieli zmyło z niego ślady wielotygodniowej włóczęgi.

uratowanypies_02

Następnego dnia pies już był czystszy, ale nadal wycieńczony i bez sił. Przez pierwsze 3 tygodnie właściwie spał na okrągło.

uratowanypies_03

uratowanypies_04

Drugiego dnia po spotkaniu autor zabrał psa do weterynarza. Lekarz stwierdził ponad 11 kg niedowagi, brak tatuażu lub chipa z numerem ewidencyjnym i chyba każdy gatunek pasożyta jaki pies może mieć – tęgoryjca, glisty, liszaja obrączkowego i nicienie. Następnie trzeba było rozczesać sierść pełną kołtunów. Jego ogon był właściwie jednym wielkim dreadem. Później nadszedł czas na usuwanie kleszczy. W ciągu 2-3 dniu usunięto ich ponad 200.

uratowanypies_05

uratowanypies_06

Już po trzech dniach widać zauważalną poprawę.

uratowanypies_07

Znajda musiał być izolowany od innych psów, dopóki nie będzie wyleczony i wyczyszczony. Starszy Golden właściciela dotrzymywał biedakowi towarzystwa.

uratowanypies_08

Nadszedł czas na nazwanie nowego członka rodziny. Wybór padł na Brana, ponieważ pies został znaleziony na ulicy Brannen.

uratowanypies_09

Bran szybko zadomowił się w warsztacie i spędzał tam dużo czasu ze swoim nowym właścicielem. Był bardzo cichy i spokojny.

uratowanypies_10

Baaaardzo spokojny

uratowanypies_11

uratowanypies_12

uratowanypies_13

 

Leczenie liszaja doprowadziło do infekcji. Kolejna nieprzyjemna kuracja.

uratowanypies_14

Stożek weterynaryjny w ogóle mu nie przeszkadza.

uratowanypies_15

Teraz może pomagać w praniu.

uratowanypies_16

uratowanypies_17

 

Bran i Addie – starszy Golden.

uratowanypies_18

Zachowuje się jak większość Goldenów – kiedy właściciel przychodzi do domu, łapie w pysk to co znajdzie najbliżej i przynosi na powitanie. Jeśli nie ma w pobliżu jakiejś zabawki, to pada na buta czy pilota.

uratowanypies_19

W czasie leczenia Bran musiał regularnie przyjmować leki, aby mieć na niego oko właściciel zabierał go do biura. Pies był grzeczny i szybko się zaaklimatyzował.

uratowanypies_20

Oba psy strasznie lubią się przytulać, więc rywalizują o miejsce przy swoim panu.

uratowanypies_21

A kiedy pan jest zajęty, przytulają się do siebie.

uratowanypies_22

Psy sprawdzają się również jako ogrzewacze stóp.

uratowanypies_23

uratowanypies_24

 

Halo, wpuść nas, żebyśmy znowu mogli wyjść!

uratowanypies_25

Nadal uwielbia kąpiele

uratowanypies_26

uratowanypies_27

 

Wyleczony, odżywiony, nabrał wigoru. Teraz pomaga przy ubieraniu choinki.