18 problemów kobiet z wielkimi piersiami

Rozrywka
callista006
1234
411

Duże piersi to niewątpliwy atut, jednak wiąże się z pewnymi konsekwencjami. Ostatnio pisaliśmy o problemach kobiet z wielką pupą. Zobaczcie z czym podczas ubierania się muszą walczyć panie obdarzone obfitym biustem. 

1. Jeśli dół od bikini pasuje idealnie, już wiesz, że góra będzie za mała…

1

2. Nie ma mowy o ubraniach bez pleców (a więc bez stanika…)

2

3. Wizerunki na t-shirtach przybierają dziwne kształty

3

4. Płaszcz podwójnie zapinany i tak można zapiąć tylko pojedynczo

4

5. Suwaki w tym miejscu też są problematyczne…

5

6. Zakupy przez internet są frustrujące

7. Ciężko znaleźć dopasowany ciuch, który cię nie zmiażdży

7

8. Długie korale/naszyjniki okrążają twój biust lub tańczą jak szalone

8

9. Chcesz wyglądać profesjonalnie? Więc na rozmowę o pracę musisz włożyć jeszcze sweter

9

10. Mycie zębów w samym staniku to jedyny sposób, aby uniknąć pasty na bluzce

10

11. Nawet nie widzisz, że masz plamę pod biustem

11

12. Potrzebujesz sporo miejsca na staniki

13

Zobacz najczęstsze błędy, które kobiety popełniają przy wyborze stanika i zdecyduj się na odpowiedni model!

13. Stanik bez ramiączek to twój wróg

14

14. Nie ma mowy o zalotnie wystających koronkach…

15

Zobacz jaka bielizna podoba się mężczyznom najbardziej i dowiedz się co podnieca facetów.

15. …ponieważ między twoimi piersiami trudno o przestrzeń

16

16. Z drugiej strony, to nie najgorsze miejsce na przechowanie małej przekąski na później

17

17. Może też służyć zamiast portfela

18

18. Wszystkim ciężko się opanować, aby nie dotykać twoich piersi

Mimo wszystko, te problemy są niczym wobec zalet posiadania dużych piersi…

Źródło: BuzzFeed.pl

Porzucili wszystko i zaczęli podróżować dookoła świata. Nie do końca idealna historia o realizacji wspaniałego marzenia

NEWSY
bsnrk
z34
130

Każdy z nas słyszał historię o ludziach, którzy zmęczeni nudną pracą od dziewiątej do piątej rzucili wszystko i zaczęli realizować marzenie o podróżach dookoła świata. Te historie są naprawdę inspirujące, ale bardzo rzadko prawdziwe. Jak to zwykle w życiu bywa: zdjęcia z Instagrama mają mało wspólnego z rzeczywistością.

1

Poznajcie Chanel i Stevo, parę z Republiki Południowej Afryki. Prawie rok temu porzucili swoje posady w branży reklamowej i wyruszyli w podróż dookoła świata.

2

Plan był taki, że będą prowadzić bloga o swojej podróży i z tego ją finansować. Od początku swojej podróży zamieszczali na nim zapierające dech w piersiach zdjęcia z miejsc, które odwiedzili.

3

Na ich podstawie można było wywnioskować, że Chanel i Stevo żyją naprawdę wymarzonym życiem.

4

Ale tak nie było. Jednak w odróżnieniu od większości różnej maści blogerów, Chanel i Stevo postanowili, że nie będą kłamać i ujawnią, jak wygląda rzeczywistość, której nie publikują na fotografiach.

5

W tych momentach, gdy nie pozowali do zdjęć, uprawiając jogę na greckiej plaży czy podziwiając widoki na norweskich fiordach, czyścili toalety i wykonywali inne proste prace, żeby zapewnić sobie gotówkę na jedzenie, spanie i bilety.

6

Same zdjęcia na blogu bowiem na życie nie wystarczały, a koszty ich podróży rosły. Dlatego postanowili ujawnić prawdę.

7

„Wedle moich kalkulacji wyczyściliśmy około 135 toalet, zakopaliśmy około kilku ton śmieci, pracowaliśmy w kamieniołomie i przy budowie drogi. Zaścieliliśmy niezliczoną liczbę łóżek i wykonaliśmy prawdziwą górę prania. Nie chce nawet myśleć o tych godzinach, które spędziliśmy, układając puszki na sklepowych półkach ani górach naczyń, które wymyliśmy na różnego rodzaju zmywakach. Dla osób, które wychowały się w dosyć luksusowych warunkach na przedmieściach Johannesburga nie jest to łatwe doświadczenie” – napisał Stevo w ujawniającym całą prawdę poście na blogu.

8

„Przez większą część podróży nasze jedzenie składa się z samych najbardziej śmieciowych rzeczy, jakie można sobie tylko wyobrazić. Śpimy 5 godzin na dobę i wszędzie musimy przenosić nasze bardzo ciężkie bagaże”.

9

„Ale, wierzcie mi, uważam, że i tak było warto. Oczywiście trzeba codziennie wykonać jakieś prace. Ale gdy tylko skończymy, możemy naprawdę robić, co tylko chcemy: włóczyć się, eksplorować, odkrywać, cieszyć się pobytem w miejscach, gdzie nigdy byśmy w innym razie nie dotarli”.

10

„Nasza przygoda dała nam wartościowe lekcje. Takie, których nigdy nie doświadczylibyśmy, pracując dalej w branży reklamowej. Nauczyła nas pokory, skromności i radości z prostych rzeczy, jakie niesie ze sobą każdy kolejny dzień”.

11

„Gdy zaczynaliśmy naszą podróż, złożyliśmy sobie przysięgę, że nie poddamy się łatwo i nie cofniemy się z błahego powodu. Że przyjmiemy każde wyzwanie, jakie stawi przed nami nasza podróż. Chcielibyśmy zainspirować wszystkich ludzi, aby przekroczyli granice swojej strefy komfortu i zrozumieli, że mimo wielu przeciwności, nie ma nic bardziej ekscytującego niż powiedzenie ‚nie’ znanej sobie codzienności i ‚tak’ wszystkim możliwościom, które niesie ze sobą życie!”

Inspirujące!

Źródło: How Far From Home