5 najbardziej absurdalnych powodów kobiecego focha

ŻYCIE
callista006
11
609

Seksapil to najsilniejsza broń kobieca. Tuz za nią jest… foch. Niezależnie od tego, czy wzbudza wyrzuty sumienia czy zmusza do „przepraszam” tylko dla świętego spokoju – zawsze działa. Foch od innych rodzajów obrażania różni się przede wszystkim tym, że jego przyczyny potrafią być niedorzecznie absurdalne. Oto 6 powodów focha, które zadziwiają mężczyzn najbardziej. 

1. SEN

1

Foch o sen to chyba najbardziej szokująca dla mężczyzn wiadomość. Lepiej nie wspominaj, że śniła ci się jakaś aktorka/była dziewczyna/obca dziewczyna/ ktokolwiek inny niż twoja ukochana. Gorzej, jeśli to ona wyśniła twoją zdradę. Na to już nic nie poradzisz, takiego focha trzeba po prostu przeczekać, w międzyczasie zapewniając obrażoną partnerkę o swojej żarliwej miłości.

2. SMS

2

Foch jest stosowany bardzo często w sytuacji, kiedy mężczyzna nie odpisze odpowiednio szybko na sms-a. Dopuszczalny czas oczekiwania to 10 minut. Każda kolejna minuta zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia focha, a raczej jego natężenie (po 20 minutach foch to pewniak). Niezależnie od tego czy akurat prowadziłeś samochód, robiłeś zakupy czy jeszcze coś innego – twoja ukochana powinna być ważniejsza.

3. FACEBOOK

3

Jeśli chodzi o focha, Facebook to prawdziwa zmora naszych czasów. Brak statusu „w związku”, ładna koleżanka dodana do znajomych, zbyt dużo lajków pod zdjęciami innych dziewczyn, fanpage Playboya wśród ulubionych, zaczepki, oznaczenie w poście kumpeli… Foch, foch, foch i jeszcze raz foch.

4. TON GŁOSU

4

Dla kobiety to jakim tonem głosu mówisz jest równie ważne jak to co mówisz. A może nawet ważniejsze. Jeśli powiesz coś tonem, który nie spodoba się twojej ukochanej – foch. Jeśli przyznasz się, że nie wiesz jak w takim razie powinien brzmieć prawidłowy ton – foch z przytupem.

5. ZŁA DECYZJA

5

Twoja ukochana zastanawia się czy woli iść do kina czy do knajpy. Bierze też pod uwagę obejrzenie filmu pod kocem, w twoich ramionach. Ma problem z podjęciem decyzji, więc mówi: „Ja nie wiem, Ty zdecyduj”. Miej się jednak na baczności. Jeśli wybierzesz knajpę lub kino, z pewnością spadnie na ciebie foch za to, że nie wolałeś spędzić wieczoru tylko z nią. Jeśli zdecydujesz się na seans w domu, zapewne usłyszysz, że jesteś nietowarzyskim dzikusem i najchętniej w ogóle nie wychodziłbyś z domu, a ona potrzebuje do ludzi. Tak czy inaczej – foch.

Foch bywa też uzasadniony, na przykład jeśli jest spowodowany jednym z tych męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału. Z fochem trzeba nauczyć się żyć, przede wszystkim uodpornić się na niego. Doświadczeni i sprytni mężczyźni potrafią dość szybko zwalczyć go dowcipem lub seksem, jednak tego trzeba się uczyć przez lata.

 

Po czym poznać, że facet jest kiepski w łóżku

Rozrywka
callista006
pobrane
568

Oczywiście na poniższe punkty należy patrzeć z przymrużeniem oka… Jednak okazuje się, że sporo internautek w nie wierzy. Naszym zdaniem o nikim nie można powiedzieć, że jest słaby w łóżku, dopóki się tego nie sprawdzi. A może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie i może potwierdzić którąś z tych wskazówek?

1. Małe dłonie

1

Popularny i często przekazywany sobie przez kobiety mit mówi, że mężczyzna o krótkich palcach jest też krótki gdzie indziej. Żadne badanie tego nie potwierdziło. Poza tym przecież panie zarzekają się, że rozmiar nie ma znaczenia, więc ten punkt chyba możemy od razu odrzucić?

Zobacz 5 mitów na temat męskiej seksualności, w które kobiety powinny przestać wierzyć.

2. Wąskie barki

2

Podobno jeśli mężczyzna nie jest zbyt dobrze zbudowany, a wręcz chudy, szanse na to, że jest dobrym kochankiem znacznie spadają. Te nowiny również nie zostały potwierdzone przez żadne badania. Czy chłopięca postura wyklucza udany seks? Co o tym sądzicie?

3. Przesadna muskulatura

3

Wygląda na to, że dobry kochanek musi być w sam raz. Wątły facet jest kiepski w łóżku, przesadnie umięśniony również. Skąd takie przekonanie? Muskulatura nie zawsze jest efektem ciężkiej pracy, w grę wchodzą czasem sterydy, różnego typu chemiczne wspomagacze, które rzeźbią sześciopak, ale wpływają niekorzystnie na organizm mężczyzny, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę seksualną.

4. Podły charakter

4

Uważa się, że kiepskie osiągnięcia w łóżku wpływają na zachowanie mężczyzny na co dzień. Ponieważ jego frustracja rośnie, rozładowuje napięcie w jedyny możliwy dla siebie sposób – wyżywając się na innych.

5. Drogi samochód

11

Cóż, chyba wszyscy znają stereotyp samochodu jako przedłużenia męskiego członka. Podobno facet, który jeździ małym autem nie inwestuje w większe, bo nie musi niczego udowadniać i poprawiać sobie humoru. Trudno uwierzyć, że ten mit do dziś ma się wśród kobiet bardzo dobrze…

Zobaczcie po czym poznać, że facet jest dobry w łóżku – to chyba bardziej wiarygodne wskazówki!

Źródło: Papilot.pl