5 najbardziej absurdalnych powodów kobiecego focha

ŻYCIE
callista006
11
292

Seksapil to najsilniejsza broń kobieca. Tuz za nią jest… foch. Niezależnie od tego, czy wzbudza wyrzuty sumienia czy zmusza do „przepraszam” tylko dla świętego spokoju – zawsze działa. Foch od innych rodzajów obrażania różni się przede wszystkim tym, że jego przyczyny potrafią być niedorzecznie absurdalne. Oto 6 powodów focha, które zadziwiają mężczyzn najbardziej. 

1. SEN

1

Foch o sen to chyba najbardziej szokująca dla mężczyzn wiadomość. Lepiej nie wspominaj, że śniła ci się jakaś aktorka/była dziewczyna/obca dziewczyna/ ktokolwiek inny niż twoja ukochana. Gorzej, jeśli to ona wyśniła twoją zdradę. Na to już nic nie poradzisz, takiego focha trzeba po prostu przeczekać, w międzyczasie zapewniając obrażoną partnerkę o swojej żarliwej miłości.

2. SMS

2

Foch jest stosowany bardzo często w sytuacji, kiedy mężczyzna nie odpisze odpowiednio szybko na sms-a. Dopuszczalny czas oczekiwania to 10 minut. Każda kolejna minuta zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia focha, a raczej jego natężenie (po 20 minutach foch to pewniak). Niezależnie od tego czy akurat prowadziłeś samochód, robiłeś zakupy czy jeszcze coś innego – twoja ukochana powinna być ważniejsza.

3. FACEBOOK

3

Jeśli chodzi o focha, Facebook to prawdziwa zmora naszych czasów. Brak statusu „w związku”, ładna koleżanka dodana do znajomych, zbyt dużo lajków pod zdjęciami innych dziewczyn, fanpage Playboya wśród ulubionych, zaczepki, oznaczenie w poście kumpeli… Foch, foch, foch i jeszcze raz foch.

4. TON GŁOSU

4

Dla kobiety to jakim tonem głosu mówisz jest równie ważne jak to co mówisz. A może nawet ważniejsze. Jeśli powiesz coś tonem, który nie spodoba się twojej ukochanej – foch. Jeśli przyznasz się, że nie wiesz jak w takim razie powinien brzmieć prawidłowy ton – foch z przytupem.

5. ZŁA DECYZJA

5

Twoja ukochana zastanawia się czy woli iść do kina czy do knajpy. Bierze też pod uwagę obejrzenie filmu pod kocem, w twoich ramionach. Ma problem z podjęciem decyzji, więc mówi: „Ja nie wiem, Ty zdecyduj”. Miej się jednak na baczności. Jeśli wybierzesz knajpę lub kino, z pewnością spadnie na ciebie foch za to, że nie wolałeś spędzić wieczoru tylko z nią. Jeśli zdecydujesz się na seans w domu, zapewne usłyszysz, że jesteś nietowarzyskim dzikusem i najchętniej w ogóle nie wychodziłbyś z domu, a ona potrzebuje do ludzi. Tak czy inaczej – foch.

Foch bywa też uzasadniony, na przykład jeśli jest spowodowany jednym z tych męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału. Z fochem trzeba nauczyć się żyć, przede wszystkim uodpornić się na niego. Doświadczeni i sprytni mężczyźni potrafią dość szybko zwalczyć go dowcipem lub seksem, jednak tego trzeba się uczyć przez lata.

 

Bezdomni siłowali się na rękę za pieniądze. Zwycięzca zrobił coś niesamowitego!

ŻYCIE POLECANE
roundhere
maxresdefault
3221

Dwóch bezdomnych siłowało się na rękę, by wygrać 100 dolarów. To, co wydarzyło się na koniec, było zaskakujące i poruszające. Filmy jak ten przywracają wiarę w ludzi. Zobaczcie sami:

5 rzeczy, które kobiety robią podczas okresu, bo nie mają pojęcia, że to może się źle skończyć

ŻYCIE
callista006
0
137

Większość kobiet podczas okresu ma „minidepresję”, dlatego robi wszystko, aby poprawić sobie nastrój i samopoczucie. Szkoda tylko, że często wybiera metody, które mogą okazać się opłakane w skutkach.

1. Picie alkoholu

1

Niektóre panie uważają, że alkohol w trakcie okresu to dobry pomysł, a procenty zadziałają przeciwbólowo. Kieliszek wina do kolacji na pewno nie zaszkodzi, jednak większe ilości alkoholu mogą spowodować bardzo obfite krwawienie, a niekiedy nawet krwotok!

2. Farbowanie włosów oraz robienie trwałej

2

Zmiana fryzury z pewnością poprawia samopoczucie każdej kobiecie, jednak fryzjerki odradzają farbowanie w czasie okresu. Dlaczego? Otóż podczas miesiączki gruczoły w skórze głowy wydzielają więcej łoju i włosy zdecydowanie gorzej przyjmują farbę. Trwała też nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ w tym czasie, ze względu na podwyższony progesteron w organizmie, włosy podlegają przemianom biochemicznym, które utrudniają ich skręcanie.

3. Opalanie się

dangerous-cocktail

Nadmiar gorących promieni słonecznych (podobnie jak picie alkoholu) może doprowadzić do krwotoku. Najgorszym z możliwych pomysłów jest drinkowanie na słońcu!

4. Picie herbatek przeczyszczających

japanese tea

Tak zwane przeczyszczacze nigdy nie są dobrym pomysłem. Kobiety nie zdają sobie sprawy, jakie spustoszenie w organizmie sieją takie środki – nawet niewinnie wyglądające herbatki. Wypłukują one składniki mineralne i witaminy, mogą prowadzić do odwodnień i zaburzeń pracy serca. W trakcie okresu picie ich jest podwójnie ryzykowne, może  skończyć się fatalnym samopoczuciem, a nawet omdleniami.

5. Ćwiczenia fizyczne

5

Nie ma w nich nic złego, pod warunkiem, że nie są to intensywne, męczące i wyciskające pot treningi. Podczas okresu organizm kobiety jest osłabiony i nie powinno się go nadwyrężać. Zamiast wykańczać się na siłowni, warto postawić na relaksujące ćwiczenia rozciągające czy jogę.

Zobacz też inne fatalne nawyki kobiet podczas okresu…