5 obrazków, które pokazują cienką granicę między byciem szczerym a byciem okrutnym

Rozrywka
callista006
0
281

Te same lub podobne słowa, wypowiedziane w różnych okolicznościach, mogą wywoływać skrajne emocje. Dostrzegacie tę różnicę?

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

Ilustracje: Robert Brown

Zobacz też 6 ilustracji, które pokazują, co jest seksowne, a co obrzydliwe.

Źródło: CollegeHumor.com

Rihanna miała przespać się z tymi siedmioma gwiazdami. Piątka zaskakuje!

Rozrywka
bsnrk
pasjans1
375

Oczywiście, to tylko plotki…

1. Justin Timberlake

fs70q30w7d958stnw52t

Po nagraniu piosenki „Rehab” para piosenkarzy spotykała się razem, choć nie jest  powiedziane, że musiało dojść między nimi do zbliżenia.

2. Jay-Z

rjox02p5wepdjx8lobbe

Jay-Z współpracował z Rihanną jako producent. Plotka, że zdradził z nią Beyonce, regularnie powraca i za każdym razem oboje temu zaprzeczają.

3. Matt Kemp

cuqqfy60ao0bt6vjginh

Zawodowy baseballista był jej chłopakiem przez dłuższy czas. Co jakiś czas powraca plotka, że do siebie wrócą.

4. J.R. Smith

 

Rihanna's Diamonds World Tour After Party

Rihanna oficjalnie zaprzeczyła, aby cokolwiek bliższego łączyło ją kiedykolwiek ze Smithem, który jest koszykarzem grającym w NBA (na zdjęciu z prawej).

5. Melissa Ford

melissa

Plotki o tym, że są czymś więcej niż najlepszymi przyjaciółkami, krążą po internecie od dawna.

6. Drake

pglijboaxpzyorypj8wr

Z raperem Drake’iem Rihanna też się spotykała. Ale czy poszli razem do łóżka? Tego nie wiadomo.

7. Lewis Hamilton

02_26094755_dd3db5_2426963a

Rihanna „przyjaźni” się z kierowcą Formuły 1. W tym roku spędzili razem wakacje. W serwisach plotkarskich natychmiast pojawiły się spekulacje, ale sami zainteresowani wszystkiemu zaprzeczyli. Bo prawda jest taka, że z kimkolwiek piosenkarka się nie spotka, to od razu piszą, że się przespała. Ciężkie ma życie?

Polecamy: 11 dowodów na to, że Ronaldo jest gejem

 

Justin Bieber pokazał na Instagramie goły tyłek – dostał 2 mln lajków. Gdy to samo zrobiła kobieta internauci byli oburzeni

Rozrywka
bsnrk
bieber
215

Piosenkarz Justin Bieber udostępnił zdjęcie, na którym widać jego tyłek, 32 milionom obserwujących go na Instagramie osób. Otrzymał 2 miliony polubień, 600 tysięcy komentarzy i wywołał oburzenie przeciętnych użytkowników internetu, którzy też chcieliby móc dzielić się ze światem swoją nagością, a nie mogą.

Gdy rok temu dosyć swobodnym obyczajowo zdjęciem podzieliła się ze swoimi fanami piosenkarka Rihanna, skończyło się kilkumiesieczną blokadą jej konta na Instagramie. Internauci zadają więc pytanie, co takiego złego zrobiła Rihanna, czego nie zrobił Bieber i skarżą się na podwójne standardy.

rihanna3

Teraz hitem serwisu Tumblr stało się porównanie komentarzy pod zdjęciami zamieszczonymi pod zdjęciem piosenkarki Demi Lovato, a tymi, które pojawiły się z okazji udostępnienia przez Biebera widoku swojego tyłka. „Proszę, obróć się”, „nigdy nie przestanę patrzeć” – to komentarze, które dominują pod postem Biebera. Demi, która siedzi na krześle w kostiumie kąpielowym, została po prostu nazwana „zdzirą” (wybraliśmy łagodniejsze określenie).

bieber1234

Użytkowniczki serwisów społecznościowych od dłuższego czasu skarżą się na to, że Facebook i Instagram nie akceptuje kobiecej nagości, blokując konta, jeśli tylko ktoś udostępni się zdjęcie, na którym widać kobiecy sutek. Powstał nawet ruch opatrzony angielskim hashtagiem #FreeTheNipple („Uwolnijcie sutki”).

free1

free2

free3

Znalazł się też internauta, który zwrócił uwagę, że 100 lat temu, ludzie wariowaliby, gdyby ktoś wrzucił zdjęcie kobiecej stopy.

stopa1

Faktem jest, że Facebook i Instagram stosują podwójne standardy, które odzwierciedlają istniejące w społeczeństwie tabu dotyczące pokazywania własnej nagości. Czy Bieber powinien móc więcej niż Rihanna i miliony kobiet na całym świecie? Jakie są wasze opinie?

Źródło: Free The Nipple