5 rzeczy, których każda dziewczyna oczekuje od mężczyzny podczas ich pierwszego razu

Rozrywka
callista006
224

Pierwsza wspólna noc nie zawsze jest idealna i nie ma się czym zrażać. Są jednak pewne rzeczy, których zabraknąć nie może. Jeśli mężczyzna o tym zapomni, prawdopodobnie zdyskwalifikuje się na wstępie…

1. Pocałunki

1

 

Nie zapominaj o romantycznych i namiętnych pocałunkach. Jeśli tego zabraknie, kobieta będzie się czuła, jakbyś w ogóle nie myślał o niej, tylko o tym, co ma między nogami.

2. Czuły dotyk

2

 

Kobieta potrzebuje zazwyczaj więcej czasu niż mężczyzna, żeby się nakręcić, dlatego gra wstępna to podstawa. Dotykaj czule jej ciało i wcale nie skupiaj się od razu na miejscach oczywistych. Niech poczuje, że pragniesz jej całej, od stóp do czubka głowy.

3. Atmosfera

3

 

Zadbaj o to, aby czas i miejsce sprzyjały erotycznym uniesieniom. Światło, muzyka, afrodyzjaki. Dla kobiet takie rzeczy są naprawdę ważne. Jeśli będziesz chciał zaciągnąć ją do łóżka w swojej dusznej, niezbyt ładnie pachnącej sypialni, gdzie najpierw trzeba przekopać tunel w brudnych ciuchach, pudełkach po pizzy, itd. żeby w ogóle się tam dostać, nie licz na sukces.

4. Komplementy

4

 

Jest taka piękna, że nie możesz się jej oprzeć? Jej ciało jest tak cudowne, że palisz się z pożądania? Uwielbiasz patrzeć jej w oczy, kiedy to robicie? Powiedz jej to!

5. Luz

5

 

Nie stresuj się i nie spinaj. Kobieta może to odebrać w ten sposób, że się wahasz. A jeśli ty nie jesteś pewien, to może nie warto? Wyluzuj, jeśli coś pójdzie nie tak, zatuszujecie to śmiechem!

Zobacz też 7 niezręcznych sytuacji, które zdarzają się podczas „pierwszego razu”…

 

6-letnia córka radzi rozwiedzionej mamie, jak dogadać się z byłym mężem. Ten filmik szokuje internautów

ŻYCIE
callista006
246

Rodzice 6-latki są w trakcie rozwodu, a co za tym idzie, często się sprzeczają. Ich córka ma już tego dość i tłumaczy swojej mamie, dlaczego powinna być miła dla byłego męża i dlaczego ludzie w ogóle powinni być dla siebie mili. 

Wygląda na to, że mała dziewczynka próbuje przypomnieć dorosłym cenną lekcję, o której z wiekiem zapomnieli. Tak dojrzałe słowa w ustach 6-latki zaszokowały internautów na całym świecie.

Źródło: YouTube.com

Kobieta z dwoma waginami odpowiedziała na wszystkie pytania, jakie chcielibyście jej zadać

NEWSY
bsnrk
276

Cassandra Bankson to popularna vlogerka youtubowa, która światową sławę zyskała dzięki temu, że ma dwie pochwy. 23-latka oświadczyła to całemu światu na swoim kanale.

W wywiadzie z „DailyStar Online” zdradza szczegóły swojego życia, które na pewno także u was budzą ciekawość:

1. Ma dwa okresy, jeden następujący po drugim, co sprawia, że praktycznie przez cały miesiąc coś się u niej dzieje.

rety

2. Nie próbowała mieć dzieci, więc nie zbadała kwestii, czy obie jej waginy są w pełni funkcjonujące.

rety

3. Tak, życie seksualne jest jeszcze trudniejsze, gdy masz tego typu dysfunkcję. Szczególnie było jej trudno w okresie dojrzewania.

rety

4. Rodzina była zszokowana, jak się o tym dowiedziała, bo mało kto zdaje sobie sprawę, że jest to w ogóle możliwe.

rety

Źródło: Daily Star, Instagram