5 rzeczy, których każda dziewczyna oczekuje od mężczyzny podczas ich pierwszego razu

Rozrywka
callista006
0
39

Pierwsza wspólna noc nie zawsze jest idealna i nie ma się czym zrażać. Są jednak pewne rzeczy, których zabraknąć nie może. Jeśli mężczyzna o tym zapomni, prawdopodobnie zdyskwalifikuje się na wstępie…

1. Pocałunki

1

 

Nie zapominaj o romantycznych i namiętnych pocałunkach. Jeśli tego zabraknie, kobieta będzie się czuła, jakbyś w ogóle nie myślał o niej, tylko o tym, co ma między nogami.

2. Czuły dotyk

2

 

Kobieta potrzebuje zazwyczaj więcej czasu niż mężczyzna, żeby się nakręcić, dlatego gra wstępna to podstawa. Dotykaj czule jej ciało i wcale nie skupiaj się od razu na miejscach oczywistych. Niech poczuje, że pragniesz jej całej, od stóp do czubka głowy.

3. Atmosfera

3

 

Zadbaj o to, aby czas i miejsce sprzyjały erotycznym uniesieniom. Światło, muzyka, afrodyzjaki. Dla kobiet takie rzeczy są naprawdę ważne. Jeśli będziesz chciał zaciągnąć ją do łóżka w swojej dusznej, niezbyt ładnie pachnącej sypialni, gdzie najpierw trzeba przekopać tunel w brudnych ciuchach, pudełkach po pizzy, itd. żeby w ogóle się tam dostać, nie licz na sukces.

4. Komplementy

4

 

Jest taka piękna, że nie możesz się jej oprzeć? Jej ciało jest tak cudowne, że palisz się z pożądania? Uwielbiasz patrzeć jej w oczy, kiedy to robicie? Powiedz jej to!

5. Luz

5

 

Nie stresuj się i nie spinaj. Kobieta może to odebrać w ten sposób, że się wahasz. A jeśli ty nie jesteś pewien, to może nie warto? Wyluzuj, jeśli coś pójdzie nie tak, zatuszujecie to śmiechem!

Zobacz też 7 niezręcznych sytuacji, które zdarzają się podczas „pierwszego razu”…

 

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
67

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
293

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!