5 rzeczy, których NIE ROBIĄ pary w szczęśliwych związkach

ŻYCIE
callista006
123

Istnieje mnóstwo poradników na temat tego, co robić, aby związek był udany. Warto też zastanowić się, czego NIE robić.

Szczęśliwe pary nigdy nie robią następujących rzeczy:

1. Nie narzekają na siebie przy innych

1

Szczęśliwe pary swoje sprawy załatwiają między sobą. Jeśli nagle okazuje się, że postronne osoby wiedzą o twoich zarzutach względem partnera więcej niż on sam, poczuje się oczerniany i straci do ciebie zaufanie, które jest przecież podstawą udanej relacji.

2. Nie porównują się z innymi

2

Nie ulegajcie pozorom. Może wam się wydawać, że wasi znajomi są szczęśliwszą, wręcz idealną parą, której trudno nie zazdrościć. Nie wiecie, jak jest między nimi naprawdę. Właściwie nie powinno was to obchodzić. Skupcie się na sobie i pracujcie nad waszym związkiem.

3. Nie robią z siebie ofiar

3

W szczęśliwym związku, nawet jeśli przeżywa on chwilowy kryzys, para chce tworzyć pozory, że jest wspaniale. Na pytanie „jak wam się układa?” odruchowo odpowiadają, że wspaniale. Jeśli zamiast tego robisz z siebie ofiarę, zarówno przed ukochaną osobą, jak i innymi, to znaczy, że coś jest nie tak. Poczucie, że ktoś się dla kogoś poświęcił, z czegoś zrezygnował, pochopnie wybaczył, męczy się, itd. to znak, że ten związek nie ma sensu.

4. Nie krytykują się

4

Oczywiście, trzeba rozmawiać o problemach, a czasami i wytłumaczyć drugiej osobie, jakie błędy popełnia. Jednak rzucanie oskarżeniami i krytyka polegająca na obrażaniu drugiej osoby to coś, czego szczęśliwe pary zdecydowanie nie robią. Niestety, problem z tym mają głównie panie. Właściwie to jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety w związku.

Zobacz też, co kobiety powinny wreszcie przestać robić wobec facetów.

5. Nie próbują czytać sobie w myślach

5

Związek to rozmowa, a nie telepatia. Szczęśliwe pary nie starają się ciągle domyślać czego oczekuje od nich partner, ale pytają go o to. Dzięki temu unikają rozczarowań i wzajemnych żali.

I jak, jesteście ze sobą szczęśliwi?

Źródło: Papilot.pl

 

Królowa twerkingu narobiła w spodnie na oczach milionów. Zobaczcie video!

Rozrywka POLECANE
roundhere
dsdssdsddsds

Ta dziewczyna zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Jej niezwykłe pośladki przyprawiły o palpitacje serca niejednego mężczyznę. Królowa twerkingu, bo taki zyskała przydomek, robi to o niebo lepiej niż Miley Cyrus. Niestety, jak zawsze w życiu coś musi pójść nie tak. Obejrzyjcie video do końca i przekonajcie się, dlaczego jest to taka śmierdząca sprawa:

Śpiewają i przeżywają ORGAZMY. Jak im to wyszło?

KULTURA
rafabat
rajee-narinesingh-55827661

Zespół ADAM składa się z 5 dziewczyn, jednak tylko 3 z nich zdecydowało się na ten krok. Na czarnym tle, pokazane od pasa w górę, śpiewają i równolegle (z pomocą wibratora) przeżywają orgazm.