5 rzeczy, których NIE ROBIĄ pary w szczęśliwych związkach

ŻYCIE
callista006
123
281

Istnieje mnóstwo poradników na temat tego, co robić, aby związek był udany. Warto też zastanowić się, czego NIE robić.

Szczęśliwe pary nigdy nie robią następujących rzeczy:

1. Nie narzekają na siebie przy innych

1

Szczęśliwe pary swoje sprawy załatwiają między sobą. Jeśli nagle okazuje się, że postronne osoby wiedzą o twoich zarzutach względem partnera więcej niż on sam, poczuje się oczerniany i straci do ciebie zaufanie, które jest przecież podstawą udanej relacji.

2. Nie porównują się z innymi

2

Nie ulegajcie pozorom. Może wam się wydawać, że wasi znajomi są szczęśliwszą, wręcz idealną parą, której trudno nie zazdrościć. Nie wiecie, jak jest między nimi naprawdę. Właściwie nie powinno was to obchodzić. Skupcie się na sobie i pracujcie nad waszym związkiem.

3. Nie robią z siebie ofiar

3

W szczęśliwym związku, nawet jeśli przeżywa on chwilowy kryzys, para chce tworzyć pozory, że jest wspaniale. Na pytanie „jak wam się układa?” odruchowo odpowiadają, że wspaniale. Jeśli zamiast tego robisz z siebie ofiarę, zarówno przed ukochaną osobą, jak i innymi, to znaczy, że coś jest nie tak. Poczucie, że ktoś się dla kogoś poświęcił, z czegoś zrezygnował, pochopnie wybaczył, męczy się, itd. to znak, że ten związek nie ma sensu.

4. Nie krytykują się

4

Oczywiście, trzeba rozmawiać o problemach, a czasami i wytłumaczyć drugiej osobie, jakie błędy popełnia. Jednak rzucanie oskarżeniami i krytyka polegająca na obrażaniu drugiej osoby to coś, czego szczęśliwe pary zdecydowanie nie robią. Niestety, problem z tym mają głównie panie. Właściwie to jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety w związku.

Zobacz też, co kobiety powinny wreszcie przestać robić wobec facetów.

5. Nie próbują czytać sobie w myślach

5

Związek to rozmowa, a nie telepatia. Szczęśliwe pary nie starają się ciągle domyślać czego oczekuje od nich partner, ale pytają go o to. Dzięki temu unikają rozczarowań i wzajemnych żali.

I jak, jesteście ze sobą szczęśliwi?

Źródło: Papilot.pl

 

„Przez przypadek miałam orgazm na siłowni” i wszystko, co musisz o tym wiedzieć, ale boisz się zapytać

ŻYCIE
bsnrk
orgazmnasilowni
501

Z cyklu listy od czytelników. Dostaliśmy taką wiadomość:

Jest chyba powód, dlaczego nie ma filmów na podstawie życia ludzi, którzy zostają w domu rodziców na studiach: ponieważ życie z rodzicami w tym okresie to nuda. Wiem, bo tak wyglądało moje życie.

Aby temu przeciwdziałać, wykupiłam karnet na siłownię i w trakcie trzygodzinnej przerwy miedzy zajęciami na drugim roku, zaczęłam regularnie tam uczęszczać.

I tam właśnie zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Naprawdę moim głównym celem chodzenia tam było, żeby ćwiczyć, choć oczywiście szybko znalazłam się w środowisku, w którym dobrze zbudowani młodzi mężczyźni jęczą, stękają i wydają różnego typu inne odgłosy. Pośród tych normalnych na siłowni jęków, sama zaczęłam wydawać własne, już mniej standardowe w tym otoczeniu.

Pewnego dnia, wykonując standardową liczbę powtórzeń na maszynie do ćwiczenia nóg, poczułam nagły napływ krwi w okolice moich mięśni brzucha i krocza. Naprawdę starałam się dawać z siebie wszytko, a tego dnia nawet bardziej niż zwykle. Porwał mnie nagły przypływ ciepłej przyjemności, ugryzłam się w wargę i odjechałam. Przestałam mieć kontrolę nad formą ćwiczenia, przestałam nawet widzieć, jakie odgłosy z siebie wydaję. Wyczerpana, zaskoczona, zażenowana i w dziwny sposób usatysfakcjonowana, rozejrzałam się, czy ktokolwiek zauważył. Uff, wszyscy trenowali jak zwykle. Powoli wstałam z krzesełka na swoich miękkich nogach, wytarłam siedzenie i swoje spocone czoło i jak gdyby nigdy nic poszłam do kolejnej maszyny.

Dopiero po paru latach zwierzyłam się komukolwiek z tego doświadczenie i jest to mój mąż. Wrzucił to w Google i tak, nie jestem jedyną kobietą, która tego doświadczyła.

Rzeczywiście, nie jest pani pierwsza. Pierwszy raz zjawisko opisał Alfred Kinsley w książce „Sexual Behavioyr in the Human Female”. Z kobiet, które badał Kinsley, 5 procent przyznało się do podobnego doświadczenia. Kolejne badania opisują, że aby wywołać tzw. „coregasm” (nie ma na razie polskiego odpowiednika tego słowa) potrzebny jest zestaw ćwiczeń, które angażują mięśnie podtrzymujące kręgosłup oraz prowadzą do skurczów i wzmocnienia mięśnia łonowo-guzicznego, którego włókna sięgają tam, gdzie trzeba, czyli do pochwy. Twój organizm zaczyna wtedy wykonywać dokładnie taką samą pracę, jak w trakcie seksu. Dlatego właśnie może to doprowadzić do orgazmu.

 111

Oczywiście to nie wszystkie plusy chodzenia na siłownię. Generalnie większość wykonywanych tam ćwiczeń wpływa pozytywnie na twoje życie seksualne. Wzmacnianie mięśni okolic pochwy ma bezpośredni wpływ na intensywność orgazmu. Poprawa wyglądu czy krążenia, lepsza kondycja, itd. – wszystko to wpływa na plus na to, co i z kim może cię spotkać w łóżku.

Badanie przeprowadzone przez Debby Herbenick z Centrum Promocji Zdrowia Seksualnego Uniwersytetu Indiana stwierdza, że około 45 procent orgazmów na siłowni ma miejsce w trakcie ćwiczeń uaktywniających mięśnie brzucha, krocza i ud; 20 procent – w trakcie ćwiczeń na rowerze stacjonarnym,a około 10 procent – ćwiczeń ze sztangą. Najbardziej orgazmodawczym ćwiczeniem jest jednak podnoszenie kolan do góry na krześle kapitańskim:

zzz3

Tak więc, drogie Panie, zachęcamy do ćwiczeń 😉

14 najbardziej niesamowitych zdjęć nielegalnych imigrantów

ŻYCIE
callista006
0
121

Pomysłowość ludzka nie zna granic!

1. Dwóch mężczyzn przemycanych w głośnikach w bagażniku

1

2. Grupa 13 nielegalnych imigrantów w kradzionej furgonetce z fałszywymi rejestracjami udaje amerykańskich żołnierzy

2

3. Pies, który wywęszył te dziewczyny, tak naprawdę uratował im życie. Były przegrzane i ledwo oddychały

3

4. Dziury w podłodze samochodu to fantazyjny pomysł. Tym panom się nie udało

4

5. Tym też nie

5

6. Ci mężczyźni jakimś cudem przekroczyli granicę pod maską furgonetki

6

7. Ten sposób stał się modny

7

8. I – o dziwo – skuteczny

8

9. Gorszym sposobem okazała się podróż we wnętrzu jednej z pralek przewożonych ciężarówką

9

10. Szczyt desperacji…

11

11. Ten mężczyzna schował się pod zderzakiem

12. Ci mężczyźni próbowali przekroczyć granicę w… fałszywym samochodzie patrolu granicznego!

12

13. To prawdziwy hit. Mężczyzna zakamuflował się w siedzeniu autobusu

13

14. Ten też spróbował szczęścia w ten sposób

14

Zobacz też: Wpis na Facebooku imigrantki z Kaukazu poruszył miliony Polaków…