5 rzeczy, których NIE ROBIĄ pary w szczęśliwych związkach

ŻYCIE
callista006
123
671

Istnieje mnóstwo poradników na temat tego, co robić, aby związek był udany. Warto też zastanowić się, czego NIE robić.

Szczęśliwe pary nigdy nie robią następujących rzeczy:

1. Nie narzekają na siebie przy innych

1

Szczęśliwe pary swoje sprawy załatwiają między sobą. Jeśli nagle okazuje się, że postronne osoby wiedzą o twoich zarzutach względem partnera więcej niż on sam, poczuje się oczerniany i straci do ciebie zaufanie, które jest przecież podstawą udanej relacji.

2. Nie porównują się z innymi

2

Nie ulegajcie pozorom. Może wam się wydawać, że wasi znajomi są szczęśliwszą, wręcz idealną parą, której trudno nie zazdrościć. Nie wiecie, jak jest między nimi naprawdę. Właściwie nie powinno was to obchodzić. Skupcie się na sobie i pracujcie nad waszym związkiem.

3. Nie robią z siebie ofiar

3

W szczęśliwym związku, nawet jeśli przeżywa on chwilowy kryzys, para chce tworzyć pozory, że jest wspaniale. Na pytanie „jak wam się układa?” odruchowo odpowiadają, że wspaniale. Jeśli zamiast tego robisz z siebie ofiarę, zarówno przed ukochaną osobą, jak i innymi, to znaczy, że coś jest nie tak. Poczucie, że ktoś się dla kogoś poświęcił, z czegoś zrezygnował, pochopnie wybaczył, męczy się, itd. to znak, że ten związek nie ma sensu.

4. Nie krytykują się

4

Oczywiście, trzeba rozmawiać o problemach, a czasami i wytłumaczyć drugiej osobie, jakie błędy popełnia. Jednak rzucanie oskarżeniami i krytyka polegająca na obrażaniu drugiej osoby to coś, czego szczęśliwe pary zdecydowanie nie robią. Niestety, problem z tym mają głównie panie. Właściwie to jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety w związku.

Zobacz też, co kobiety powinny wreszcie przestać robić wobec facetów.

5. Nie próbują czytać sobie w myślach

5

Związek to rozmowa, a nie telepatia. Szczęśliwe pary nie starają się ciągle domyślać czego oczekuje od nich partner, ale pytają go o to. Dzięki temu unikają rozczarowań i wzajemnych żali.

I jak, jesteście ze sobą szczęśliwi?

Źródło: Papilot.pl

 

Przez całe życie jedliśmy Toblerone w zły sposób! Oto, jak powinno się to robić

NEWSY
bsnrk
Screen-Shot-2016-02-07-at-10.40.50-540x282
347

Jeśli odłamywaliście kolejne kawałki Toblerone na zewnątrz, przez całe życie popełnialiście prosty błąd. O wiele łatwiej odłamać je do wewnątrz. O tak:

rl2PrDd

Zobaczcie, jak powinno się to robić, na tym instruktażowym wideo:

Polecamy: Oto prawdziwy powód, dlaczego twoje buty do biegania mają te ektra dziurki

Tej dziewczynce amputowano rękę. To, co stało się potem, poruszy każdego. Niesamowita historia!

NEWSY
bsnrk
25 (1)
484

Poznajcie Scarlett Tipton. Dziewczynka urodziła się z trzy razy większą ręką lewą niż prawą. Po przeprowadzeniu specjalistycznych badań wykryto u niej nowotwór.

113

Jedynym ratunkiem była amputacja. Scarlette przeszła operację w październiku 2014 roku. Miała wtedy 10 miesięcy.

25 (1)

Większość swojego krótkiego życia Scarlette spędziła w szpitalu. By jej to wynagrodzić, rodzice dziewczynki wpadli na pomysł kupienia jej zwierzątka.

32

Los sprawił, że w schronisku dla zwierząt, do którego pojechali w Boże Narodzenie, trafili na tego kotka. Gdy miał 3 miesiące, stracił w wypadku przednią łapkę. Dla rodziców Scarlett od razu stało się jasne, że tych dwoje jest sobie przeznaczonych.

43

Scarlett i kotek zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia!

Polecamy: 19 dumnych kocich mam ze swoimi maleństwami