5 zwyczajów kobiet, które mają ORGAZM za każdym razem

ŻYCIE
bsnrk
468

Bo właściwe nawyki dają właściwe rezultaty.

1. Masturbują się regularnie

Masturbujące się kobiety generalnie lepiej znają swoje ciało. Wiedzą, jakiego potrzebują dotyku, jakiego tempa, i tak dalej. Orgazmy przeżyte w samotności znacznie zwiększają szanse na orgazmy z partnerem.

2. Koncentrują się na swojej łechtaczce

Większość kobiet potrzebuje stymulacji łechtaczki, żeby dojść. Znacznie mniejszy może to osiągnąć tylko i wyłącznie poprzez penetrację – mówią badania.

3. Nie omijają gry wstępnej

Gra wstępna buduje atmosferę podniecenia, bez której orgazm jest niemożliwy do osiągnięcia. Nie ma reguły, ale zwykle wypada poświęcić jej 5-20 minut, zanim rozpocznie się główne wydarzenie.

Polecamy dla panów: Tych rzeczy nie rób w trakcie gry wstępnej

4. Mówią o seksie i dają właściwe sygnały

Co cię kręci? Czego chcesz więcej? Kobiety tak bardzo różnią się od siebie, że trzeba mieć dużo szczęścia, żeby trafić na partnera, który będzie robił od razu to, czego chcesz. Jeśli udajesz, że coś ci się podoba, pogarszasz tylko sprawę.

5. Nie stresują się swoim orgazmem

Wbrew temu, co podpowiada intuicja, dążenie do orgazmu za wszelką cenę, oddala nas od niego. Pojawia się stres, kóry bardzo utrudnia sprawę. Im bardziej jesteś zrelaksowaną, tym większą masz szansę na orgazm.

Polecamy: Te kobiety wpadły na genialny pomysł, żeby pokazać, jak dać im orgazm

7 rzeczy, które robią mężczyźni, kiedy zastanawiasz się dlaczego tak długo siedzą w łazience

Rozrywka
callista006
138

Statystycznie przeciętna kobieta na „załatwianiu się ” spędza 6 miesięcy swojego życia. Panom zajmuje to… 3 lata. To jedna z ciekawostek, których kobiety i mężczyźni nie wiedzą o sobie nawzajem. W czym tkwi tajemnica? To proste. Kiedy panie idą do WC, robią co mają robić, myją ręce, ewentualnie pudrują nosek i wychodzą. Co zatem robią mężczyźni?

1. Golą się

1

Tak przy okazji, bo to przecież zajmie sekundkę. Oj, krzywo, trzeba poprawić. Jeszcze wąsiki. Trzeba precyzji, żeby były równe. Nie udało się. Pozostaje zgolić całość. Przy okazji jeszcze przerwać monobrew. I wyrwać włosy z nosa.

2. Masturbują się

2

To prawda. Mężczyźni robią to siedząc na tronie.

Oto 10 obrazków, które w zabawny sposób wyrażają prawdę o MASTURBACJI.

3. Ucinają sobie drzemkę

3

To zdarza się dosyć często, zwłaszcza po kilku drinkach.

4. Bawią się kobiecymi rzeczami

5

To co odczuwa mężczyzna na widok przytłaczającej ilości damskich kosmetyków w łazience, to przerażenie z domieszką fascynacji. Żaden się do tego nie przyzna, ale gdy tylko mają pewność, że nie zostaną przyłapani, oglądają te wszystkie specyfiki, często też próbują ich na sobie.

Sprawdź 8 rzeczy, które dziewczyny robią w toalecie, ale nigdy Ci o tym nie powiedzą…

5. Relaksują się

4

Czas na wypróżnienie się to również czas na relaks. Dobra lektura, gierka na telefonie czy tablecie, albo krzyżówka umilają czas spędzony na sedesie. Przy okazji wydłużają go 5, 7, a czasami 10 razy.

Zobacz też najdziwniejsze i najbardziej kreatywne symbole przy wejściach do toalet.

6. Przeglądanie się w lustrze

6

Kobiety spędzają mnóstwo czasu przed lustrem robiąc sobie makijaż. Panowie – a przynajmniej zdecydowana ich większość – nie malują się, więc swój czas przed lustrem spędzają przy innych okazjach. Co robią? Czasem to po prostu przyglądanie się swojej twarzy i ocenianie jej, innym razem zabiegi pielęgnacyjne (patrz punkt 1 ), a jeszcze innym – głupie miny. Tak, faceci nigdy z tego nie wyrastają.

Czy byłbyś w stanie załatwić się w takich warunkach? Oto 15 najdziwniejszych toalet, jakie kiedykolwiek stworzono…

7. Płaczą

7

Wizyta w łazience w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, jest również pretekstem do oczyszczenia duszy. Mężczyźni nie lubią płakać przy ludziach, wyrzucają więc z siebie emocje tam, gdzie mają więcej prywatności niż w jakimkolwiek innym miejscu.

Poznaj 12 sytuacji, w których płaczą mężczyźni.

Źródło: WomensHealthMag.com

10 najdziwniejszych profili na Tinderze, które sprawią, że od razu będziesz chciał przesunąć palcem w lewo