6 aktorów, którzy w nieprawdopodobny sposób zmienili się do roli filmowej

Rozrywka
bsnrk
100

1. Anne Hathaway

anne-hathaway

Do roli w „Nędznikach” straciło około 12 kilogramów w zaledwie jeden miesiąc.

2. Jared Leto

jared-leto

Do roli w filmie o zabójcy Johna Lennona „Rozdział 27” przytył ponad 30 kilogramów.

3. Natalie Portman

natalie-portman

Aby zagrać baletnicę w „Czarnym łabędziu” ćwiczyła po 16 godzin dziennie, straciła 15 kilogramów wagi.

4. Charlize Theron

charlize-theron

Do roli prostytutki, która decyduje się na morderstwo, w filmie „Monster”, Charlize opychała się fast foodami, żeby szybko przytyć i w efekcie na ekranie wyglądać na jak najbardziej zniszczoną przez życie. Za tę rolę dostała potem Oskara.

5. Gwyneth Paltrow

8

Do roli w filmie „Country Strong” aktorka przytyła ponad 10 kilogramów. Miała też absolutny zakaz jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych.

6. Russell Crowe

sdr

Do roli w filmie ‚W sieci kłamstw” przytył ponad 30 kilogramów.

Oto oficjalnie NAJGORSZY CHŁOPAK świata! Chciał jej pokazać, co potrafi, a skończyło się TAK…

Rozrywka
roundhere
615

James Williams chciał udowodnić swojej dziewczynie, że jest w czymś dobry. Przygotował więc dla niej najbardziej przerażający dowcip jaki kiedykolwiek widziałem. Aby ją obudzić postanowił odtworzyć kultową scenę z horroru „Ring”. Miało wyjść śmiesznie, ale końcowy efekt był taki, że dziewczyna omal nie umarła.

– Chciałem zobaczyć jak moja dziewczyna zareaguje na wychodzącego z telewizora ducha, który będzie chciał ją złapać – napisał James, który przygotowywał się do pranku przez kilka tygodni. Najpierw z wieszaków, masy papierowej i taśmy zbudował własną wersję filmowej Samary Morgan. Ale to nie był koniec przygotowań. Williams przekonał nawet swoją dziewczynę, że kilka dni przed dowcipem widział kobietę, która w środku nocy stała przy ich łóżku.

Gdy nadszedł dzień prawdy, chłopak zamontował kukłę przed telewizorem. Rozpoczął się horror.

Musiałem powstrzymać ją od ucieczki z domu. Mówiła, że ma nogi jak z waty i nie wiedziała co się dzieje. Nigdy w życiu nie widziałem tak krzyczącej osoby.

Zobaczcie nagranie. Przesadził?

Źródło

7 fatalnych nawyków kobiet podczas okresu. Dziewczyny, nie róbcie tak!

ŻYCIE POLECANE
callista006
61

„Te dni” to dla wielu kobiet najbardziej dołujący, wkurzający, bolesny i wstydliwy okres w miesiącu. Niestety niektóre dziewczyny nieświadomie jeszcze pogarszają sprawę…

1. Noszenie tej samej podpaski (albo co gorsza tamponu) przez cały dzień

1

To jeden z najczęstszych błędów, jaki popełniają dziewczyny podczas miesiączki. Podpaski i tampony powinno się wymieniać co 3-5 godzin niezależnie od tego, czy krwawienie jest obfite czy nie. W przeciwnym razie można nabawić się poważnych infekcji narządów intymnych. Nie mówiąc już o paskudnym zapachu…

Polecamy: Modelka straciła nogę z powodu użycia tamponu?! Skarży producenta…

2. Narażanie się na dodatkowy ból

2

Podczas miesiączki zdecydowana większość kobiet i tak cierpi (oczywiście są szczęściary, które przechodzą okres bezboleśnie, jednak jest ich znacznie mniej). Dla niektórych kobiet bóle menstruacyjne uniemożliwiają wręcz normalne funkcjonowanie. Poddawanie się w tym czasie depilacji woskiem, kanałowemu leczeniu zębów czy jakimkolwiek innym bolesnym zabiegom nie jest dobrym pomysłem. Będą one o wiele trudniejsze do zniesienia, niż w „normalnym” czasie. Lepiej przełożyć je na inny termin.

3. Uprawianie seksu bez zabezpieczenia

3

Wiele osób wierzy, że kobieta podczas miesiączki nie może zajść w ciążę. To bzdura, zapłodnienie jest jak najbardziej możliwe. Jeśli więc nie marzycie o potomstwie, nie zapominajcie o zabezpieczeniu, tak jak w każdym innym dniu!

Zobacz też 7 rzeczy, które każda kobieta powinna wiedzieć na temat seksu podczas okresu…

4. Rygorystyczne ćwiczenia

4

Tak naprawdę codzienny ruch fizyczny może zdecydowanie zredukować bóle menstruacyjne i pomóc ci lepiej znieść okres. Jednak na te kilka dni trochę sobie odpuść. Bardzo męczące, wyciskające poty ćwiczenia mogą okazać się zbyt wyczerpujące dla twojego i tak osłabionego podczas miesiączki organizmu. Postaw lepiej na ćwiczenia relaksujące!

5. Omijanie posiłków

5

Omijanie posiłków nigdy nie jest dobrym pomysłem, ale podczas okresu jest jeszcze bardziej krzywdzące dla organizmu kobiety. I tak w trakcie krwawienia traci on wystarczająco dużo energii i składników odżywczych. Jadaj więc regularnie, pozwól sobie też na energetyczne przekąski, jak owoce.

6. Konsumpcja produktów mlecznych

6

Mleko, sery i jogurty zawierają kwas arachidonowy, który może wpłynąć na pogorszenie samopoczucia podczas okresu, a także wzmocnienie bólów menstruacyjnych.

7. Brak snu

7

Zawsze ważny dla organizmu sen, podczas okresu nabiera jeszcze większego znaczenia. Niestety bóle menstruacyjne i poczucie ciężkości w podbrzuszu często utrudniają kobietom zasypianie i i tak zestresowane, poddenerwowane ze względu na szalejące w organizmie hormony panie są dodatkowo sfrustrowane i zmęczone. Warto więc w tym czasie postawić na relaks, jak najwięcej odpoczynku oraz napary z melisy czy rumianku.

Oto 8 najbardziej druzgocących rzeczy, których ktoś, kto nigdy nie miał okresu, na pewno nie zrozumie…

Źródło: HealthAdvisorGroup.com