6 cudownych sposobów, aby przypomnieć swojemu mężczyźnie, jak bardzo cię kocha

ŻYCIE
callista006
666
314

Nawet jeśli wszystko wydaje się w porządku, od czasu do czasu warto zrobić swojemu mężczyźnie przyjemność i przypomnieć mu, jak bardzo za tobą szaleje…

1. Wspomnienia

1

Odśwież mu pamięć. Niech opowie ci, jak się poznaliście, a przypomni sobie, jak się w tobie zakochał.

2. Przez żołądek do serca

2

Ugotuj dla niego coś wyjątkowego i… nie zapomnij o afrodyzjakach!

Zobacz też: Przez żołądek do… łóżka! Co jeść, żeby być lepszym kochankiem…

3. List miłosny

3

Spokojnie, to nie musi być poemat;) Ale krótkim liścikiem wrzuconym ukradkiem do kieszeni ukochanego, możesz rozjaśnić mu nawet najgorszy dzień.

4. Niespodzianka

4

Zrób mu jakiś prezent, może to być drobiazg, byle sprawił mu radość i przypominał, że o nim myślisz.

5. Włóż ubranie, w którym lubi cię najbardziej

5

Każdy mężczyzna jest szczęśliwy widząc, że kobieta stroi się dla niego. Nawet jeśli to nie byłby twój pierwszy wybór na dzisiaj, załóż tę sukienkę, w której tak bardzo cię lubi. Jeśli to prezent od niego – tym lepiej!

6. W waszym wspólnym wolnym czasie poróbcie razem coś, co normalnie robi sam

6

Zrób mu tę przyjemność. Pójdź z nim na siłownię, obejrzyj jego ulubiony film, posklejaj z nim modele. Raz na jakiś czas to przeżyjesz, a on będzie się cieszył jak dziecko!

Zobacz też 7 rzeczy, które sprawiają, że mężczyzna zakochuje się w tobie coraz bardziej…

Źródło: Likes.com

Te obrazki pokazują, jak być idealnym mężczyzną dla wrażliwej dziewczyny

KULTURA
callista006
1
459

Bycie z bardzo wrażliwą dziewczyną o bogatym, uduchowionym wnętrzu jest dla mężczyzny nie lada wyzwaniem. Fotografka i ilustratorka Polina Tik, jako artystka podziwia swojego partnera. Z okazji ich 5 rocznicy postanowiła za pomocą kilku obrazków uczynić z niego przykład dla innych panów, którzy zmagają się z życiem u boku wrażliwej partnerki. 

Oto przepis na idealnego mężczyznę dla wrażliwej, artystycznej kobiecej duszy:

1. Rozumie, że KAŻDY film to dramat

1

2. Również jest wrażliwy i pełen empatii

2

3. Wspiera ją przez 24 godziny na dobę

3

4. Jest obrońcą i opiekunem. Przy tak odpowiedzialnej roli musi się wysypiać, a do tego potrzebuje przestrzeni

4

5. Potrafi zrobić coś z niczego

5

6. Jest dyplomatą

6

7. Jest rozsądny i powstrzymuje ją przed robieniem głupot

6

8. Uwielbia z nią wychodzić

9

9. Jest odważny i potrafi zachować zimną krew

8

10. Akceptuje jej wyimaginowaną rzeczywistość

10

11. Kocha ją ponad wszystko

11

Zobacz te urocze obrazki, które pokazują, na czym polega prawdziwa miłość.

Źródło: BoredPanda.com

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła dziewczyna, ale gdy przyjrzysz się jej nodze, zobaczysz coś, przez co nie chciała żyć

ŻYCIE
callista006
0
339

Dla wielu nastolatek wygląd to sfera, wokół której kręci się całe ich życie. Chcą być piękne i pożądane. Martwią się wałeczkami na brzuchu czy nadmiarem tłuszczyku na udach. Meagan Barnard musiała zmierzyć się z o wiele większym problemem.

1

Maegan w wieku 15 lat dowiedziała się, że cierpi na obrzęk limfatyczny. To bardzo rzadka dolegliwość, kiedy uszkodzenie naczyń chłonnych powoduje niemożność prawidłowego odprowadzania chłonki z tkanek organizmu. W efekcie choroba skutkuje zwiększeniem objętości podskórnej tkanki tłuszczowej. U Maegan obrzęk nazywany potocznie słoniowacizną wystąpił na prawej nodze.

2

Dziewczyna stała się obiektem kpin, przezwisk i okrutnych żartów ze strony rówieśników. Żyjąc w ciągłym poczuciu wstydu i poniżenia przestała zakładać sukienki, spódniczki, czy szorty. Nie chciało jej się wychodzić z domu, rozmawiać z kimkolwiek. W końcu postanowiła zmienić swoje życie. Dzisiaj, w wieku 24 lat, odważnie dzieli się swoją historią.

3

Ma nadzieję, że tym sposobem stanie się nadzieją i inspiracją dla innych ludzi dotkniętych tego typu problemami. Meagen zajęła się nawet modelingiem. Pozując do zdjęć chce pokazać światu, że wygląd jej nogi nie ma wpływu na to, jak wartościową jest kobietą.

4

Jako modelka Maegan wreszcie poczuła się pewna siebie. Odzyskała wiarę w swoje możliwości i przestała się wstydzić dolegliwości, która do tej pory zatruwała jej życie.

5

Dziewczyna wreszcie jest szczęśliwa i ma poczucie misji, którą jest przekonanie innych kobiet, że są wartościowe i piękne bez względu na wady swojego ciała.

6

Zobacz też: Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz…