6 ilustracji, które pokazują, co jest seksowne, a co obrzydliwe

Rozrywka
callista006
4 copy
400

Granica pomiędzy seksownym i obrzydliwym jest bardzo cienka, a w dodatku ruchoma. To, co jednych obrzydza, innych podnieca. Jeśli nie wierzysz, przeczytaj o  10 najczęstszych fetyszach. (Prawdopodobnie masz przynajmniej 1 z nich, choć może jeszcze o tym nie wiesz). Te obrazki pokazują, co dla większości ludzi jest seksowne, a co odpychające.

#1

1 copy

#2

2 copy

#3

3 copy

#4

4 copy

#5

5 copy

#6

6 copy

 

 

Zobacz też: 10 rzeczy, których kobiety nienawidzą w męskim wyglądzie.

Źródło: CollegeHumor.com

 

Wzdłuż tej drogi rozkładają się zwłoki ludzi. Nikt ich stąd nie zabiera, turyści idą dalej

FILMY
bsnrk
000678wex1cobl2h-c122-f4
210

Wejścia na najwyższy szczyt świata, Mount Everest, są w ostatnich latach tak popularne, że w najpopularniejszych miesiącach w godzinach szczytu tworzą się kolejki. Wtedy też ludzie, którzy przyjechali tutaj z różnych stron świata, mogą przyglądać się drastycznym dowodom na to, że mimo postępu techniki, Himalaje to dalej nie jest niegroźna zabawa. Wzdłuż szlaku leżą zwłoki ludzi, którzy zginęli w trakcie wspinaczki lub zejścia z góry. Leżą tam z różnych powodów: niektórzy w miejscach, do których praktycznie nie da się dotrzeć, inni – po prostu dlatego, że nikt nie zapłacił za sprowadzenie zwłok (a to dużo kosztuje). Ich ciała mumifikuje niska temperatura i wiatr. W przeciągu ostatnich dekad na Mount Evereście zginęło blisko 300 osób, przy czym z roku na rok ta liczba stale rośnie. W rezultacie, wchodząc obecnie na szczyt, idzie się po czymś w rodzaju upiornego cmentarzyska (uwaga! niektóre zdjęcia drastyczne):

Polecamy: 16 naprawdę niesamowitych zdjęćktóre pokazują zagadkowe piękno Kosmosu

10 rzeczy, które zrozumieją tylko naprawdę kreatywne osoby

KULTURA POLECANE
LotkA
116
903

Zdarza się, że ludziom kreatywnym i reszcie społeczeństwa nie jest po drodze. Być może trudno uwierzyć, ale zwykle te spięcia i nieporozumienia nie wynikają z niczyjej winy. Społeczeństwo nie zawsze potrafi zrozumieć zachowania tak indywidualnych jednostek, a te z kolei nie bardzo potrzebują społeczeństwa do szczęścia. Oto kilka rzeczy, które charakteryzują, i które zrozumieją tylko naprawdę kreatywni!

1. Lubią wystawianie systemu na próbę.

ta_prefigurative-intervention_parking-615x390

Mówiąc wprost — ludzie kreatywni uznają za normalne rzucać wyzwanie porządkowi rzeczy. Zadają pytania, dociekają, próbują zrozumieć otoczenie, jednocześnie przyjmując za swoje alternatywne wartości. Czasem wydawać się może, że na siłę próbują coś zwalczyć lub obalić, ale w ten sposób właśnie próbują zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość.

2. Ich kreatywność jest cykliczna.

autoportret_przed_sztaluga_olej_na_plotnie_80x65_cm_2013

Są chwile, gdy potrafią malować cały dzień lub zarwać noc przez i cały czas komponować nowe utwory. Ale zdarzają się też czasy, w których nie są w stanie stworzyć niczego. I to jest w porządku. Kreatywność ma swoje przypływy i odpływy.

3. Kreatywni potrzebują swojej przestrzeni.

pracownia-1024x665

Jeżeli ucieka do swojego studia czy pracowni by oddać się tworzeniu, może nie kontaktować się z resztą świata naprawdę długo. Czasem tylko wynurzy się, by przywitać się z innymi. Trzeba to zrozumieć — kreatywne mózgi naprawdę potrzebują przestrzeni by robić to, co wychodzi im najlepiej.

4. Ich skupienie aż paruje.

Focus-Italy_Brain-Augmentation-Transhumanism-Digital-Chimera

Oni naprawdę potrafią skupić się na jednej rzeczy naprawdę mocno. Czasem trudno oderwać kreatywnego od pracy nad swoim projektem. Jedyne czego wtedy im potrzeba, to akceptacja i poczucie swobody. I tak nie zrobią nic poza tym, co mają w głowie.

5. Mogą mieć wahania nastroju.

bohema

Nic tak jak sztuka i tworzenie nie sprawia, że unosisz się na falach od radości do depresji. Ludzie kreatywni to bystrzaki o wrażliwych serduchach. Fajnie, jeżeli mają wsparcie w swoich bliskich.

6. Biorą pracę bardzo do siebie.

4981403-140118180052
Jeżeli cokolwiek jest nie tak, jak powinno być, całą winę ściągają na siebie. Każda krytyka może zostać potraktowana jako negatywna ocena nie tylko konkretnego zadania, ale również ich wartości jako człowieka.

7. Kreatywni nie wierzą w siebie.

tumblr_inline_n2jrinZWlM1s4cwmz
Potrzebują naprawdę dużo zachęty i pochwał!

8. Miewają problemy z ukończeniem projektów.

3707503212_f925f78240

Lubią słyszeć, że ich praca komuś się podoba. Jeżeli coś, co robią nie znajdzie poklasku u osób, które się dla nich liczą, potrafią rzucić wszystko w cholerę.

9. Dostrzegają każdą bzdurę.

Bullshit

Kreatywni ludzie zwykle potrafią zrozumieć co się dzieje szybciej niż większość ludzi. Potrafią dostrzec co jest na rzeczy, zanim jeszcze cokolwiek konkretnego się zdarzy.

10. Tak naprawdę nigdy nie dorastają.

kurs animatora zabawy

Tak jak dzieci, kreatywni przez całe życie odczuwają zdumienie otaczającym ich światem. Warto chociaż czasami się do nich przyłączyć!

źródło: HigherPerspectives