6 rzeczy, które dziewczyny robią, aby zaimponować facetom, a wychodzi na odwrót

Rozrywka
callista006
1
366

Pisaliśmy już o tym, jak zdobyć faceta. Warto dowiedzieć się również, czego w tym celu robić nie należy. To, co zakochanej dziewczynie może wydawać się imponujące dla mężczyzny, w rzeczywistości często go odstrasza.

1. Nie wysyłaj mu seksownych zdjęć

1

Myślisz, że jeżeli zagrasz niegrzeczną, wyzwoloną dziewczynę i w dodatku zaprezentujesz mu swoją figurę, dasz mu do zrozumienia, że warto się tobą zainteresować. Tymczasem dla niego będzie to jasny komunikat, że jesteś łatwa i w dodatku napalona na niego. Czyli nie ma czego zdobywać, nie ma o co się starać. Ryzykujesz też, że facet pochwali się twoimi zdjęciami przed kumplami. Seksowne, półnagie fotki zostaw dla ukochanego na bardziej zaawansowanym etapie związku.

2. Nie zamawiaj w restauracji liścia sałaty i wody

2

Kobietom wydaje się, że jeśli zamówią samą wodę, ewentualnie dietetyczną sałatkę, pokażą mężczyźnie, że dbają o swoją figurę i nie są obżartuchami. Facet zastanawia się wtedy, po co w ogóle umówiłaś się z nim na kolację, skoro nie masz zamiaru nic jeść. W dodatku sam może czuć się skrępowany zamawiając dużą porcję mięsa (jest głodny! W końcu umówił się na kolację!). Dużo więcej zyskasz w jego oczach, jeśli pokażesz mu, że jedzenie sprawia ci przyjemność. Przez żołądek do serca!

3. Nie opijaj się i nie bierz narkotyków

2

Jeśli trafisz z nim na imprezę, gdzie większość ludzi „wspomaga” dobrą zabawę dopalaczami i dużą ilością alkoholu, nie próbuj zaimponować facetowi „mocną głową” czy odwagą (myloną w tym wypadku z głupotą). Obdarzy cię dużo większym szacunkiem, jeśli zobaczy, że potrafisz stanowczo mówić nie. Poza tym chyba nie chcesz, żeby oglądał cię w stanie, w którym kompletnie się nie kontrolujesz…

4. Nie obgaduj swojego ex

4

Nawet jeśli twój ex naprawdę był draniem, zachowaj to dla siebie. Po pierwsze twój potencjalny partner pomyśli, że jeśli wam nie wyjdzie, jego też bez skrępowania będziesz obgadywać z kolejnym facetem. Po drugie, może zacząć podejrzewać, że skoro z takim rozemocjonowaniem opowiadasz o swoim byłym, nie pogodziłaś się jeszcze z tym rozstaniem i nadal coś czujesz do swojego ex.

5. Nie udawaj nieporadnej

5

Owszem, nie ma nic złego w proszeniu chłopaka o pomoc i okazywaniu mu podziwu i wdzięczności. Wręcz przeciwnie – mężczyzna lubi czuć się potrzebny. Jeśli jednak zaczniesz przesadzać i robić z siebie ofiarę losu, która sama z niczym sobie nie radzi, na pewno nie zyskasz w jego oczach. Będzie ci pomagał z litości, ale w rzeczywistości uzna cię za… łajzę. Jeśli chcesz mu zaimponować, to pokaż, że jesteś niezależną dziewczyną, która umie o siebie zadbać.

6. Nie zmieniaj dla niego swojego stylu

5

Jeśli do tej pory nosiłaś kolorowe, dziewczęce ubrania, nie zaczynaj zakładać na siebie czarnych, nabijanych ćwiekami ciuchów tylko dlatego, że on ma taki styl. Skoro zwrócił na ciebie uwagę, to znaczy, że spodobałaś mu się w tym, co sama lubisz nosić. Przede wszystkim bądź sobą – to zaimponuje facetowi bardziej, niż podporządkowywanie się gustom otoczenia.

Zobacz też, czego mężczyźni nie znoszą w kobiecym wyglądzie oraz co chłopaki uwielbiają w dziewczynach.

Źródło: Papilot.pl

Po czym poznać, że facet jest kiepski w łóżku

Rozrywka
callista006
pobrane
407

Oczywiście na poniższe punkty należy patrzeć z przymrużeniem oka… Jednak okazuje się, że sporo internautek w nie wierzy. Naszym zdaniem o nikim nie można powiedzieć, że jest słaby w łóżku, dopóki się tego nie sprawdzi. A może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie i może potwierdzić którąś z tych wskazówek?

1. Małe dłonie

1

Popularny i często przekazywany sobie przez kobiety mit mówi, że mężczyzna o krótkich palcach jest też krótki gdzie indziej. Żadne badanie tego nie potwierdziło. Poza tym przecież panie zarzekają się, że rozmiar nie ma znaczenia, więc ten punkt chyba możemy od razu odrzucić?

Zobacz 5 mitów na temat męskiej seksualności, w które kobiety powinny przestać wierzyć.

2. Wąskie barki

2

Podobno jeśli mężczyzna nie jest zbyt dobrze zbudowany, a wręcz chudy, szanse na to, że jest dobrym kochankiem znacznie spadają. Te nowiny również nie zostały potwierdzone przez żadne badania. Czy chłopięca postura wyklucza udany seks? Co o tym sądzicie?

3. Przesadna muskulatura

3

Wygląda na to, że dobry kochanek musi być w sam raz. Wątły facet jest kiepski w łóżku, przesadnie umięśniony również. Skąd takie przekonanie? Muskulatura nie zawsze jest efektem ciężkiej pracy, w grę wchodzą czasem sterydy, różnego typu chemiczne wspomagacze, które rzeźbią sześciopak, ale wpływają niekorzystnie na organizm mężczyzny, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę seksualną.

4. Podły charakter

4

Uważa się, że kiepskie osiągnięcia w łóżku wpływają na zachowanie mężczyzny na co dzień. Ponieważ jego frustracja rośnie, rozładowuje napięcie w jedyny możliwy dla siebie sposób – wyżywając się na innych.

5. Drogi samochód

11

Cóż, chyba wszyscy znają stereotyp samochodu jako przedłużenia męskiego członka. Podobno facet, który jeździ małym autem nie inwestuje w większe, bo nie musi niczego udowadniać i poprawiać sobie humoru. Trudno uwierzyć, że ten mit do dziś ma się wśród kobiet bardzo dobrze…

Zobaczcie po czym poznać, że facet jest dobry w łóżku – to chyba bardziej wiarygodne wskazówki!

Źródło: Papilot.pl