6 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach, a one w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy

ŻYCIE
callista006
550

Mężczyźni  uważają to za słodkie, seksowne i rozbrajające. Warto o tym wiedzieć i… rozbrajać ich częściej!

1. Opadające na twarz kosmyki włosów

1

Mężczyźni przyznają, że uwielbiają odgarniać swojej dziewczynie niesforne kosmyki z twarzy. Niektóre kobiety nie zwracają na to uwagi, są nawet takie, które to denerwuje. A nie powinno. Ten gest mówi wiele o uczuciach mężczyzny i o jego opiekuńczym instynkcie. Może przy spinaniu włosów warto zapomnieć o paru kosmykach…

2. Piegowata buzia

2

Piegów nie lubią tylko ci, którzy je mają. Reszta świata myśli, że są super atrakcyjne. Zdecydowana większość mężczyzn uważa, że piegowate noski są słodkie. Dziewczyny, zapomnijcie o tym kompleksie i doceńcie skarby jakimi obdarowała Was natura w postaci małych kropek na buzi.

3. Zagryzanie wargi

3

Wielu mężczyzn twierdzi, że to super seksowne gdy zamyślona lub skoncentrowana na czymś kobieta bezwiednie przegryza wargę. Wypróbuj ten trik czytając książkę w autobusie lub bawiąc się telefonem na przystanku. Sama zobaczysz, że nagle zaczniesz skupiać na sobie męskie spojrzenia.

4. Namiętne spojrzenie

4

Może i brzmi to banalnie, ale mężczyźni uwielbiają patrzeć dziewczynie w oczy. Nie bez powodu tylu poetów od wieków zachwycało się kobiecymi oczami, porównując je do gwiazd, diamentów, toni jezior, itp. Długie spojrzenie spod seksownie lekko przymkniętych powiek działa na facetów jak magnes i powala ich na kolana. Mężczyzna próbuje wyczytać z Twoich oczu to, co czujesz, pozwól mu na to. Oby mu się nie udało – tajemniczość to kolejna cecha, która go kręci.

5. Dołeczki w policzkach

Portrait of a young woman smiling

Wiesz dlaczego wszyscy uwielbiają dołeczki w policzkach? My też nie, ale to nie ma znaczenia. Wiadomo natomiast, że dołeczki w policzkach uśmiechającej się dziewczyny wprawiają mężczyzn w absolutnie fantastyczny nastrój. Uśmiechaj się jak najczęściej!

6. Wyraz twarzy tuż przed pocałunkiem

Young Couple Kissing. Model Released

Mężczyźni twierdzą, że kobieta wygląda najbardziej atrakcyjnie właśnie tuż przed pocałunkiem. Trudno opisać co takiego sprawia, że właśnie wtedy jej twarz jest tak pociągająca. Panowie mogliby w kółko się całować, aby odkryć tę zagadkę. Niech próbują!

Źródło: Wmnlife.com

Co może ci się przytrafić, kiedy zaśniesz w pracy/na zajęciach

Rozrywka
callista006
151

Wydaje wam się, że niewinna drzemka w pracy czy na wykładzie to nic takiego? Ten mężczyzna jest idealnym przykładem na to, że przysypianie w miejscach, które nie są do tego przeznaczone może skończyć się poważnymi problemami. Człowiek zaczyna zastanawiać się czy wszystko z nim w porządku. Zwłaszcza jeżeli ma się takich współpracowników…

Gdy supervisor w call center zauważa śpiącego kolegę, wraz z innymi pracownikami postanawia zrobić mu dowcip. Wszyscy się chowają. Ofiara budzi się i spostrzega, że jest w biurze zupełnie sama. Dzwoni zatem do kolegi:

– Gdzie jesteście? – pyta.

– Stary, jestem w kinie, nie mogę rozmawiać – odpowiada szeptem mężczyzna.

– Co?

– Jestem w kinie, nie mogę rozmawiać – powtarza.

– Jak to w kinie?

– No w kinie, jest niedziela!

– Chcesz mi powiedzieć, że śpię tu od piątku?!

– Nie wiem stary, jestem w kinie, oddzwonię!

Sami zobaczcie, co wydarzyło się później…

Wysypiajcie się w nocy!

Źródło: YouTube.com