6 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach, a one w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy

ŻYCIE
callista006
woman-looking-longingly-at-man-pxlr
571

Mężczyźni  uważają to za słodkie, seksowne i rozbrajające. Warto o tym wiedzieć i… rozbrajać ich częściej!

1. Opadające na twarz kosmyki włosów

1

Mężczyźni przyznają, że uwielbiają odgarniać swojej dziewczynie niesforne kosmyki z twarzy. Niektóre kobiety nie zwracają na to uwagi, są nawet takie, które to denerwuje. A nie powinno. Ten gest mówi wiele o uczuciach mężczyzny i o jego opiekuńczym instynkcie. Może przy spinaniu włosów warto zapomnieć o paru kosmykach…

2. Piegowata buzia

2

Piegów nie lubią tylko ci, którzy je mają. Reszta świata myśli, że są super atrakcyjne. Zdecydowana większość mężczyzn uważa, że piegowate noski są słodkie. Dziewczyny, zapomnijcie o tym kompleksie i doceńcie skarby jakimi obdarowała Was natura w postaci małych kropek na buzi.

3. Zagryzanie wargi

3

Wielu mężczyzn twierdzi, że to super seksowne gdy zamyślona lub skoncentrowana na czymś kobieta bezwiednie przegryza wargę. Wypróbuj ten trik czytając książkę w autobusie lub bawiąc się telefonem na przystanku. Sama zobaczysz, że nagle zaczniesz skupiać na sobie męskie spojrzenia.

4. Namiętne spojrzenie

4

Może i brzmi to banalnie, ale mężczyźni uwielbiają patrzeć dziewczynie w oczy. Nie bez powodu tylu poetów od wieków zachwycało się kobiecymi oczami, porównując je do gwiazd, diamentów, toni jezior, itp. Długie spojrzenie spod seksownie lekko przymkniętych powiek działa na facetów jak magnes i powala ich na kolana. Mężczyzna próbuje wyczytać z Twoich oczu to, co czujesz, pozwól mu na to. Oby mu się nie udało – tajemniczość to kolejna cecha, która go kręci.

5. Dołeczki w policzkach

Portrait of a young woman smiling

Wiesz dlaczego wszyscy uwielbiają dołeczki w policzkach? My też nie, ale to nie ma znaczenia. Wiadomo natomiast, że dołeczki w policzkach uśmiechającej się dziewczyny wprawiają mężczyzn w absolutnie fantastyczny nastrój. Uśmiechaj się jak najczęściej!

6. Wyraz twarzy tuż przed pocałunkiem

Young Couple Kissing. Model Released

Mężczyźni twierdzą, że kobieta wygląda najbardziej atrakcyjnie właśnie tuż przed pocałunkiem. Trudno opisać co takiego sprawia, że właśnie wtedy jej twarz jest tak pociągająca. Panowie mogliby w kółko się całować, aby odkryć tę zagadkę. Niech próbują!

Źródło: Wmnlife.com

Facet przeciął się na pół na oczach ludzi. Wszyscy narobili w majty i wcale im się nie dziwię…

Rozrywka
roundhere
dssdsdsd
400

Zatrzaśnięcie w windzie to nic w porównaniu z tym, co spotkało tych ludzi. Na ich oczach magik i komik Andy Gross dosłownie przełamał się na pół. Oczywiście jest to iluzja magiczna, ale trzeba przyznać, że wyjątkowo udana.

Zobaczcie komiczne reakcje przerażonych ludzi:

To był szok dla gości ślubnych! Sparaliżowana od 8 lat panna młoda nagle wstała z wózka i poszła do ołtarza

ŻYCIE
bsnrk
pobrane
410

Panna młoda idąca do ołtarza to jeden z najbardziej wzruszających momentów ceremonii ślubnej. W tym wypadku był to wyjątkowo poruszający moment:

1

Jaquie Goncher w wyniku wypadku pływackiego, gdy miała 17 lat, została sparaliżowana od szyi w dół.

2

Lekarze nie dawali jej większych szans, że kiedykolwiek z powrotem zacznie chodzić.

3

Dla Jaquie był to prawdziwy szok. Od dziecka uprawiała sport, a teraz nie mogła wykonać nawet najprostszego ćwiczenia. Dlatego początek terapii był dla niej najtrudniejszy.

4

„Pierwszy raz, gdy po wypadku spróbowałam usiąść na rowerze stacjonarnym, naprawdę się załamałam. Nie byłam w stanie ruszyć pedałem, ale próbowałam, aż zegar liczący dystans wyłączył się z powodu braku ruchu”.

5

Po tej porażce zajęło dużo czasu, zanim z powrotem zmusiła się do pracy nad sobą.

6

„W trakcie dnia twojego ślubu oczy wszystkich zwrócone są na ciebie. Jestem pewna, że dałabym radę błyszczeć także na wózku, ale tak bardzo zależało mi, żeby jednak z niego zejść, że walczyłam na rehabilitacji z podwojoną siłą”.

7

Większość gości weselnych nie miała pojęcia, jaką niespodziankę przygotowała dla nich Jaquie. Od dawna przyzwyczaili się, że porusza się na wózku.

8

Po chwili przecierali oczy ze zdumienia. Jaquie wstała z wózka.

9

Pan młody, Andy Goncher, był oczywiście wtajemniczony, ale i tak nie był w stanie powstrzymać łez.

75

Jeszcze rok wcześniej nie była w stanie utrzymać się na własnych nogach dłużej niż przez 30 minut.

10

Tymczasem teraz stała na własnych nogach przez całą 45-minutową ceremonię zaślubin i przez większą część weselnej imprezy.

11

Zatańczyła też z mężem (nigdy wcześniej tego razem nie robili).

16

Jej mama zatrudniła artystę, który namalował moment, gdy jej córka zatańczyła na ślubie.

zz444

Jaquie planuje powrócić do rehabilitacji po ślubie i kontynuować trudną drogę powrotu do pełnej sprawności.

18

Źródło: Facebook