6 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach, a one w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy

ŻYCIE
callista006
woman-looking-longingly-at-man-pxlr
359

Mężczyźni  uważają to za słodkie, seksowne i rozbrajające. Warto o tym wiedzieć i… rozbrajać ich częściej!

1. Opadające na twarz kosmyki włosów

1

Mężczyźni przyznają, że uwielbiają odgarniać swojej dziewczynie niesforne kosmyki z twarzy. Niektóre kobiety nie zwracają na to uwagi, są nawet takie, które to denerwuje. A nie powinno. Ten gest mówi wiele o uczuciach mężczyzny i o jego opiekuńczym instynkcie. Może przy spinaniu włosów warto zapomnieć o paru kosmykach…

2. Piegowata buzia

2

Piegów nie lubią tylko ci, którzy je mają. Reszta świata myśli, że są super atrakcyjne. Zdecydowana większość mężczyzn uważa, że piegowate noski są słodkie. Dziewczyny, zapomnijcie o tym kompleksie i doceńcie skarby jakimi obdarowała Was natura w postaci małych kropek na buzi.

3. Zagryzanie wargi

3

Wielu mężczyzn twierdzi, że to super seksowne gdy zamyślona lub skoncentrowana na czymś kobieta bezwiednie przegryza wargę. Wypróbuj ten trik czytając książkę w autobusie lub bawiąc się telefonem na przystanku. Sama zobaczysz, że nagle zaczniesz skupiać na sobie męskie spojrzenia.

4. Namiętne spojrzenie

4

Może i brzmi to banalnie, ale mężczyźni uwielbiają patrzeć dziewczynie w oczy. Nie bez powodu tylu poetów od wieków zachwycało się kobiecymi oczami, porównując je do gwiazd, diamentów, toni jezior, itp. Długie spojrzenie spod seksownie lekko przymkniętych powiek działa na facetów jak magnes i powala ich na kolana. Mężczyzna próbuje wyczytać z Twoich oczu to, co czujesz, pozwól mu na to. Oby mu się nie udało – tajemniczość to kolejna cecha, która go kręci.

5. Dołeczki w policzkach

Portrait of a young woman smiling

Wiesz dlaczego wszyscy uwielbiają dołeczki w policzkach? My też nie, ale to nie ma znaczenia. Wiadomo natomiast, że dołeczki w policzkach uśmiechającej się dziewczyny wprawiają mężczyzn w absolutnie fantastyczny nastrój. Uśmiechaj się jak najczęściej!

6. Wyraz twarzy tuż przed pocałunkiem

Young Couple Kissing. Model Released

Mężczyźni twierdzą, że kobieta wygląda najbardziej atrakcyjnie właśnie tuż przed pocałunkiem. Trudno opisać co takiego sprawia, że właśnie wtedy jej twarz jest tak pociągająca. Panowie mogliby w kółko się całować, aby odkryć tę zagadkę. Niech próbują!

Źródło: Wmnlife.com

Parówka, alkohol i samurajski miecz – mężczyzna obciął nos swojemu koledze w trakcie zabawy

FILMY
bsnrk
1
97

Pijesz alkohol? Nie baw się samurajskim mieczem. Oczywistą, zdawałoby się, zasadę złamali uczestnicy tej zabawy.

Nie wiadomo, jak się impreza rozwijała, ale w pewnym momencie dwaj mężczyźni znaleźli się w sytuacji, gdy jeden trzymał parówkę w zębach, a drugi przymierzał się do jej cięcia samurajskim mieczem. Skutki widać na materiale wideo: kolega trzymający w zębach parówkę stracił nos. A mogło skończyć się jeszcze gorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=RvRyOnWhLv0&feature=youtu.be

Źródło: YouTube

Niesamowity trik! Od teraz twój makijaż zajmie ci 2 x mniej czasu i będzie 2x bardziej precyzyjny!

Moda
callista006
111
187

Drogie panie, oto wasz szczęśliwy dzień! Dlaczego? Szkoda czasu na zbędne wyjaśnienia. Po prostu obejrzyjcie to video. Profesjonalny wizażysta Wayne Goss sprawi, że wszystko stanie się jasne.

Zobacz też 7 problemów, które rozumieją tylko dziewczyny, które się malują…