7 bardzo żenujących zdjęć ludzi przyłapanych na gorącym uczynku

Rozrywka
callista006
167

Niech te fotki będą dla was przestrogą. Pamiętajcie: na zdjęciach często widać więcej, niż byście chcieli…

1. Ashton Kutcher bardzo interesuje się sportem

1

2. Nie sądził, że ktoś to zauważy

2

3. „Dzisiaj rano nie mogłam zwlec się z łóżka”

3

„To świetnie, że mimo to udało ci się nałożyć makijaż”.

4. Dziewczyna, która już nie mogła się doczekać powrotu do domu

4

5. Ups…

5

– Skarbie co robisz?
– Nic takiego. Jestem bardzo zmęczona. Właśnie kładę się spać kochanie. A ty?
– Jestem w klubie i stoję za tobą.

6. Czasami po prostu nie można się powstrzymać…

6

Zobacz też 10 pokus, którym żaden mężczyzna nie może się oprzeć…

7. Zrobiło się niezręcznie

7

Źródło: Likes.com

Żona postanowiła zrobić mężowi nauczkę na całe życie. PIĘKNE!

Rozrywka
davidtek
379

Pewnego popołudnia mąż wrócił z pracy do domu i zastał całkowity nieład w domu. Jego trójka dzieci była na dworze, wciąż w piżamach, tarzała się w błocie. Na trawniku były puste opakowania po jedzeniu leżące wszędzie. Drzwi do samochodu żony, a także drzwi do domu były szeroko otwarte. Nie było natomiast śladu psa.

Gdy mężczyzna wszedł do środka zastał jeszcze większy nieporządek. Wywrócona lampa leżała na dywanie. W salonie telewizor był włączony na cały regulator, a pokój był zasłany zabawkami i różnymi ubraniami.

W kuchni zlew był pełen brudnych naczyń, a stół był brudny od śniadania. Lodówka otwarta na oścież, a na ziemi wysypane jedzenie dla psa. Pod stołem leżało stłuczone szkło. Obok drzwi natomiast była kupka ziemi i piasku.

Szybko udał się po schodach na górę, następując na kilka zabawek i ubrań. Chciał znaleźć swoją żonę. Martwił się że może zachorowała, albo coś poważnego się jej przytrafiło.

Zastał małą kałużę wody w drzwiach łazienki. W środku była masa mokrych ręczników, piany mydlanej oraz jeszcze więcej zabawek na podłodze. Wszędzie był rozwinięty papier toaletowy, a pasta do zębów znaczyła lustra i ściany.

Wszedł do sypialni i zastał żonę leżącą w łóżku, wciąż w piżamie, czytającą książkę. Popatrzyła się na niego z uśmiechem i spytała jak mu minął dzień. On popatrzył na nią i spytał „Co tu się dzisiaj dzieje”?

Ona odparła: „Wiesz, codziennie jak wracasz z pracy pytasz się mnie co takiego dziś zrobiłam przez cały dzień”. On skinął twierdząco głową. Ciągnęła dalej „Więc dziś tego nie zrobiłam”