7 fatalnych nawyków kobiet podczas okresu. Dziewczyny, nie róbcie tak!

ŻYCIE POLECANE
callista006
000
61

„Te dni” to dla wielu kobiet najbardziej dołujący, wkurzający, bolesny i wstydliwy okres w miesiącu. Niestety niektóre dziewczyny nieświadomie jeszcze pogarszają sprawę…

1. Noszenie tej samej podpaski (albo co gorsza tamponu) przez cały dzień

1

To jeden z najczęstszych błędów, jaki popełniają dziewczyny podczas miesiączki. Podpaski i tampony powinno się wymieniać co 3-5 godzin niezależnie od tego, czy krwawienie jest obfite czy nie. W przeciwnym razie można nabawić się poważnych infekcji narządów intymnych. Nie mówiąc już o paskudnym zapachu…

Polecamy: Modelka straciła nogę z powodu użycia tamponu?! Skarży producenta…

2. Narażanie się na dodatkowy ból

2

Podczas miesiączki zdecydowana większość kobiet i tak cierpi (oczywiście są szczęściary, które przechodzą okres bezboleśnie, jednak jest ich znacznie mniej). Dla niektórych kobiet bóle menstruacyjne uniemożliwiają wręcz normalne funkcjonowanie. Poddawanie się w tym czasie depilacji woskiem, kanałowemu leczeniu zębów czy jakimkolwiek innym bolesnym zabiegom nie jest dobrym pomysłem. Będą one o wiele trudniejsze do zniesienia, niż w „normalnym” czasie. Lepiej przełożyć je na inny termin.

3. Uprawianie seksu bez zabezpieczenia

3

Wiele osób wierzy, że kobieta podczas miesiączki nie może zajść w ciążę. To bzdura, zapłodnienie jest jak najbardziej możliwe. Jeśli więc nie marzycie o potomstwie, nie zapominajcie o zabezpieczeniu, tak jak w każdym innym dniu!

Zobacz też 7 rzeczy, które każda kobieta powinna wiedzieć na temat seksu podczas okresu…

4. Rygorystyczne ćwiczenia

4

Tak naprawdę codzienny ruch fizyczny może zdecydowanie zredukować bóle menstruacyjne i pomóc ci lepiej znieść okres. Jednak na te kilka dni trochę sobie odpuść. Bardzo męczące, wyciskające poty ćwiczenia mogą okazać się zbyt wyczerpujące dla twojego i tak osłabionego podczas miesiączki organizmu. Postaw lepiej na ćwiczenia relaksujące!

5. Omijanie posiłków

5

Omijanie posiłków nigdy nie jest dobrym pomysłem, ale podczas okresu jest jeszcze bardziej krzywdzące dla organizmu kobiety. I tak w trakcie krwawienia traci on wystarczająco dużo energii i składników odżywczych. Jadaj więc regularnie, pozwól sobie też na energetyczne przekąski, jak owoce.

6. Konsumpcja produktów mlecznych

6

Mleko, sery i jogurty zawierają kwas arachidonowy, który może wpłynąć na pogorszenie samopoczucia podczas okresu, a także wzmocnienie bólów menstruacyjnych.

7. Brak snu

7

Zawsze ważny dla organizmu sen, podczas okresu nabiera jeszcze większego znaczenia. Niestety bóle menstruacyjne i poczucie ciężkości w podbrzuszu często utrudniają kobietom zasypianie i i tak zestresowane, poddenerwowane ze względu na szalejące w organizmie hormony panie są dodatkowo sfrustrowane i zmęczone. Warto więc w tym czasie postawić na relaks, jak najwięcej odpoczynku oraz napary z melisy czy rumianku.

Oto 8 najbardziej druzgocących rzeczy, których ktoś, kto nigdy nie miał okresu, na pewno nie zrozumie…

Źródło: HealthAdvisorGroup.com

To co robi ten facet wygląda bardzo dziwnie, ale trik ten może uratować Twoje życie

ŻYCIE
myrmek
Zrzut ekranu 2015-05-06 o 11.39.28
319

Chyba kazdy z nas ma takie doświadczenie – podczas jedzenia krztusimy się i przez chwilę nie możemy złapać oddechu. Na szczęście zawsze znajdzie się w pobliżu ktoś, kto pomoże. Co by jednak było, gdybyśmy byli sami w domu i podczas jedzenia zakrtusili się i nie mogli zaczerpnąć oddechu? Oto sposób, w jaki można się ratować w takiej sytuacji.

Filmik warto udostępnić – każdy powinien wiedzieć, jak radzić sobie w takiej sytuacji.

Źródło: YouTube

Skandal! Andrzej spod krzyża zaatakował Andrzeja Dudę po debacie!

Rozrywka
myrmek
andrzej
439

Szalony Andrzej Hadacz zwany również „Andrzejem spod krzyża” powraca! Tym razem w nowej roli – mężczyzna, który kiedyś walczył u boku polityków Prawa i Sprawiedliwości teraz postanowił sprzymierzyć się z Prezydentem Bronisławem Komorowskim.

Tuż po wczorajszej debacie szalony Andrzej przypuścił bezpośredni atak na Andrzeja Dudę udzielającego wywiadu w telewizji. Do kandydata na prezydenta nie dopuścili go jednak działacze PiS, którzy skutecznie bronili swojego kandydata.

Kamery telewizyjne uchwyciły zamieszki, których prowokatorem był Andrzej spod krzyża. Zobacz cyrk, jaki rozegrał się pod studiem Telewizji Polskiej.

I kolejne nagranie:

Źródło: Polityka