7 idiotycznych rzeczy, które faceci myślą na temat okresu

Rozrywka
callista006
0
647

Dziewczyny, załamiecie się. To prawdziwe wypowiedzi mężczyzn z różnych portali społecznościowych. Panowie… Serio?!

1. „To taki ból, jak kiedy jest się przeziębionym, tylko rolę nosa pełni wagina”

1

2. „Jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to jest. To tak, jakby twoje jajniki poszły na wojnę w macicy. Jeden z nich rzuca granatem, a wtedy krew i ciało poległych przedostaje się przez krater w najmniej odpowiednim momencie”

2

3. „Sądząc po reklamach tamponów, okres jest jak pobyt w SPA. Masz ochotę tańczyć na plaży w zwolnionym tempie i uprawiać sport z przyjaciółmi”

3

4. „Dziewczyny boli brzuch, bo jest w nim za dużo krwi. Im więcej krwi z nich wycieka, tym mniejszy jest ból”

6

5. „To musi być okropne, tak non stop sikać. Zastanawia mnie jakim cudem kobiety nie muszą wymieniać podpasek i tamponów co 5 minut”

7

6. „Dziewczyny wolą nosić tampony niż podpaski, to jasne. Po pierwsze nie brudzi im się przedziałek w tyłku, po drugie… hehe… dobrze im z tamponem w środku”

6

7. „Kobiety dostają bolesnych skurczów, a z każdym skurczem słyszą grzmot i mają błyski przed oczami, jak podczas burzy”

7

Zobacz też 10 przypałów w trakcie okresu, które każdej dziewczynie zdarzyły się przynajmniej raz w życiu…

 

W Japonii jest muzeum kamieni, które przypominają ludzkie twarze. Teraz już mogę umierać

KULTURA
bsnrk
1
62

W Chichibu, dwie godziny drogi od Tokio, znajduje się wyjątkowe w swoim rodzaju muzeum. Nazywa się Chinsekikan (skład dziwnych kamieni).

Zebrano tutaj ponad 1700 kamieni, które przypominają ludzką twarz. Obecnie muzeum zajmuje się Yoshiko Hayama, wdowa po jego założycielu Shozo Hayamie, który umarł w 2010 roku. Ten zapalony kolekcjoner zbierał kamienie przez 50 lat swojego życia, a jedynym jego warunkiem było, żeby natura była ich wyłącznym twórcą. Zajebiste hobby, nie? 🙂 Sami zobaczcie, jakie fajne kamienie:

2

3

1

4

5

6

Źródło: Imgur, internet

11 rzeczy, o których myśli kobieta zanim zaczyna udawać orgazm

Rozrywka
callista006
0
519

Mężczyźni rzadko orientują się, że kobieta tylko udaje orgazm, a co za tym idzie, rzadko zastanawiają się, dlaczego właściwie to robi. O czym panie myślą, zanim zaczną zwijać się w fałszywej rozkoszy? 

1. „Tylko ten jeden raz”

1

„Nie chcę wyjść na antyfeministkę i postępować wbrew wszystkiemu, w co wierzę, ale… powinnam udać, że mam orgazm? Nie. Nie ma mowy. Każda kobieta zasługuje na prawdziwą przyjemność z seksu, ja też. Powinnam mu po prostu powiedzieć, że to nie działa i zapytać, czy mógłby spróbować trochę inaczej… On przecież chce, żeby mi było dobrze, żebym rozpływała się w rozkoszy, a nie z niecierpliwością czekała aż skończy i będę mogła wreszcie pooglądać serial. No dobra, tylko ten jeden raz.”

2. „Dlaczego nie czytasz w moich myślach…”

2

„Hmm… To nie idzie w dobrym kierunku. Od początku nie szło. Nie jest dobrze, słyszysz? Jest beznadziejnie. Usłysz moje myśli. Słyszysz? Ech, nic z tego. To dłużej nie ma sensu”.

3. „Czas na plan B”

3

„To nie działa, więc może sama muszę się postarać. Przesunę się troszkę przytrzymując jego głowę w tym samym miejscu i skupię się na przyjemności. Tak, to dobry plan. A jak nie zadziała… No cóż, wtedy pozostaje tylko plan C”.

4. „Czy to się dalej nagrywa? Czy już minęło 60 minut?”

4

„A może to moja wina, bo myślę tylko o tym, jak wypadnę na filmie, zamiast skupić się na tym cudownym przystojniaku, którego kocham, a który teraz usilnie stara się dać mi rozkosz? Tak, to musi być to. Dlaczego mu to robię? Muszę mu to wynagrodzić”.

5. Kryzys filozoficzny

5

„Jedyne o czym teraz myślę, to że powinnam myśleć tylko o tym, co się teraz dzieje, co sprawia, że nie mogę o tym myśleć”.

6. „Cholera, Adam!”

6

„O tak! Jest cudownie. Myślę, że to zakończy się sukcesem. TAK! TAK! OCHHH! O tak, jedyne co musi teraz zrobić, to kontynuować dokładnie tak samo, jak do tej pory i… No nie, straciliśmy to. Coś ty zrobił Adam? Dlaczego? NO DLACZEGO? Mam już dość”.

7. „Jest dziwnie…”

7

„Cieszę się, że powiedziałam mu wprost, co ma robić inaczej, ale jednocześnie teraz jest dziwnie. Tak, jakby starał się stosować do wskazówek i myślał tylko o tej rozmowie. Ja też nie mogę o niej przestać myśleć. To nie tak powinno wyglądać. Nie, skończmy to”.

8. „20% to niezły wynik, prawda?”

8

„Ech, czuje się, jakby próbował wykonywać jakieś specjalne kroki, które mu pokazałam, zamiast tańczyć po swojemu tak, jak to robiliśmy do tej pory. Po co ja mu to pokazywałam? Po co mu naopowiadałam głupstw? Przecież nie było źle. Chciałabym mu teraz powiedzieć: ‚Wiesz co? Zapomnij o tym’. Ale wtedy pomyśli, że nic mu nie wyszło. 20% z tego wszystkiego mu wyszło. 20% to niezły wynik. Mniej więcej. Ech, to bez sensu”.

9. Przejmowanie inicjatywy

9

„Jeśli tego nie zrobię, to może trwać jeszcze wieki. Jak brzmię, kiedy mam orgazm? Nie mam pojęcia, nigdy tego nie nagrałam. Nie mogę zabrzmieć za bardzo jak w porno, bo się zorientuje. Dobra, dam radę”.

10. „Czy straż pożarna jest już w drodze?”

10

„Jak długo jeszcze mam wydawać z siebie takie dźwięki? Ze 3 minuty? 8? Jeśli jeszcze 2 minuty, to dam radę, ale jeśli z 10, ktoś może pomyśleć, że umieram. Może lepiej już się zamknę”.

11. „Jestem seksualną kłamczuchą”

11

„Zastanawiam się, czy on wie, że udaję, bo wydaje się, że nie wie, co jest trochę smutne. Poza tym czuję się jak oszustka. Co gorsza, on pewnie myśli, że spisał się na medal, więc następnym razem, jak będziemy się kochać, będzie mu się wydawać, że jak zrobi to tak, jak ostatnio, to będzie super. Czy warto? Będę tego żałować. Moja pochwa będzie cała wypełniona żalem.”

Zobacz też po czym poznać, że kobieta nie udaje, tylko NAPRAWDĘ ma orgazm…

Źródło: Likes.com