7 idiotycznych rzeczy, które faceci myślą na temat okresu

Rozrywka
callista006
0
526

Dziewczyny, załamiecie się. To prawdziwe wypowiedzi mężczyzn z różnych portali społecznościowych. Panowie… Serio?!

1. „To taki ból, jak kiedy jest się przeziębionym, tylko rolę nosa pełni wagina”

1

2. „Jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to jest. To tak, jakby twoje jajniki poszły na wojnę w macicy. Jeden z nich rzuca granatem, a wtedy krew i ciało poległych przedostaje się przez krater w najmniej odpowiednim momencie”

2

3. „Sądząc po reklamach tamponów, okres jest jak pobyt w SPA. Masz ochotę tańczyć na plaży w zwolnionym tempie i uprawiać sport z przyjaciółmi”

3

4. „Dziewczyny boli brzuch, bo jest w nim za dużo krwi. Im więcej krwi z nich wycieka, tym mniejszy jest ból”

6

5. „To musi być okropne, tak non stop sikać. Zastanawia mnie jakim cudem kobiety nie muszą wymieniać podpasek i tamponów co 5 minut”

7

6. „Dziewczyny wolą nosić tampony niż podpaski, to jasne. Po pierwsze nie brudzi im się przedziałek w tyłku, po drugie… hehe… dobrze im z tamponem w środku”

6

7. „Kobiety dostają bolesnych skurczów, a z każdym skurczem słyszą grzmot i mają błyski przed oczami, jak podczas burzy”

7

Zobacz też 10 przypałów w trakcie okresu, które każdej dziewczynie zdarzyły się przynajmniej raz w życiu…

 

Facet załamał się, gdy zobaczył co ta piękna dziewczyna zrobiła z OGÓRKIEM!

FILMY
myrmek
og
218

Co można zrobić z ogórkiem? Przynajmniej dwie rzeczy – jedną z nich robi kobieta po lewej, natomiast drugą facet po prawej;)

Źródło: YouTube

Oto to jedno NAJWAŻNIEJSZE pytanie, które pokaże ci, co jest tak NAPRAWDĘ najważniejsze w życiu

ŻYCIE
bsnrk
zr
71

Każdego dnia słyszymy o różnego typu sukcesach: ludzie chwalą się drogimi samochodami, zdjęciami wyszukanych posiłków na Instagramie, domkiem na plaży czy kolejnym pokonanym stopniem na drodze swojej kariery. Media karmią nas takimi historiami dzień po dniu, pokazując nam pieniądze, których jeszcze nie zarobiliśmy i rzeczy, których jeszcze nie kupiliśmy. Dla większości z nas, z różnych powodów, często niezależnych od nas, te cele są zupełnie nieosiągalne. W rezultacie przypominamy trochę osłów goniących za marchewką…

Polecamy: 10 kłamstw, w które wierzyliśmy od zawsze

Jeśli chcesz jednak naprawdę dowiedzieć się, co powinno być dla Ciebie ważne w życiu, musisz zadać sobie to jedno właściwe pytanie:

Gdy będę mieć 100 lat i spojrzę w tył na swoje życie, co sprawi, że stwierdzę „przeżyłem je dobrze”?

Czy będziesz się cieszyć z tego, że zarobiłe(a)ś ileś tam pieniędzy? Czy bardziej z chwil spędzonych z bliskimi ci ludźmi i tego, że byłe(a)ś przy nich, gdy najbardziej cię potrzebowali? Czy może poczujesz się spełniony(a), gdy odwiedzisz wszystkie możliwe zakątki Ziemi?

Polecamy: 20 miejsc na świecie, które trzeba zobaczyć przed śmiercią

Odpowiedzi mogą być różne, a szczera odpowiedź na to pytanie pomoże Ci określić WŁASNĄ definicję sukcesu. Zamiast gonić za podrzucanymi przez innych marchewkami, zjesz sobie własną 😉

Opisz swoje cele, co pomoże ci na dłużej pamiętać o tej właściwej drodze. A może cię zaskoczyć, czego tak naprawdę żałują ludzie na łożu śmierci… Polecamy: 5 rzeczy, których będziesz żałować przed śmiercią (na podstawie wyznań umierających osób)