7 rzeczy, które robią mężczyźni, kiedy zastanawiasz się dlaczego tak długo siedzą w łazience

Rozrywka
callista006
397

Statystycznie przeciętna kobieta na „załatwianiu się ” spędza 6 miesięcy swojego życia. Panom zajmuje to… 3 lata. To jedna z ciekawostek, których kobiety i mężczyźni nie wiedzą o sobie nawzajem. W czym tkwi tajemnica? To proste. Kiedy panie idą do WC, robią co mają robić, myją ręce, ewentualnie pudrują nosek i wychodzą. Co zatem robią mężczyźni?

1. Golą się

1

Tak przy okazji, bo to przecież zajmie sekundkę. Oj, krzywo, trzeba poprawić. Jeszcze wąsiki. Trzeba precyzji, żeby były równe. Nie udało się. Pozostaje zgolić całość. Przy okazji jeszcze przerwać monobrew. I wyrwać włosy z nosa.

2. Masturbują się

2

To prawda. Mężczyźni robią to siedząc na tronie.

Oto 10 obrazków, które w zabawny sposób wyrażają prawdę o MASTURBACJI.

3. Ucinają sobie drzemkę

3

To zdarza się dosyć często, zwłaszcza po kilku drinkach.

4. Bawią się kobiecymi rzeczami

5

To co odczuwa mężczyzna na widok przytłaczającej ilości damskich kosmetyków w łazience, to przerażenie z domieszką fascynacji. Żaden się do tego nie przyzna, ale gdy tylko mają pewność, że nie zostaną przyłapani, oglądają te wszystkie specyfiki, często też próbują ich na sobie.

Sprawdź 8 rzeczy, które dziewczyny robią w toalecie, ale nigdy Ci o tym nie powiedzą…

5. Relaksują się

4

Czas na wypróżnienie się to również czas na relaks. Dobra lektura, gierka na telefonie czy tablecie, albo krzyżówka umilają czas spędzony na sedesie. Przy okazji wydłużają go 5, 7, a czasami 10 razy.

Zobacz też najdziwniejsze i najbardziej kreatywne symbole przy wejściach do toalet.

6. Przeglądanie się w lustrze

6

Kobiety spędzają mnóstwo czasu przed lustrem robiąc sobie makijaż. Panowie – a przynajmniej zdecydowana ich większość – nie malują się, więc swój czas przed lustrem spędzają przy innych okazjach. Co robią? Czasem to po prostu przyglądanie się swojej twarzy i ocenianie jej, innym razem zabiegi pielęgnacyjne (patrz punkt 1 ), a jeszcze innym – głupie miny. Tak, faceci nigdy z tego nie wyrastają.

Czy byłbyś w stanie załatwić się w takich warunkach? Oto 15 najdziwniejszych toalet, jakie kiedykolwiek stworzono…

7. Płaczą

7

Wizyta w łazience w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, jest również pretekstem do oczyszczenia duszy. Mężczyźni nie lubią płakać przy ludziach, wyrzucają więc z siebie emocje tam, gdzie mają więcej prywatności niż w jakimkolwiek innym miejscu.

Poznaj 12 sytuacji, w których płaczą mężczyźni.

Źródło: WomensHealthMag.com

Powody, przez które mężczyzna nie chce iść z kobietą do łóżka

Rozrywka
callista006
498

Przekonanie, że mężczyźni zawsze i wszędzie mają ochotę na seks to jeden z mitów na temat męskiej seksualności, które w końcu trzeba przestać powtarzać. Facet może nie mieć ochoty z wielu powodów. Istnieją rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w kobiecym wyglądzie, czasami powodem spadku libido są też błędy, które kobiety najczęściej popełniają w łóżku. Do tej listy nieatrakcyjnych cech i zachowań trzeba dodać jeszcze parę punktów.

1. Seks zaraz po wysiłku fizycznym

1

Po wysiłku fizycznym mamy zazwyczaj większą ochotę na miłosne igraszki, co wiąże się z podwyższonym poziomem endorfin. Zapach potu mężczyzny czasami podnosi jego atrakcyjność w oczach kobiety, ale – jak wykazały badania – w drugą stronę to nie działa. Owszem, mężczyźni reagują na zapach nawet bardziej niż na dotyk partnerki, ale nieświeży, ostry czy mdły odór potu z pewnością ich nie podnieca.

2. Nieświeży oddech

2

Guma do żucia po posiłku, a przed pójściem do łóżka to absolutne minimum. Najlepiej zawsze nosić w torebce szczoteczkę do zębów i małą tubkę pasty.

3. Brak inicjatywy

3

Oczywiście mężczyzn nie zniechęca naturalne onieśmielenie, zwłaszcza na początku współżycia. Jeśli kobieta jest jednak skrajnie nieśmiała, daje partnerowi sprzeczne sygnały. Może on uznać, że dziewczyna wcale nie chce tego zbliżenia, co zniechęca go do podbojów.

4. Sikanie przy otwartych drzwiach

4

Oczywiście, skoro uprawiacie razem seks, to znaczy, że jesteście ze sobą bardzo blisko i wasz związek osiągnął najwyższy stopień intymności. Mimo wszystko sikanie, wymiana tamponów czy wyciskanie pryszczy przy swoim partnerze z pewnością nie działa pozytywnie na jego libido… A wystarczy tylko zamknąć drzwi.

5. Okres

5

Większość mężczyzn – jak pokazują badania – nie ma problemu z uprawianiem seksu podczas okresu, jednak to musi być ich decyzja. Jeżeli nie uprzedzisz partnera, a krew będzie dla niego niespodzianką, możesz być pewna, że popsuje to cały nastrój.

Źródło: Kobieta.wp.pl

Znalazła bezpańskiego schorowanego psa. To co z nim zrobiła sprawi, że odrodzi się twoja wiara w ludzi. PIĘKNE!!

ŻYCIE
rafabat
110

Pewien użytkownik Imgura znalazł latem młodego Golden Retrivera włóczącego się po nieużytkach wokół Atlanty. Oto historia psa, który znalazł dom pełen miłości i ze schorowanego chuchra stał się lśniącym czworonogiem.

uratowanypies_01

Pies znalazł się w środku powodzi zalewającej przedmieścia Atlanty. W czasie ulewy siedział przy jakiejś skrzynce na listy, cały mokry i wyglądający żałośnie. Kiedy autor go zauważył zatrzymał się, uchylił drzwi i zagwizdał – pies natychmiast zareagował i machając ogonem podbiegł do pojazdu. To pierwsze zdjęcie po przygarnięciu go, jeszcze jest cały brudny i dopiero kilka kąpieli zmyło z niego ślady wielotygodniowej włóczęgi.

uratowanypies_02

Następnego dnia pies już był czystszy, ale nadal wycieńczony i bez sił. Przez pierwsze 3 tygodnie właściwie spał na okrągło.

uratowanypies_03

uratowanypies_04

Drugiego dnia po spotkaniu autor zabrał psa do weterynarza. Lekarz stwierdził ponad 11 kg niedowagi, brak tatuażu lub chipa z numerem ewidencyjnym i chyba każdy gatunek pasożyta jaki pies może mieć – tęgoryjca, glisty, liszaja obrączkowego i nicienie. Następnie trzeba było rozczesać sierść pełną kołtunów. Jego ogon był właściwie jednym wielkim dreadem. Później nadszedł czas na usuwanie kleszczy. W ciągu 2-3 dniu usunięto ich ponad 200.

uratowanypies_05

uratowanypies_06

Już po trzech dniach widać zauważalną poprawę.

uratowanypies_07

Znajda musiał być izolowany od innych psów, dopóki nie będzie wyleczony i wyczyszczony. Starszy Golden właściciela dotrzymywał biedakowi towarzystwa.

uratowanypies_08

Nadszedł czas na nazwanie nowego członka rodziny. Wybór padł na Brana, ponieważ pies został znaleziony na ulicy Brannen.

uratowanypies_09

Bran szybko zadomowił się w warsztacie i spędzał tam dużo czasu ze swoim nowym właścicielem. Był bardzo cichy i spokojny.

uratowanypies_10

Baaaardzo spokojny

uratowanypies_11

uratowanypies_12

uratowanypies_13

 

Leczenie liszaja doprowadziło do infekcji. Kolejna nieprzyjemna kuracja.

uratowanypies_14

Stożek weterynaryjny w ogóle mu nie przeszkadza.

uratowanypies_15

Teraz może pomagać w praniu.

uratowanypies_16

uratowanypies_17

 

Bran i Addie – starszy Golden.

uratowanypies_18

Zachowuje się jak większość Goldenów – kiedy właściciel przychodzi do domu, łapie w pysk to co znajdzie najbliżej i przynosi na powitanie. Jeśli nie ma w pobliżu jakiejś zabawki, to pada na buta czy pilota.

uratowanypies_19

W czasie leczenia Bran musiał regularnie przyjmować leki, aby mieć na niego oko właściciel zabierał go do biura. Pies był grzeczny i szybko się zaaklimatyzował.

uratowanypies_20

Oba psy strasznie lubią się przytulać, więc rywalizują o miejsce przy swoim panu.

uratowanypies_21

A kiedy pan jest zajęty, przytulają się do siebie.

uratowanypies_22

Psy sprawdzają się również jako ogrzewacze stóp.

uratowanypies_23

uratowanypies_24

 

Halo, wpuść nas, żebyśmy znowu mogli wyjść!

uratowanypies_25

Nadal uwielbia kąpiele

uratowanypies_26

uratowanypies_27

 

Wyleczony, odżywiony, nabrał wigoru. Teraz pomaga przy ubieraniu choinki.