7 rzeczy, które robią mężczyźni, kiedy zastanawiasz się dlaczego tak długo siedzą w łazience

Rozrywka
callista006
00
495

Statystycznie przeciętna kobieta na „załatwianiu się ” spędza 6 miesięcy swojego życia. Panom zajmuje to… 3 lata. To jedna z ciekawostek, których kobiety i mężczyźni nie wiedzą o sobie nawzajem. W czym tkwi tajemnica? To proste. Kiedy panie idą do WC, robią co mają robić, myją ręce, ewentualnie pudrują nosek i wychodzą. Co zatem robią mężczyźni?

1. Golą się

1

Tak przy okazji, bo to przecież zajmie sekundkę. Oj, krzywo, trzeba poprawić. Jeszcze wąsiki. Trzeba precyzji, żeby były równe. Nie udało się. Pozostaje zgolić całość. Przy okazji jeszcze przerwać monobrew. I wyrwać włosy z nosa.

2. Masturbują się

2

To prawda. Mężczyźni robią to siedząc na tronie.

Oto 10 obrazków, które w zabawny sposób wyrażają prawdę o MASTURBACJI.

3. Ucinają sobie drzemkę

3

To zdarza się dosyć często, zwłaszcza po kilku drinkach.

4. Bawią się kobiecymi rzeczami

5

To co odczuwa mężczyzna na widok przytłaczającej ilości damskich kosmetyków w łazience, to przerażenie z domieszką fascynacji. Żaden się do tego nie przyzna, ale gdy tylko mają pewność, że nie zostaną przyłapani, oglądają te wszystkie specyfiki, często też próbują ich na sobie.

Sprawdź 8 rzeczy, które dziewczyny robią w toalecie, ale nigdy Ci o tym nie powiedzą…

5. Relaksują się

4

Czas na wypróżnienie się to również czas na relaks. Dobra lektura, gierka na telefonie czy tablecie, albo krzyżówka umilają czas spędzony na sedesie. Przy okazji wydłużają go 5, 7, a czasami 10 razy.

Zobacz też najdziwniejsze i najbardziej kreatywne symbole przy wejściach do toalet.

6. Przeglądanie się w lustrze

6

Kobiety spędzają mnóstwo czasu przed lustrem robiąc sobie makijaż. Panowie – a przynajmniej zdecydowana ich większość – nie malują się, więc swój czas przed lustrem spędzają przy innych okazjach. Co robią? Czasem to po prostu przyglądanie się swojej twarzy i ocenianie jej, innym razem zabiegi pielęgnacyjne (patrz punkt 1 ), a jeszcze innym – głupie miny. Tak, faceci nigdy z tego nie wyrastają.

Czy byłbyś w stanie załatwić się w takich warunkach? Oto 15 najdziwniejszych toalet, jakie kiedykolwiek stworzono…

7. Płaczą

7

Wizyta w łazience w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, jest również pretekstem do oczyszczenia duszy. Mężczyźni nie lubią płakać przy ludziach, wyrzucają więc z siebie emocje tam, gdzie mają więcej prywatności niż w jakimkolwiek innym miejscu.

Poznaj 12 sytuacji, w których płaczą mężczyźni.

Źródło: WomensHealthMag.com

Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co ten facet wyrabia na autostradzie. Stworzył światowy HIT!

FILMY
myrmek
1
203

Filmik, który za chwilę obejrzycie jest wspaniałym podsumowaniem podejścia do życia ludzi żyjących w słonecznej Kalifornii. Czy to słońce ma tak znakomity wpływ na zachowanie tego mężczyzny? Tego nie wiemy, ale faktem jest, że tego rodzaju zachowanie jest w naszym kraju niestety bardzo rzadko spotykane.

Nagranie wprost zaraża optymizmem i sprawia, że mamy ochotę wsiąść do samochodu i śpiewać na cały głos 😀

Źródło: YouTube

Cały internet nie może uwierzyć w to, jak GIGANTYCZNY jest penis modela na tym teledysku

FILMY
bsnrk
pobrane
150

Piosenka „Dust” to dosyć ambitny projekt i być może nie zdobyłby dwóch milionów wyświetleń na YouTube, gdyby nie to, że cały internet wali tu drzwiami i oknami, żeby zobaczyć penis modela, który wystąpił w teledysku. Jeśli też chcecie zobaczyć, jak obdarzony przez naturę został Shaun Ross (choć niedowiarkowie twierdzą, że to efekty specjalne), sami sobie oglądnijcie poniższe wideo. Akcja zaczyna się od około 2:30 i jest to materiał od 18 lat, oczywiście:

Polecamy: Jak to jest uprawiać seks z facetem, który ma naprawdę dużego penisa