7 rzeczy, które sprawiają, że mężczyzna zakochuje się w tobie coraz bardziej

ŻYCIE
callista006
168

Dla większości kobiet „złapanie” mężczyzny to nie problem. Sztuką jest sprawić, żeby został już na zawsze. Kiedy mężczyzna z każdym dniem zakochuje się w tobie coraz bardziej?

1. Gdy szybko godzisz się z nim po kłótni

1

Może wydawać się, że wielkie awantury przenoszą związek na niepewny grunt, ale prawda jest taka, że odpowiednio przeprowadzane kłótnie, a raczej ich część związana z rozejmem, zacieśniają więź między partnerami. Zgoda po burzy sprawia, że czujecie się silniejsi jako para. Wiecie, że nic nie jest w stanie zniszczyć uczucia, które was łączy.

2. Gdy patrzy na ciebie, kiedy śpisz

2

Wielu mężczyzn przyznaje, że kiedy się budzą, poświęcają chwilę czasu na przyglądanie się swojej śpiącej jeszcze partnerce. To jedne z tych chwil, kiedy myślą o tym, jak bardzo ją kochają i jakimi są szczęściarzami.

3. Gdy go rozśmieszasz

Closeup of beautiful young couple embracing and laughing

To niesamowite, jak śmiech zacieśnia więzy między ludźmi. Również między kochankami. Jeżeli potrafisz rozśmieszyć swojego chłopaka nawet w chwilach, gdy wcale nie jest mu do śmiechu, możesz być pewna, że łatwo z ciebie nie zrezygnuje.

4. Gdy kochając się z nim masz orgazm

4

Właśnie tak! Orgazm to dar od natury, nie tylko dostarczający fizycznej rozkoszy, ale także zacieśniający związki. To jasne, że kiedy układa wam się w łóżku, mężczyzna czuje się zadowolony i z partnerki i z siebie i z tego, co was łączy.

5. Gdy spędzacie razem idealny dzień

Young couple holding hands with sun-flare.

Raz na jakiś czas warto zaplanować razem cały dzień i wypełnić go atrakcjami, które sprawią wam przyjemność. Taki dzień jest cudownym doświadczeniem, które przypomina zabieganym partnerom z kim najlepiej się czują i z kim pragną spędzić całe życie.

6. Gdy chodzisz w jego ubraniach

6

Trudno to wytłumaczyć, ale mężczyzn rozczula widok dziewczyn w ich ubraniach.

7. Gdy jesteś dla niego wsparciem w trudnych chwilach

7

Mężczyźni lubią udawać, że są niezniszczalni i nie potrzebują niczyjego wsparcia. Tym bardziej cenią, kiedy ich partnerka rozpozna, że mają doła i okaże ciepło, zrozumienie i taką pomoc, jaką tylko może zaoferować.

Zobacz też 5 oznak mówiących o tym, że Twój związek jest idealny…

 

Jak oszczędzić nawet do 1000 złotych w jeden miesiąc? 8 prostych i skutecznych porad

ŻYCIE
bsnrk
77

Oszczędzania trzeba się nauczyć. Ramit Sethi, autor bestsellera „I Will Teach You To Be Rich” („Nauczę cię, jak być bogatym”), twierdzi, że to pierwszy stopień do tego, żeby w przyszłości być bogatym. I przedstawia proste porady, które nie wymagają super silnej woli ani wielkich nakładów pracy. Dlatego są praktycznie skazane na sukces.

1. Zamiast kartą, płać gotówką

karta_kredytowa_dobra_5825780

Zamiast płacić kartą, wypłać tyle pieniędzy, ile wydaje ci się, że potrzebujesz na kilka dni i staraj się tak nimi zarządzać, żeby to się udało. Dlaczego to działa? Bo trudniej rozstać się z pieniędzmi w formie fizycznej niż wirtualnej.

2. Przyjmij zasadę, że kupujesz nową rzecz tylko wtedy, gdy wyrzucisz starą

252a8932302b512697704e2d8083b21c_1aac10c_image_compulsive-hoarding

Specjaliści od marketingu spędzają całe dnie i noce, by wyrobić w nas nienaturalną potrzebę posiadania jak najnowszych rzeczy. I robią to skutecznie. Aby z tym walczyć, przyjmij zasadę, że kupujesz nową rzecz tylko wtedy, gdy wyrzucisz starą. Zakupowe decyzje są wtedy bardziej przemyślane i odpadają wydatki robione pod wpływem impulsu, których później żałujemy.

3. Kupuj tańsze zamienniki i rzeczy używane

Fredmeyer_edit_1

Proszek do prania za pięć złotych zwykle nie różni się składem od tego najdroższego i w zupełności wystarczy do naszych celów. Najbezpieczniej w ten sposób jest oszczędzać na środkach czystości, ale można też na produktach spożywczych czy ubraniach. W przypadku ciuchów wiele fajnych, markowych ubrań można kupić w sklepie z odzieżą używaną i płaci się wtedy dziesięć razy mniej. Warto też kupować używaną elektronikę (aukcje internetowe są miejscem, gdzie będzie taniej niż w najbliższym salonie), czy samochody. Nowe auto, gdy wyjeżdża z salonu, momentalnie traci parę do kilkudziesięciu tysięcy złotych na swojej wartości. Przed wyrzuceniem starej rzeczy warto się też zastanowić, czy czasem nie dałoby się jej sprzedać w internetowym serwisie aukcyjnym.

4. Przestudiuj swoje rachunki

rach

Wielu ludzi płaci abonament za telefon, którego nie potrzebuje, bo nigdy tyle nie wydzwania. Zamawia do tego jeszcze tablet oraz internet radiowy, bo „była wyjątkowa oferta”. A potem zupełnie tych gadżetów nie używa. Wykupujemy też na przykład abonament na siłownię, a potem się okazuje, że poszliśmy tylko dwa razy i taniej wyszłoby, gdyby zapłacić za pojedyncze wejścia. A może wystarczyłoby robić pompki i zamontować sobie tani drążek do podciągania?

5. Analizuj swoje zwyczaje

6U9C5173a-868x578

Wystarczy poświęcić jeden wieczór, żeby znaleźć w codziennych zachowaniach związanych z wydatkami takie, które bez specjalnie silnej woli można wyeliminować ze swojego życia. Lubisz w upały napić się mrożonej kawy? Jak naprawdę masz na nią wielką ochotę, to może zrób ją sobie w domu, zamiast wydawać 10 złotych na szklankę wody z kofeiną, cukrem i lodem.

6. Organizuj imprezy w domu

Closeup of sausages and skewers on the grill

Dwadzieścia złotych za drinka o czwartej nad ranem w piątek czy sobotę, to drenaż portfela wielu młodych ludzi starających się robić karierę w dużym mieście. O wiele taniej, często też kulturalniej, bezpieczniej i w bardziej przyjacielskiej atmosferze, wychodzą imprezy (grill, kolacja, gra w karty, czy co ci przyjdzie do głowy) organizowane w domu czy plenerze. Nie tylko alkohol jest tańszy w sklepie niż w klubie.

7. Ustal sobie jeden dzień w tygodniu, w którym nie wydajesz w ogóle pieniędzy

Kalendarz-2014-Kalendarz-biurkowy-Manager_Telegraph,images_zdjecia,7,5905117050106_2

Jeden dzień w tygodniu bez problemu można przeżyć, nie wydając nawet złotówki. W tym czasie można opróżnić lodówkę z rzeczy, które już niedługo się zepsują czy zamiast do kina pójść na długi, romantyczny spacer. Taki dzień warto odnotować sobie w kalendarzu, aby niewydawanie pieniędzy stało się nawykiem.

8. Kup sobie rower

girl-bike-2

W miastach na rowerze jest szybciej, zdrowiej dla ciebie i otoczenia oraz przede wszystkim zdecydowanie taniej. Jeśli dojeżdżasz codziennie do pracy komunikacją miejską czy samochodem, rower całkowicie zwróci się w przeciągu jednego lata i jeszcze zaczniesz na nim „zarabiać”.

Źródło: iwillteachyoutoberich.com

Oto jaki jest sekret mężczyzny z najdłuższym penisem świata

FILMY
bsnrk
693

Tak przynajmniej twierdzi producent, który stoi za jednym z najdziwniejszych nagrań, jakie przyszło nam oglądać w serwisie YouTube (pamiętajcie, że co się zobaczy, to się nie odzobaczy i nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy):

Interes chyba jednak nie wypalił, bo oficjalna strona firmy już nie działa. Ciekawe czemu? Bo odkurzacz jest tańszy i praktyczniejszy Bardziej prawdopodobne, że dlatego, bo jedynym skutecznym sposobem przedłużenia penisa jest operacja, a efekty – i tak kiepskie. Martwią cię twoje wymiary? Polecamy: Oto, co kobiety naprawdę myślą na temat wielkości penisa.

A oto jak wyglądała ewolucja wielkości penisa i ile ma tam centymetrów samiec goryla.