7 strasznych i tajemniczych zdjęć, których nikt nigdy nie wyjaśnił…

KULTURA POLECANE
myrmek
maxresdefault
446

Nie wiadomo, o co chodzi na tych zdjęciach. Kim są Ci ludzie? Co to za tajemnicze obiekty? Świat skrywa przed nami wiele tajemnic…

jhjhjh

Kobieta w zielonym płaszczu była świadkiem morderstwa Johna F. Kennedy’ego w Dallas. Według świadków nagrała moment postrzału prezydenta, a FBI nadało jej przydomek Babushka Lady. Nigdy nie udało się jej odnaleźć.

hjjhjh

W nocy 2 lutego 1959 roku w pobliżu góry Otorten (co w języku lokalnego ludu Mansów oznacza „Nie idź tam”), w północnej części Uralu, dziewięcioro uczestników studenckiej wyprawy poniosło śmierć w niewyjaśnionych, ostatecznie do dziś, okolicznościach. Ślady wskazywały, że byli oni zmuszeni do nagłego opuszczenia namiotu, pomimo że temperatura tamtej nocy wynosiła -30 stopni Celsjusza. Trzy miesiące później, w maju 1959 roku, śledztwo w sprawie tragedii na przełęczy Diatłowaa zostało umorzone, a jako oficjalną wersję przyczyny śmierci członków ekspedycji podano „działanie nieznanej siły”.

776

W marcu 1997 roku w amerykańskim mieście Phoenix doszło do zjawiska tzw. „świateł nad Phoenix”, które rzekomo pochodziły od UFO. Wielu świadków uważało, że światła pozostawały w bezruchu przez wiele godzin i pojawiły się ponownie w roku 2007 i 2008. Siły powietrzne początkowo zaprzeczyły, że tego dnia wykonywane były jakiekolwiek loty z użyciem flar. Z czasem jednak powstała hipoteza, że w rejonie Phoenix były wykonywane ćwiczenia, zaś tajemnicze obiekty były flarami. Według ekspertów od fotografii tego typu twierdzenie jest nieporozumieniem.

trtrrttr

Kiedy Jim Templeton, wykonywał tą fotografię, chcąc uwiecznić na niej swoją 5 letnią córkę, w angielskim gospodarstwie w maju 1964 roku, w kadrze widział tylko łąkę i swoją córkę. Po wywołaniu fotografii na zdjęciu znalazło się coś jeszcze… Tzw. „Spaceman” czyli astronauta. Po badaniach negatywów przeprowadzonych w laboratorium Kodaka, okazało się że zdjęcie jest autentyczne. Kilka tygodniu po tym incydencie Jim Templeton został odwiedzony przez ubranych na czarno mężczyzn. Chcieli oni wiedzieć wszystko na temat wydarzeń z tamtego dnia minuta po minucie. Mężczyźni próbowali za wszelką cenę wmówić Jimowi, że widział tylko dziwnie wyglądającego mężczyznę, który przechadzał się po okolicy. Jim przystał na to, choć nigdy nie zaakceptował tej hipotezy. Tajemniczy jegomoście, upewniwszy się, że Jim nie będzie rozmawiał o swoich przeżyciach, odjechali swoim Jaguarem i mężczyzna nigdy ich już nie widział.

Zgodnie z opinią wykładowcy dziennikarstwa w Sheffield Hallam University i pisarza Davida Clarke, postacią na fotografii może być żona Templetona, Annie, która była obecna wówczas i jest widoczna na innych zdjęciach zrobionych tego dnia. Clarke powiedział: „Myślę, że z jakiegoś powodu jego żona weszła do kadru i jej nie zobaczył bo według danych producenta aparatu przez obiektyw widać tylko 70% tego, co było w kadrze”. Annie miała na sobie jasnoniebieską sukienkę w danym dniu, która została prześwietlona jako biała w innych zdjęciach zrobionych tego dnia, również miała ciemne, krótkie włosy. Podczas obróbki zdjęcia aby przyciemnić obraz i wyprostować horyzont, kosmonautą coraz bardziej wydaje się być postać normalnego człowieka widzianego od tyłu.

jhjhjh87

Widzisz chłopca z brzegu po prawej stronie zdjęcia i kciuk wychodzący z jego prawego ucha? Skąd pochodzi? Nawet chłopcy nie byli w stanie tego wyjaśnić.

tytyytyt

Coś dziwnego znajduje się za plecami Maryi. Słynny obraz przedstawia coś, co może być statkiem kosmicznym. To, że obiekt nie znajduje się tam przypadkowo, potwierdza osoba stojąca na wzgórzu i obserwująca go. Autorem obrazu jest Domenico Ghirlandaio. Stworzył go w XV wieku.

jhjhhj

Zdjęcie zostało wykonane w 1941 roku, w Kanadzie na uroczystości otwarcia nowego mostu. Zaznaczony mężczyzna wyróżnia się strojem, który bardziej odpowiada naszym czasom, posiada też aparat fotograficzny, który wyprzedza swoją epokę. W 1941 takich nie produkowano. Dla porównania, w kółku po lewej stronie widzimy aparat powszechny w tamtych latach. Czyżby podróżnik w czasie uchwycony na zdjęciu?

„Przez przypadek miałam orgazm na siłowni” i wszystko, co musisz o tym wiedzieć, ale boisz się zapytać

ŻYCIE
bsnrk
orgazmnasilowni
625

Z cyklu listy od czytelników. Dostaliśmy taką wiadomość:

Jest chyba powód, dlaczego nie ma filmów na podstawie życia ludzi, którzy zostają w domu rodziców na studiach: ponieważ życie z rodzicami w tym okresie to nuda. Wiem, bo tak wyglądało moje życie.

Aby temu przeciwdziałać, wykupiłam karnet na siłownię i w trakcie trzygodzinnej przerwy miedzy zajęciami na drugim roku, zaczęłam regularnie tam uczęszczać.

I tam właśnie zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Naprawdę moim głównym celem chodzenia tam było, żeby ćwiczyć, choć oczywiście szybko znalazłam się w środowisku, w którym dobrze zbudowani młodzi mężczyźni jęczą, stękają i wydają różnego typu inne odgłosy. Pośród tych normalnych na siłowni jęków, sama zaczęłam wydawać własne, już mniej standardowe w tym otoczeniu.

Pewnego dnia, wykonując standardową liczbę powtórzeń na maszynie do ćwiczenia nóg, poczułam nagły napływ krwi w okolice moich mięśni brzucha i krocza. Naprawdę starałam się dawać z siebie wszytko, a tego dnia nawet bardziej niż zwykle. Porwał mnie nagły przypływ ciepłej przyjemności, ugryzłam się w wargę i odjechałam. Przestałam mieć kontrolę nad formą ćwiczenia, przestałam nawet widzieć, jakie odgłosy z siebie wydaję. Wyczerpana, zaskoczona, zażenowana i w dziwny sposób usatysfakcjonowana, rozejrzałam się, czy ktokolwiek zauważył. Uff, wszyscy trenowali jak zwykle. Powoli wstałam z krzesełka na swoich miękkich nogach, wytarłam siedzenie i swoje spocone czoło i jak gdyby nigdy nic poszłam do kolejnej maszyny.

Dopiero po paru latach zwierzyłam się komukolwiek z tego doświadczenie i jest to mój mąż. Wrzucił to w Google i tak, nie jestem jedyną kobietą, która tego doświadczyła.

Rzeczywiście, nie jest pani pierwsza. Pierwszy raz zjawisko opisał Alfred Kinsley w książce „Sexual Behavioyr in the Human Female”. Z kobiet, które badał Kinsley, 5 procent przyznało się do podobnego doświadczenia. Kolejne badania opisują, że aby wywołać tzw. „coregasm” (nie ma na razie polskiego odpowiednika tego słowa) potrzebny jest zestaw ćwiczeń, które angażują mięśnie podtrzymujące kręgosłup oraz prowadzą do skurczów i wzmocnienia mięśnia łonowo-guzicznego, którego włókna sięgają tam, gdzie trzeba, czyli do pochwy. Twój organizm zaczyna wtedy wykonywać dokładnie taką samą pracę, jak w trakcie seksu. Dlatego właśnie może to doprowadzić do orgazmu.

 111

Oczywiście to nie wszystkie plusy chodzenia na siłownię. Generalnie większość wykonywanych tam ćwiczeń wpływa pozytywnie na twoje życie seksualne. Wzmacnianie mięśni okolic pochwy ma bezpośredni wpływ na intensywność orgazmu. Poprawa wyglądu czy krążenia, lepsza kondycja, itd. – wszystko to wpływa na plus na to, co i z kim może cię spotkać w łóżku.

Badanie przeprowadzone przez Debby Herbenick z Centrum Promocji Zdrowia Seksualnego Uniwersytetu Indiana stwierdza, że około 45 procent orgazmów na siłowni ma miejsce w trakcie ćwiczeń uaktywniających mięśnie brzucha, krocza i ud; 20 procent – w trakcie ćwiczeń na rowerze stacjonarnym,a około 10 procent – ćwiczeń ze sztangą. Najbardziej orgazmodawczym ćwiczeniem jest jednak podnoszenie kolan do góry na krześle kapitańskim:

zzz3

Tak więc, drogie Panie, zachęcamy do ćwiczeń 😉

14 najbardziej niesamowitych zdjęć nielegalnych imigrantów

ŻYCIE
callista006
0
204

Pomysłowość ludzka nie zna granic!

1. Dwóch mężczyzn przemycanych w głośnikach w bagażniku

1

2. Grupa 13 nielegalnych imigrantów w kradzionej furgonetce z fałszywymi rejestracjami udaje amerykańskich żołnierzy

2

3. Pies, który wywęszył te dziewczyny, tak naprawdę uratował im życie. Były przegrzane i ledwo oddychały

3

4. Dziury w podłodze samochodu to fantazyjny pomysł. Tym panom się nie udało

4

5. Tym też nie

5

6. Ci mężczyźni jakimś cudem przekroczyli granicę pod maską furgonetki

6

7. Ten sposób stał się modny

7

8. I – o dziwo – skuteczny

8

9. Gorszym sposobem okazała się podróż we wnętrzu jednej z pralek przewożonych ciężarówką

9

10. Szczyt desperacji…

11

11. Ten mężczyzna schował się pod zderzakiem

12. Ci mężczyźni próbowali przekroczyć granicę w… fałszywym samochodzie patrolu granicznego!

12

13. To prawdziwy hit. Mężczyzna zakamuflował się w siedzeniu autobusu

13

14. Ten też spróbował szczęścia w ten sposób

14

Zobacz też: Wpis na Facebooku imigrantki z Kaukazu poruszył miliony Polaków…