7 strasznych i tajemniczych zdjęć, których nikt nigdy nie wyjaśnił…

KULTURA POLECANE
myrmek
446

Nie wiadomo, o co chodzi na tych zdjęciach. Kim są Ci ludzie? Co to za tajemnicze obiekty? Świat skrywa przed nami wiele tajemnic…

jhjhjh

Kobieta w zielonym płaszczu była świadkiem morderstwa Johna F. Kennedy’ego w Dallas. Według świadków nagrała moment postrzału prezydenta, a FBI nadało jej przydomek Babushka Lady. Nigdy nie udało się jej odnaleźć.

hjjhjh

W nocy 2 lutego 1959 roku w pobliżu góry Otorten (co w języku lokalnego ludu Mansów oznacza „Nie idź tam”), w północnej części Uralu, dziewięcioro uczestników studenckiej wyprawy poniosło śmierć w niewyjaśnionych, ostatecznie do dziś, okolicznościach. Ślady wskazywały, że byli oni zmuszeni do nagłego opuszczenia namiotu, pomimo że temperatura tamtej nocy wynosiła -30 stopni Celsjusza. Trzy miesiące później, w maju 1959 roku, śledztwo w sprawie tragedii na przełęczy Diatłowaa zostało umorzone, a jako oficjalną wersję przyczyny śmierci członków ekspedycji podano „działanie nieznanej siły”.

776

W marcu 1997 roku w amerykańskim mieście Phoenix doszło do zjawiska tzw. „świateł nad Phoenix”, które rzekomo pochodziły od UFO. Wielu świadków uważało, że światła pozostawały w bezruchu przez wiele godzin i pojawiły się ponownie w roku 2007 i 2008. Siły powietrzne początkowo zaprzeczyły, że tego dnia wykonywane były jakiekolwiek loty z użyciem flar. Z czasem jednak powstała hipoteza, że w rejonie Phoenix były wykonywane ćwiczenia, zaś tajemnicze obiekty były flarami. Według ekspertów od fotografii tego typu twierdzenie jest nieporozumieniem.

trtrrttr

Kiedy Jim Templeton, wykonywał tą fotografię, chcąc uwiecznić na niej swoją 5 letnią córkę, w angielskim gospodarstwie w maju 1964 roku, w kadrze widział tylko łąkę i swoją córkę. Po wywołaniu fotografii na zdjęciu znalazło się coś jeszcze… Tzw. „Spaceman” czyli astronauta. Po badaniach negatywów przeprowadzonych w laboratorium Kodaka, okazało się że zdjęcie jest autentyczne. Kilka tygodniu po tym incydencie Jim Templeton został odwiedzony przez ubranych na czarno mężczyzn. Chcieli oni wiedzieć wszystko na temat wydarzeń z tamtego dnia minuta po minucie. Mężczyźni próbowali za wszelką cenę wmówić Jimowi, że widział tylko dziwnie wyglądającego mężczyznę, który przechadzał się po okolicy. Jim przystał na to, choć nigdy nie zaakceptował tej hipotezy. Tajemniczy jegomoście, upewniwszy się, że Jim nie będzie rozmawiał o swoich przeżyciach, odjechali swoim Jaguarem i mężczyzna nigdy ich już nie widział.

Zgodnie z opinią wykładowcy dziennikarstwa w Sheffield Hallam University i pisarza Davida Clarke, postacią na fotografii może być żona Templetona, Annie, która była obecna wówczas i jest widoczna na innych zdjęciach zrobionych tego dnia. Clarke powiedział: „Myślę, że z jakiegoś powodu jego żona weszła do kadru i jej nie zobaczył bo według danych producenta aparatu przez obiektyw widać tylko 70% tego, co było w kadrze”. Annie miała na sobie jasnoniebieską sukienkę w danym dniu, która została prześwietlona jako biała w innych zdjęciach zrobionych tego dnia, również miała ciemne, krótkie włosy. Podczas obróbki zdjęcia aby przyciemnić obraz i wyprostować horyzont, kosmonautą coraz bardziej wydaje się być postać normalnego człowieka widzianego od tyłu.

jhjhjh87

Widzisz chłopca z brzegu po prawej stronie zdjęcia i kciuk wychodzący z jego prawego ucha? Skąd pochodzi? Nawet chłopcy nie byli w stanie tego wyjaśnić.

tytyytyt

Coś dziwnego znajduje się za plecami Maryi. Słynny obraz przedstawia coś, co może być statkiem kosmicznym. To, że obiekt nie znajduje się tam przypadkowo, potwierdza osoba stojąca na wzgórzu i obserwująca go. Autorem obrazu jest Domenico Ghirlandaio. Stworzył go w XV wieku.

jhjhhj

Zdjęcie zostało wykonane w 1941 roku, w Kanadzie na uroczystości otwarcia nowego mostu. Zaznaczony mężczyzna wyróżnia się strojem, który bardziej odpowiada naszym czasom, posiada też aparat fotograficzny, który wyprzedza swoją epokę. W 1941 takich nie produkowano. Dla porównania, w kółku po lewej stronie widzimy aparat powszechny w tamtych latach. Czyżby podróżnik w czasie uchwycony na zdjęciu?

12 sławnych druhen, które starały się nie przyćmić panien młodych, ale zupełnie im nie wyszło…

Rozrywka
callista006
70

Trudno nie być w centrum uwagi, kiedy jest się gwiazdą. Ślub przyjaciółki to jednak taki dzień, w którym cały splendor powinno się oddać pannie młodej. Jak widać, sławnym druhnom nie zawsze się to udaje. Jak myślicie, to nie ich wina, czy mogły się postarać bardziej?

1. Rihanna

1

Rihanna była świadkową na ślubie swojej asystentki i jednocześnie bliskiej przyjaciółki Jennifer Morales.

11

Miała na sobie lawendową suknię Badgley Mischka i nawet jeśli bardzo starała się wtopić w tłum, wszyscy skupiali się na niej.

11

2. Pippa Middleton

2

Może to nie do końca Pippa skradła uwagę, która powinna być poświęcona Kate. Zrobiła to sukienka Pippy.

11

Suknia panny młodej też była przepiękna, ale wszyscy koncentrowali się na idealnie dopasowanej kreacji jej siostry, która podkreślała wszystkie atuty jej doskonałej figury.

11

3. Beyoncé

3

Złota zasada druhen brzmi: nie zakładaj bieli! Zwłaszcza jeśli wyglądasz w niej lepiej niż panna młoda. I – w tym wypadku – prawdopodobnie lepiej niż 98% innych kobiet na świecie.

11

Cóż, zarówno na ślubie matki jak i siostry Beyoncé wszyscy byli w bieli, więc piosenkarce trzeba wybaczyć.

13

4. Lady Gaga

5

Mogło być gorzej. Mogła włożyć swoją słynną sukienkę z mięsa.

4

W 2013 Gaga „świadkowała” na ślubie swojej szkolnej przyjaciółki Bo O’Connor. Goście podobno przyjechali tego dnia do Meksyku dla panny młodej, ale chcąc czy nie chcąc, to Gaga była gwiazdą.

5. Eva Longoria

4

Eva zachwyciła gości na ślubie swojej przyjaciółki w 2014.

6. Keira Knightley

9

Panna młoda to jedna z najlepszych przyjaciółek aktorki. Keira tego dnia bardzo starała się nie wyróżniać, jednak przyciągała wzrok jak magnes.

7. Kirsten Dunst

7

Tego dnia Kirsten wspierała swoją najlepszą przyjaciółkę Molly Hanrahan. Panna młoda była prześliczna, ale Kirsten w wysmuklającej sukni i dziewczęcym wianku wyglądała nieziemsko.

7

8. Jessica Biel i Justin Timberlake

11

Niewiele druhen wyglądałoby dobrze w takiej sukni, ale Jessica Biel mogłaby włożyć na siebie worek na śmieci, a i tak wyglądałaby pięknie. Jej dodatkowym orężem na ślubie przyjaciółki był Justin. Podwójny cios.

11

9. Taylor Swift

9

Taylor była druhną swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Britany Maack.

10. Rachel McAdams

10

Rachel McAdams zachwycała na ślubie swojej młodszej siostry Kayleen.

11. Kate Bosworth

12

Elegancka, błyszcząca czerń jest ryzykownym wyborem na ślub przyjaciółki, zwłaszcza kiedy jest się gwiazdą.

13

12. Cara Delevingne

12

Na ślubie swojej siostry Poppy Cara zwracała na siebie uwagę nie tylko piękną białą  kreacją.

13

Zamiast podziwiać pannę młodą, ludzie zastanawiali się, dlaczego jej siostra jest taka niezadowolona? Oj, nieładnie.

Zobacz też 10 najbrzydszych sukni ślubnych, jakie wybrały sobie panny młode…

Źródło: Emgn.com

Pijany koleś w ten sposób odpowiedział zdradzającej go dziewczynie na prośbę, by zacząć od nowa. Pozamiatał?

NEWSY
bsnrk
53

Każdy ma swoje sposoby na rozstania. Jedni zażerają się fastfoodami, drudzy piją. Niektórzy nawet radzą sobie z takimi sprawami w zdrowy sposób. Czy można zaliczyć do tej ostatniej grupy tego chłopaka?

– Tęsknię za tobą – napisała do niego dziewczyna, która zdecydowała się wcześniej opuścić go dla innego.

1184

– Trochę późno na to – odpowiedział, co zwykle jest pierwszym błędem, bo jak się chce zacząć życie od nowa, nie odpowiada się na tego typu SMS-y. Ale chłopak miał plan…

– Kiedy wrócisz możemy spróbować od nowa? Tęsknię za twoim zapachem. Za tym, jak smakujesz. Chcę być znowu twoją słodką brzoskwinką.

– Zacznijmy wszystko znowu od początku – kontynuowała dziewczyna.

– Właśnie to robię – dostała odpowiedź.

– Super zadzwoń, jak będziesz mógł – napisała. Na co otrzymała szybką odpowiedź – to oto zdjęcie:

2107

– Daj mi 15 sekund, już prawie doszedłem…

379

Trudno się dziwić, że się jej nie spodobało. A wam?

 Polecamy: Chciał przetestować dziewczynę, więc pozwolił swojemu przyjacielowi się z nią przespać