7 szokujących powodów, dla których twoja dziewczyna nie chce z Tobą sypiać

Rozrywka
callista006
211

Myślisz, że ona cię zdradza? A może namiętność wygasła pod wpływem czasu i to naturalna kolej rzeczy? Zanim zrzucisz to na swoją partnerkę, albo na rutynę, zastanów się, czy na pewno nie masz sobie nic do zarzucenia. Tak się składa, że zdecydowanie najczęstszą przyczyną braku u kobiety ochoty na seks, jest tylko i wyłącznie jej facet…

1. Podejrzewa, że ją zdradzasz

Dajesz jej ku temu powody? Może kręci się obok ciebie jakaś koleżanka, której poświęcasz więcej uwagi niż swojej kobiecie?

1

2. Jesteś nudny, ospały, nie ma w tobie za grosz energii

Wracasz z pracy i zasiadasz przed telewizorem, albo włączasz sobie grę i możesz tak spędzić resztę dnia.

2

3. To ona musi zrobić ten pierwszy krok

Nie licz na łóżkowe uniesienia, jeśli nie potrafisz wyjść z inicjatywą.

3

4. Nie okazujesz jej zainteresowania

Jeśli przez cały dzień ignorujesz swoją partnerkę, nie troszczysz się o nią, nie licz na to, że wieczorem zapłonie pożądaniem.

4

5. Nie traktujesz jej z szacunkiem

Podobnie jest, jeśli ona nie czuje się przez ciebie doceniana i szanowana. Najgorsze co może zrobić kobieta, to pozwolić sprowadzić się w związku do roli seks-zabawki.

5

6. Nie dbasz o siebie

Zapewne zależy ci, aby twoja kobieta o siebie dbała, nie zapominaj więc, że jest to również obowiązkiem mężczyzny. Nic dziwnego, że twoja ukochana nie ma ochoty iść z tobą do łóżka, jeśli np. stoisz na bakier z higieną osobistą i zachowujesz się przy niej obrzydliwie.

5

7. Nie starasz się o nią

Najgorsze co możesz zrobić, to uznać, że ona już jest twoja i odpuścić. Pokaż jej, że wciąż jej pożądasz i jesteś gotowy o nią walczyć każdego dnia!

7

Zobacz też 7 znaków, że twoja dziewczyna kręci z innym facetem… Nie daj się zdradzać!

6 oznak, że to, co czuje do Ciebie twój mężczyzna, to prawdziwa miłość

ŻYCIE
callista006
32

Po czym poznać, że z jego strony to prawdziwa miłość?

1. Dobrze cię traktuje

1

Szanuje twoje zdanie i twoje uczucia. Potrzeby jego ukochanej są dla niego równie ważne, co jego własne. W sytuacjach, kiedy naprawdę tego potrzebujesz, potrafi przełożyć twoje dobro nad swoje. Traktuje dobrze nie tylko ciebie, ale również twoją rodzinę i przyjaciół.

2. Zawsze znajduje dla ciebie czas

2

Nie robi tego tylko dla ciebie. Sam nie potrafi znieść zbyt długich rozstań. Nawet jeśli ma mnóstwo zajęć i mnóstwo znajomych, potrafi zorganizować swój czas tak, żebyś nie czuła się zaniedbywana.

3. Jesteś dla niego priorytetem

3

Podejmując ważne decyzje bierze pod uwagę twoje zdanie i twoje uczucia. Rozwiązania, które wybiera, są dobre i wygodne nie tylko dla niego, ale również dla ciebie. Planując przyszłość, używa słowa „my” zamiast słowa „ja”.

4. Cieszy się twoimi sukcesami

4

Mężczyzna, który cię kocha, szczerze cieszy się twoim szczęściem. Nie zazdrości i nie rywalizuje. Zachęca cię do podejmowania wyzwań i jest dla ciebie wsparciem i pocieszeniem w trudnych chwilach. W razie porażki pomaga ci wstać i dopinguje do dalszej walki.

5. Chwali się tobą

5

Jest dumny z tego, że wybrałaś na swojego partnera właśnie jego. Chciałby, aby cały świat wiedział, że ma taką cudowną dziewczynę. Chętnie trzyma cię za rękę w miejscach publicznych, chce aby poznali cię wszyscy jego bliscy, przyjaciele i rodzina.

6. Stara się być dla ciebie lepszym człowiekiem

6

Jakkolwiek patetycznie i oklepanie to brzmi, właśnie to robi z mężczyzną prawdziwa miłość. Nikt nie może być idealny, każdy ma swoje wady, twój facet również. Mimo to dla ciebie stara się z nimi walczyć. Kiedy cię zrani, nie wychodzi z założenia, że taki już jest i jeśli go kochasz, powinnaś znosić go takim jakim jest, ale próbuje to naprawić.

Zobacz też 5 znaków, że facetowi chodzi tylko o seks…