8 porad dla początkujących, które chciałyby spróbować seksu analnego

ŻYCIE
bsnrk
487

Seks analny – podstawy, lekcja nr 1.

1. Nie powinno boleć

Tylko trzeba używać lubrykantu. Można mieć wrażenie, jakby się zaraz miało zrobić kupę, ale to tylko wrażenie (w większości przypadków). Trzeba się zrelaksować i oddychać. I używać lubrykantu.

2. Cokolwiek tam wkładasz, nie powinno wchodzić głęboko

Tylko końcówka. Nerwy, które macie zamiar stymulować znajdują się u wylotu odbytu, a nie „najgłębiej, jak się tylko da”. Głębiej może boleć i jest to też miejsce, które podrażnione, może skłonić cię do niekontrolowanego wyładunku. A przez wyładunek mamy na myśli to samo, o czym teraz myślisz.

3. Nie powinno być żadnych gwałtownych ruchów na początku

Wsadzanie palców gdziekolwiek powinno być przemyślane i tak jest w szczególności z odbytem. Wiele seksu, szczególnie w filmach porno, ma szybkie tempo. Zabawa z pupą powinna być jednak przygotowana i, przynajmniej na początku, na pewno powolna.

4. Nie powinno być brudno

W końcowej części odbytu nie powinno być kupy (przynajmniej dużo). Oczywiście, jeśli nie masz akurat na nią wielkiej ochoty. To nie znaczy, że partner może nie używać prezerwatywy. Powinien. Także dlatego, że przez seks analny zdecydowanie łatwiej zarazić się wirusem HIV.

5. Najwięcej zabawy jest, gdy stymuluje się równocześnie też inne miejsca

Pochwa, łechtaczka, sutki, co ci bardziej odpowiada. Niektóre kobiety mogą mieć orgazm spowodowany tylko i wyłącznie stymulacją analną. Większość jednak nie. Dlatego seks analny powinien być w większości przypadków czymś w rodzaju dodatku do dania głównego.

6. Twój partner nie powinien wkładać gdzie indziej palca, który włożył do twojego tyłka

Z powodów higienicznych.

7. Jeśli spróbujesz kilka razy i ci się nie podoba, może to nie jest coś dla ciebie

Wszystko zależy od tego, jak się czujesz ze swoim ciałem, jak się czujesz ze swoim partnerem, a także wielu innych czynników. Nie ma też rzeczy, które wszyscy lubią. Jeśli ty tego nie lubisz, a partner cię do tego zmusza, to nie jest to już seks, tylko próba gwałtu.

Polecamy: 5 prawdziwych powodów tego, że mężczyźni chcą spróbować seksu analnego

7 różnic między Europejkami i Amerykankami

Rozrywka
callista006
213

Generalizując, różnice te są widoczne gołym okiem…

1. Punkt dla Eurpy

1

2. Zdecydowanie punkt dla Ameryki…

2

3. Buldog amerykański vs buldog angielski

3

 

4. Europejka na plaży vs Amerykanka na plaży

4

5. Europejskie gwiazdy vs amerykańskie gwiazdy

5

6. Nauka

6

Muzeum Stworzenia w USA spotkało się z krytyką środowisk naukowych i akademickich… Ciekawe dlaczego?

7. Europejskie ślicznotki vs amerykańskie ślicznotki

7

W końcu jednak wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

Zobacz też: Obcokrajowcy wymieniają 12 różńic między zwykłym przyjacielem a przyjacielem Polakiem.

Źródło: More-lols.me

 

Spędziła 6 lat w sierocińcu bez ani jednej wizyty. Okazało się, że wystarczyła ta jedna

NEWSY
bsnrk
878

Juliana Wetmore urodziła się z zespołem Treachera-Collins’a, przejawiającym się znacznymi deformacjami twarzy. Los nie był dla niej łaskawy. Jej przypadek okazał się być jednym z najbardziej drastycznych w historii. Cztery miesiące przed jej narodzinami lekarze odkryli wady, ale nie byli w stanie dokładnie określić ich skali. Nikt się nie spodziewał, że Juliana po narodzinach będzie wyglądać tak:

1

Jej ciało było kompletnie zdrowe, tylko twarzy brakowało paru kości, co powodowało te koszmarnie wyglądające deformacje, które sprawiały, że jej twarz praktycznie w ogóle nie przypominała ludzkiej. Lekarze nie wierzyli, że przetrwa pierwszą noc. Ale Juliana była prawdziwą wojowniczką i udało jej się.

Tami i Thom Wetmore nie mogli przytulić córeczki przez pierwsze pięć dni po jej narodzinach. Często zdarza się, że takie dzieci są porzucane, ale dla Wetmorów było to nie do pomyślenia. Od pierwszych chwil obdarzyli dziecko miłością, na którą zasługuje każda mała istotka.

2

Ze względu na swoje upośledzenie, Juliana była głucha od urodzenia, ale jej prawe oko funkcjonowało normalnie, a przede wszystkim jej mózg, jak się okazało, działał całkowicie sprawnie. 6 lat później, po wielu operacjach, Juliana nie straciła swojego wyjątkowego ducha. Opanowała język migowy i poszła do szkoły dla dzieci niesłyszących, gdzie świetnie sobie radziła. Ale niezależnie od tego, jak bardzo troszczyła się o nią rodzina, jej rodzice i siostra nie byli w stanie w pełni zrozumieć tego, co czuła. Ale to miało się zmienić…

3

Z dala od rodziny Wetmorów żyła Danica, mała dziewczynka w tym samym wieku co Juliana, mająca łagodniejszą wersję tego samego upośledzenia. Jej życie nie było jednak z tego powodu łatwiejsze. Porzucona przez rodzinę nie miała nikogo na tym świecie. Niechciana przez biologicznych rodziców i oddana do sierocińca na Ukrainie, żyła samotnie. Nikt jej nie odwiedzał, aż do czasu, gdy poznała państwa Wetmorów, którzy przeczytali o niej w internecie i zdecydowali się polecieć do niej na Ukrainę. Już po pierwszej wizycie, gdy popatrzyli na siebie nawzajem, to wiedzieli, że oboje myślą o tym samym: „zróbmy to. bierzemy ją ze sobą i wracamy do domu”. Tak też zrobili. Adoptowali Danicę i wrócili z nią do USA.

4

12-letnia Juliana, która przeszła przez 45 ciężkich operacji, ma teraz siostrę, która ją dobrze rozumie. Oprócz Danici rodzina Wetmorów adoptowała jeszcze trójkę dzieci, które tworzą teraz gang sześciu pięknych bachorów. Juliana i Danica mają szansę dorastać w przyjaznym dla nich otoczeniu, a w tych korzystnych warunkach Juliana ujawniła swoją wyjątkową inteligencję, a Danica – talent artystyczny.

5

Cała rodzinka doznała wielu krzywd od życia, ale razem we wspaniały sposób udało im się to wszystko przezwyciężyć. Można im tylko przyklasnąć!

6

Źródło: YouTube, Facebook