8 porad dla początkujących, które chciałyby spróbować seksu analnego

ŻYCIE
bsnrk
12
318

Seks analny – podstawy, lekcja nr 1.

1. Nie powinno boleć

Tylko trzeba używać lubrykantu. Można mieć wrażenie, jakby się zaraz miało zrobić kupę, ale to tylko wrażenie (w większości przypadków). Trzeba się zrelaksować i oddychać. I używać lubrykantu.

2. Cokolwiek tam wkładasz, nie powinno wchodzić głęboko

Tylko końcówka. Nerwy, które macie zamiar stymulować znajdują się u wylotu odbytu, a nie „najgłębiej, jak się tylko da”. Głębiej może boleć i jest to też miejsce, które podrażnione, może skłonić cię do niekontrolowanego wyładunku. A przez wyładunek mamy na myśli to samo, o czym teraz myślisz.

3. Nie powinno być żadnych gwałtownych ruchów na początku

Wsadzanie palców gdziekolwiek powinno być przemyślane i tak jest w szczególności z odbytem. Wiele seksu, szczególnie w filmach porno, ma szybkie tempo. Zabawa z pupą powinna być jednak przygotowana i, przynajmniej na początku, na pewno powolna.

4. Nie powinno być brudno

W końcowej części odbytu nie powinno być kupy (przynajmniej dużo). Oczywiście, jeśli nie masz akurat na nią wielkiej ochoty. To nie znaczy, że partner może nie używać prezerwatywy. Powinien. Także dlatego, że przez seks analny zdecydowanie łatwiej zarazić się wirusem HIV.

5. Najwięcej zabawy jest, gdy stymuluje się równocześnie też inne miejsca

Pochwa, łechtaczka, sutki, co ci bardziej odpowiada. Niektóre kobiety mogą mieć orgazm spowodowany tylko i wyłącznie stymulacją analną. Większość jednak nie. Dlatego seks analny powinien być w większości przypadków czymś w rodzaju dodatku do dania głównego.

6. Twój partner nie powinien wkładać gdzie indziej palca, który włożył do twojego tyłka

Z powodów higienicznych.

7. Jeśli spróbujesz kilka razy i ci się nie podoba, może to nie jest coś dla ciebie

Wszystko zależy od tego, jak się czujesz ze swoim ciałem, jak się czujesz ze swoim partnerem, a także wielu innych czynników. Nie ma też rzeczy, które wszyscy lubią. Jeśli ty tego nie lubisz, a partner cię do tego zmusza, to nie jest to już seks, tylko próba gwałtu.

Polecamy: 5 prawdziwych powodów tego, że mężczyźni chcą spróbować seksu analnego

Nie ma nic bardziej upokarzającego niż PIJANA KOBIETA. Ta jednak przekroczyła wszelkie GRANICE…

FILMY
myrmek
kobieta
359

Niektórzy mówią, że nie ma bardziej upokarzającego i niezręcznego widoku, niż pijana kobieta. Nie wiem, czy to prawda (wydaje mi się, że w swoim życiu widziałem już kilka bardziej upokarzających widoków, na które w tym miejscu spuszczę zasłonę milczenia), ale z całą pewnością pijana przedstawicielka płci piękniejszej nie jest tym, co większość z nas chciałaby widywać zbyt często. Zerknijcie chociażby na filmik poniżej – dziewczyny, a szczególnie jedna z nich, z całą pewnością „lekko” przesadziły.

Źródło: YouTube

Lekarze sugerowali dokonanie aborcji, rodzice się nie zgodzili. Tak po roku wygląda mały Jett Morris

ŻYCIE
rafabat
084af6d4ba708d665925c2e422c72d35
139

Nie ma żadnych szans, by urodziło się zdrowe. To niebezpieczne. Trzeba natychmiast przerwać ciążę” – usłyszała Mhairi Morris, kiedy w 20 tygodniu ciąży odeszły jej wody płodowe.

084af6d4ba708d665925c2e422c72d35

Zdecydowanie za wcześnie, biorąc pod uwagę, że zwykle dzieci rodzą się między 38. a 42. tygodniem. Ale młody Jett Morris wcale nie spieszył się na świat. Jeszcze 5 tygodni spędził w łonie matki i dopiero wtedy postanowił sprawdzić, co słychać na zewnątrz.

„W ogóle nie widzieli w nim dziecka. Nazywali go >>niezdolnym do życia płodem<<. To było okropne”, wspomina Mhairi. Mówi też, że lekarze dali jej pięć minut na podjęcie decyzji, a kiedy odmówiła usunięcia ciąży, nie byli w stanie zrozumieć jej wyboru. Nasyłali na Morrisów pielęgniarki, które miały rzekomo przemówić im do rozsądku, jednak i Mhairy, i Paul byli nieugięci.

W szczycie subtelności lekarze powiedzieli nawet, że Mhairi może sobie pojechać do domu, ale i tak wróci do szpitala za nie więcej niż 48 godzin, a jej płód będzie martwy. Na dodatek dawali wyraźnie do zrozumienia, że pacjentka marnuje ich drogocenny czas.

e23197a1449b2dbd94ab46006de0d4b8

Wyposażona w niezbyt pozytywne diagnozy i w jeszcze gorsze prognozy, Mhairi wróciła do domu. Minęła pierwsza doba, druga, a potem kolejne. Nic nie wskazywało, by sytuacja kobiety miała się nagle pogorszyć. Po tygodniu wydawało się, że wszystko wróciło do normy sprzed „wypadku”. Niestety 12. dzień od wyjścia ze szpitala brutalnie zweryfikował oczekiwania Morrisów. Zaczęło się krwawienie.

Cierpiącą i przerażoną Mhairi przewieziono do szpitala w Crawley, gdzie mieszkała, ale tam brakowało specjalistycznego sprzętu, by zająć się tak wcześnie urodzonym noworodkiem. Urządzenia pozwalały zająć się wcześniakiem urodzonym nie przed 28. tygodniem ciąży, tymczasem był dopiero 25. I dlatego rodzącą przewieziono do oddalonego o 130 kilometrów Portsmouth.

8ae0e52c262b4ce80570ca8ed200af84

Na dzień dobry usłyszała radosne zwiastowanie – dziecko prawie na pewno będzie miało uszkodzony mózg i prawdopodobnie nie przeżyje ze względu na niedostatecznie rozwinięte płuca. Tymczasem Jett Morris przyszedł na świat 6 grudnia 2013 roku, jako prezent mikołajkowy dla swoich rodziców.

Umieszczono go w inkubatorze, gdzie szybko nadrobił braki. Płuca i inne organy wkrótce zaczęły normalną pracę. I tak Jett Morris, nowy obywatel Wielkiej Brytanii, przyjechał do domu 5 marca – dziewiętnaście dni przed planowanym terminem porodu. Wciąż jeszcze podłączony był do respiratora, ale w maju i z tego zrezygnowano, bo nic nie wskazywało na to, by dwie dziurki znalezione w sercu miały mu kiedykolwiek sprawić jakiś problem.

Kolejne miesiące upływały w strachu, bo nastawieni negatywnie przez lekarzy Mhairi i Paul wciąż wyczekiwali najgorszego. Nic takiego się jednak nie stało, bo kiedy pacjent ma wolę przeżycia, nawet lekarz nie pomoże.

Jesteśmy szczęśliwi, ale martwię się, że wiele matek zostało zmuszonych do aborcji, mimo że ich dzieci miały szansę przeżyć„, powiedziała Mhairi. Mimo że innych niż usunięcie ciąży opcji pacjentka musiała szukać sobie sama w internecie, lekarze z pierwszego szpitala nie poczuwają się do winy. Uważają, że wszystko zrobili jak należy.

a254d3f3178039a3967900a71f33ec5e

Tymczasem 6 grudnia 2014 roku Jett Morris ukończył pierwsze dwanaście miesięcy życia. Na przekór wszystkim, którzy nie dawali mu szansy. Sto lat, Jett!