8 rzeczy, które potrafią mocno nakręcić kobietę, ale faceci nie mają o tym pojęcia

Rozrywka
callista006
00
95

Wśród mężczyzn krąży mit, że kobiety są skomplikowane. Nic bardziej mylnego! Trzeba po prostu poznać kilka sekretów…

Mężczyźni nakręcają się na sam widok seksownej kobiety. Paniom potrzeba trochę więcej, ale nie ma się czym przerażać. Wystarczy po prostu przyswoić pewną wiedzę. Oto 8 afrodyzjaków, które w połączeniu z odpowiednią atmosferą i oczywiście atrakcyjnym facetem sprawiają, że kobieta ma ochotę na miłosne igraszki.

1. Czekolada

1

2. Kozieradka

2

3. Banan

3

4. Awokado

4

5. Ostrygi

C92EY4 Man feeding girlfriend oysters

6. Zapach lawendy

6

7. Ciasto dyniowe

7

8. Kolor czerwony

8

Zobacz też 5 rzeczy, których każda dziewczyna oczekuje od mężczyzny podczas ich pierwszego razu…

 

 

 

Mąż urodził dzieci, bo żona… nie mogła!

ŻYCIE
roundhere
635435351984437199
517

 

Nick i Bianca poznali się, pokochali i pobrali. A kiedy już wzięli ślub, postanowili mieć dzieci. Tak po prostu, można by powiedzieć, że normalnie. Tyle że ona nie mogła urodzić dzieci, bo nie miała ani jajników, ani macicy. Więc wtedy zdecydowali, że matką dzieci będzie ich ojciec, a ojcem matka… Bo to co widzicie na zdjęciach powyżej, nie jest tym, na co wygląda.

635435344565985910

Nick urodził się jako Nicola, a Bianca jako Jason. Tyle że Nickola od samego początku uważała, że jest chłopcem, a Jason myślał o sobie, że jest dziewczynką.

635435351984437199

Gdy dorośli, przeszli zabiegi kosmetyczne i kuracje konieczne do tego, by czuli się lepiej w swoich ciałach. Bianca zrobiła sobie piersi. Nick zyskał zarost. Ale oboje nie zdecydowali się na „pełne przejście”. Ona wciąż ma męskie organy płciowe, a on żeńskie. Tak łatwiej jest im żyć. I do tego taniej. Sama operacja jest bardzo kosztowna, a i tak nikt, kto ją przeszedł, nie jest w pełni sprawną kobietą czy mężczyzną. Transseksualiści po pełnej zmianie płci nie mogą mieć dzieci. Nie ma sztucznych macic zdolnych utrzymać ciążę i sztucznych jąder produkujących plemniki.

635435351985216989

Nick i Bian­ca, by wy­glą­dać tak jak wy­glą­da­ją, muszą tylko o sie­bie dbać i przyj­mo­wać leki hor­mo­nal­ne.

Nick Bow­ser ma dziś 27 lat a Bian­ca 32. Miesz­ka­ją w Lo­uisvil­le w sta­nie Ken­tuc­ky w USA. Para ma dwój­kę dzie­ci, które oczy­wi­ście uro­dził Nick. To Kai i Pax. Skąd takie imio­na? K-Pax to pla­ne­ta, z któ­rej po­cho­dził bo­ha­ter po­wie­ści Genea Bre­we­ra. Na jej pod­sta­wie na­krę­co­no film z Ke­vi­nem Spa­cey’m. Na K-Pa­xie wszy­scy uwa­ża­li, że pro­ble­my roz­trzą­sa­ne ludzi są na­praw­dę ni­czym waż­nym w po­rów­na­niu z tym, jakie pro­ble­my są na­praw­dę ważne dla roz­wo­ju wszech­świa­ta.

W ro­dzi­nie Nicka i Bian­ki wy­ja­śnie­nie po­cie­chom, skąd wzię­ły się na świe­cie, nie było bar­dziej skom­pli­ko­wa­ne niż w in­nych do­mach. Ro­dzi­ce po pro­stu po­wie­dzie­li dzie­ciom, że uro­dził je tata.

635435344565829905

7 nietypowych rzeczy, które większość kobiet chciałaby zrobić w łóżku

Rozrywka
callista006
pobrane
641

Panie się do tego nie przyznają, ale zdecydowana większość z nich chciałaby tego spróbować…

1. Zasłonięte oczy

1

Każda kobieta, która kocha swojego partnera i ufa mu w 100%, chciałaby to zrobić z zasłoniętymi oczami. Przy całkowitym wyłączeniu wzroku, wyostrzają się inne zmysły…

2. Kajdanki

2

Bycie skutą w kajdanki to fantazja nie jednej z pań. Pamiętajcie jednak, że to wcale nie znaczy, że kobiety nie chcą przy tym być traktowane z szacunkiem!

3. Sesja

3

Każda pewna siebie kobieta chciałaby posiadać swoje akty uchwycone ręką ukochanego. Oczywiście tylko dla swojego i jego wglądu!

4. Seks taśma

4

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku filmu dokumentującego gorące igraszki w łóżku. Nie radzimy jednak robić tego bez wiedzy i zgody ukochanej.

5. Odgrywanie ról

5

To świetny sposób na urozmaicenie życia erotycznego. Nie chodzi tylko i wyłącznie o emocje związane z ustalonym scenariuszem. W końcu każda kobieta lubi się przebierać.

6. Niegrzeczne słówka

6

Potrafią być bardzo podniecające. Trzeba się jednak upewnić, że kobietę to kręci. Na 70% tak.

7. Trójkąt

7

Niemal każda kobieta po cichu fantazjuje o trójkącie z inną kobietą. Od fantazji do jej realizacji jednak daleko. Niektóre panie lubią o tym marzyć, ale gdyby przyszło do urzeczywistnienia tych pragnień, mogłyby czuć się niekomfortowo. Dlatego nie ma sensu naciskać.

Zobacz też 5 rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinieneś robić przed seksem…

Źródło: Likes.com