8 rzeczy, które potrafią mocno nakręcić kobietę, ale faceci nie mają o tym pojęcia

Rozrywka
callista006
95

Wśród mężczyzn krąży mit, że kobiety są skomplikowane. Nic bardziej mylnego! Trzeba po prostu poznać kilka sekretów…

Mężczyźni nakręcają się na sam widok seksownej kobiety. Paniom potrzeba trochę więcej, ale nie ma się czym przerażać. Wystarczy po prostu przyswoić pewną wiedzę. Oto 8 afrodyzjaków, które w połączeniu z odpowiednią atmosferą i oczywiście atrakcyjnym facetem sprawiają, że kobieta ma ochotę na miłosne igraszki.

1. Czekolada

1

2. Kozieradka

2

3. Banan

3

4. Awokado

4

5. Ostrygi

C92EY4 Man feeding girlfriend oysters

6. Zapach lawendy

6

7. Ciasto dyniowe

7

8. Kolor czerwony

8

Zobacz też 5 rzeczy, których każda dziewczyna oczekuje od mężczyzny podczas ich pierwszego razu…

 

 

 

Pamiętacie słynną dziewczynę z okładki National Geographic? Nie uwierzycie jak teraz wygląda i co się z nią dzieje!

ŻYCIE
callista006
89

W czerwcu 1985 roku ta dziewczynka zachwyciła świat, a jej niesamowite oczy podbiły serca ludzi na całym świecie.
Zdjęcie Sharbat Guli, zrobione przez fotografa Steve’a McCurry, stało się jednym z najbardziej znanych zdjęć w historii magazynu National Geographic i do dzisiaj jest jego znakiem rozpoznawczym.

11

Kim jest ta kobieta z Afganistanu? W 1984 roku Sharnat żyła i uczęszczała do szkoły w obozie dla pakistańskich uchodźców. Dzisiaj wspomina ten czas z uśmiechem. Nie tylko pamięta, jak Steve zrobił jej zdjęcia, ale również jak wściekła była na niego. Nigdy wcześniej nikt jej nie fotografował, a ten obcy mężczyzna całkowicie ją zaskoczył. Nie pozwoliła mu zrobić sobie kolejnych zdjęć aż do ich kolejnego spotkania 17 lat później.

12

Podczas tego drugiego spotkania fotograf dowiedział się, że Sharbat jest mężatką i matką trojga dzieci w wieku 13, 3 i 1 roku. Usłyszał od jej brata, że nikt nigdy nie widział jej szczęśliwej czy choćby uśmiechniętej, może z wyjątkiem dnia ślubu, który wzięła mając 13 lub 15 lat (nikt nie pamiętał).

33

Dziś Sharbat nadal wspomina swój niezapomniany portret, ale okazuje się, że takich wyjątkowych zdjęć ma więcej. W przeciągu ostatnich 2 lat została dwukrotnie aresztowana w Pakistanie za posiadanie fałszywego dowodu tożsamości. Oto jej zdjęcie z kartoteki więziennej:

3

Poznalibyście ją?

Zobacz też 17 najlepszych fotografii „National Geographic” w 2015 roku…

7 rzeczy dotyczących randkowania, które lepiej, żebyście wiedzieli, zanim się z nami umówicie w 2016 roku

ŻYCIE
bsnrk
426

Tak, mamy rok 2016, a pewne stare reguły zostały zastąpione przez nowe. Oto, co każda laska chciałaby, żebyś wiedział, zanim się z nią umówisz:

1. Poproś ją. O wspólne wyjście gdzieś. Tak, pytanie, czy może byśmy gdzieś razem poszli, wystarczy. Wiadomo, o co chodzi i każda dziewczyna zrozumie je dokładnie tak: „chciałbym z tobą w przyszłości uprawiać seks”. Więc zamiast „chciałbym się z tobą pieprzyć” uśmiechamy się i mówimy: „co byś powiedziała na to, jakbyśmy zrobili coś razem”. Do robienia razem zalicza się różne bezpieczne rzeczy w stylu wyjścia na kawę, itp. A potem dopiero chwytamy za cycki (żart).

2. Komplement na początek randki jest jak najbardziej na miejscu. Wsadzanie ręki pod spódniczkę nie jest. To fajnie, jeśli podoba ci się sukienka, którą mam na sobie. Jeszcze fajniej, jak podoba ci się, jak ja w niej wyglądam. Początek randki dlatego jest nazywany początkiem, że nie obejmuje „zapasów”. To tak jakbyś na początku pierwszego meczu grupowego Euro, podbiegł od razu do miejsca, gdzie eksponują puchar i go sobie wziął. Chwileczkę, jest jeszcze parę meczów do rozegrania…

3. Uwielbiamy, gdy się nami interesujesz. Super jest usłyszeć o tym, jak bardzo lubisz nurkować, trochę mniej może super, gdy na pierwszej randce opowiadasz o swoich skomplikowanych relacjach z matką. Ale najbardziej super jest, gdy interesujesz się tym, co my robimy (poza łóżkiem).

4. Naprawdę wkładamy dużo pracy w to, żeby się do tego przygotować. Manicure, pedicure, golenie, itd. 😉 Tak więc doceń to i nigdy, przenigdy, nie odwołuj spotkania w ostatniej chwili.

Polecamy: Co naprawdę robi dziewczyna przed pierwszą randką

5. Reguła, że trzeba odczekać trzy dni, żeby się odezwać, to przeżytek. Spokojnie możesz do nas napisać już następnego dnia, że było fajnie i chcesz to powtórzyć.

6. Jeśli był seks na pierwszej randce, to nie dlatego, że uprawiamy seks z każdym, kto zaprosi nas na obiad. Przynajmniej zdecydowana większość z nas. Zresztą, czemu nie? To 2016 rok, a dziewiętnastowieczne myślenie na temat relacji damsko-męskich jest, no wiesz, dziewiętnastowieczne.

7. Lampka wina jest cool, ale jeśli ty w tym czasie wypijasz butelkę, to przestaje to być cool. Normalna i mniej więcej świadoma tego, na jakim świecie żyjemy, dziewczyna, wręczy ci po takim wyczynie numer telefonu na spotkanie grupy AA. A z jaką chciałbyś spędzić resztę swojego życia?