8 sekretów hotelarzy. Te rzeczy dzieją się naprawdę, ale nigdy ci o tym sami nie powiedzą

ŻYCIE
bsnrk
rety
77

Ten post powstał na podstawie wyznań osób pracujących na co dzień w hotelach:

1. Pracownicy hotelu słyszą wszystko. „Słyszymy, jak uprawiasz seks. Czasem nawet bardzo. Jak włączysz głośność w telewizorze na maksa, to też słyszymy, a nawet jeśli nie słyszymy, to wiemy, dlaczego włącza się telewizor na maksa”.

2. Obsługi hotelowej nie obchodzą twoje romanse. „Panie i panowie mający romans to duża część klienteli większości tego typu miejsc. Tak, wiemy po co tu przyszliście. Nie, nie obchodzi nas to, tak długo, jak płacicie i nie demolujecie pokoju. Nie jesteśmy tutaj, aby oceniać, tylko aby zarobić pieniądze”.

3. Twoja pościel wcale nie musi być tak świeża, na jaką wygląda. „Wiadomo, że nigdy nie wiesz, co się działo wcześniej na hotelowym łóżku, ale na pewno wiele rzeczy się działo. Ale tak samo jest z pościelą. Menedżerowie w tańszych miejscach wręcz namawiają obsługę do takich zachowań, jak sprawdzanie, czy pościel nadaje się na drugi raz. Jeśli tak, pokojówki robią tylko kosmetyczne poprawki, a twoja pościel poczeka sobie jeszcze na wypranie przynajmniej na czas twojego pobytu”.

4. Można się napatrzeć na dziwnych typów. „Wyrzucamy tyle materacy w przeciągu roku, że głowa mała. Typowe ich uszkodzenia to oblanie winem, sperma, odchody, itp. Najskrajniejszy przypadek, z którym ja miałam do czynienia to koleś, który zarżnął małą małpkę na swoim łóżku”.

5. Ludzie umierają w hotelach. „Jak uczyłam się w szkole hotelarskiej, zapytałam jednego z prowadzących zajęcia, jaka jest najdziwniejsza rzecz, jaka przytrafiła mu się w trakcie pracy. Prawie każdy hotelarz opowie wtedy historię, gdy zmarł klient. Od tego czasu nie pracowałam w hotelu, w którym nie byłoby takiej historii, w nieskończoność opowiadanej sobie przez obsługę”.

6. Biuro rzeczy znalezionych. „NIE GUB NIGDY NIC wartościowego w hotelu. Jeśli zgubisz, poinformuj najszybciej jak to możliwe ochronę. Ale nie licz na zbyt wiele. W wielu przypadkach twoja wartościowa rzecz zasili kieszeń pracownika niskiego szczebla. Jego można jeszcze zrozumieć, nie zarabia zbyt wiele, ale zdziwilibyście się: najwięcej złodziei jest w kadrze menedżerskiej”.

7. Unikaj baru. Nie tylko dlatego, że w większości przypadków stojący tam alkohol nie jest darmowy. „Nigdy nie pijcie ze szklanek stojących w waszym pokoju. Nikt ich dokładnie nie myje. A jeśli wyglądają na super czyste i pachną cytryną, to jeszcze gorzej: są niedopłukane po środku czyszczącym.”

8. Hotele skrywają swoje tajemnice. „Nikt ci tego nie powie, ale w pokojach hotelowych regularnie dochodzi do schadzek, aresztowań, imprez, handlu narkotykami, śmierci czy nawet – morderstw”.

Źródło: Quora

7 dowodów na to, że zwierzęta też są zboczone i potrafią przelecieć nawet Crocsa

Rozrywka
bsnrk
rety
37

1. Lubiący zabawę na ostro żółw

2. Niewyżyty łoś atakujący statuę żubra

rety+

3. Żyrafa molestująca osła

zrt5

4. Kangur, który nic sobie nie robi z obecności dziecka

z5

5. Bonobo – prawdziwi mistrzowie Kamasutry

z15

6. Słonie niemogące wytrzymać nawet w pracy

tyu

7. I przede wszystkim ta kompilacja wielu, wielu różnego rodzaju zachowań (nie oceniamy):