Co jej mowa ciała mówi o tym, jaki ta dziewczyna ma do ciebie stosunek

Rozrywka
callista006
664

Nie jesteś pewien o co jej właściwie chodzi? Traktuje cię tylko jak kumpla, czy jesteś dla niej kimś więcej? A może w ogóle nie ma sensu do niej startować? Zobacz, co mówi jej ciało.

#1

1

Przyjrzyj się gdzie wędruje jej spojrzenie, kiedy z tobą rozmawia. Jeśli przeskakuje z oczu na linię nosa i z powrotem, stara się zachować dystans, a więc raczej nie jest tobą zainteresowana. Jeśli uważa cię za przyjaciela, obszar jej obserwacji poszerza się na usta, ale to tylko przypadkowe zerknięcia. Jeżeli natomiast jej oczy intensywnie wpatrują się w twoje oczy i usta, ta dziewczyna z tobą flirtuje!

#2

2

Czy zdarza jej się kopiować twoje ruchy? Kiedy się do niej nachylasz, ona reaguje podobnie, również zbliżając się do ciebie? Kiedy przykładasz kieliszek do ust, ona robi to samo? Krzyżuje nogi dokładnie w tym samym momencie co ty? Możesz być pewien, że jest tobą zauroczona. Świadomie lub nie, w każdym razie na pewno chce znaleźć z tobą nić porozumienia. Gdy naśladuje twoje gesty, sprawia wrażenie, jakby była w podobnym nastroju, dzięki czemu lepiej wam się rozmawia.

#3

3

Jej ręce i nogi działają niczym kompas uczuć. Ustawiają się w kierunku osoby, którą jest zainteresowana. Jeśli siedzicie w grupie, zobacz na kogo wskazują jej stopy i w czyim kierunku najczęściej gestykuluje rękami. Jeśli w twoim, już wiesz na czyjej uwadze zależy jej najbardziej.

#4

4

Im bardziej jej się ktoś podoba, tym częściej mruga patrząc na niego. Zaobserwuj jej częstotliwość mrugania, kiedy rozmawia z kimś innym i porównaj do tej, kiedy rozmawia z tobą. Jeśli w tym drugim wypadku jest ona dużo większa, masz szansę zdobyć tę dziewczynę.

#5

5

Gdy ktoś wpadnie jej w oko, na ułamek sekundy unosi z aprobatą brew. Ten gest zdradza nawet te dziewczyny, które bardzo chcą ukryć swoje myśli i emocje. Jeśli wychwycisz ten ruch na jej twarzy, prawdopodobnie bardzo jej się podobasz.

Zobacz też po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks.

Dwie młode dziewczyny zdecydowały się na powiększenie ust. Efekt zupełnie je zaskoczył

FILMY
callista006
640

Ella i jej przyjaciółka nigdy wcześniej nie poddawały się żadnym operacjom plastycznym. W ogóle nie myślały o powiększaniu ust, dopóki nie zobaczyły efektów takiego zabiegu u słynnej celebrytki, Kylie Jenner. Patrząc na jej piękną twarz i duże, pełne wargi, dziewczyny doszły do wniosku, że jeśli miałyby cokolwiek zmienić w swoim wyglądzie, byłyby to właśnie usta. Zaczęły krytycznie przyglądać się swoim odbiciom w lustrze i poczuły potrzebę zmian.

„Skoro może być lepiej, dlaczego nie spróbować?” -pomyślały.

1

2

Przyjaciółki podjęły więc decyzję, że obie powiększą sobie usta. 3 dni przed zabiegiem pojechały razem do Bevery Hills, aby skonsultować się z dr. Bergerem.

11

Uzupełniając formularz dziewczyny musiały określić swój cel wizyty w klinice. W rubryce wpisały: „Mieć usta jak Kylie Jenner”.

3

Pacjentkom zrobiono zdjęcia i poinformowano je o przewidywanych efektach zabiegu. Dziewczyny zaskoczyła wiadomość, że nawet kształt kącików ich ust ulegnie zmianie.

4

Obie przyjaciółki były bardzo zestresowane zabiegiem, ale po konsultacji z lekarzem ich zdenerwowanie ustąpiło miejsca podekscytowaniu. Młode kobiety już nie mogły doczekać się swoich nowych, lepszych ust.

5

Jednak gdy nadszedł wielki dzień, pojawił się strach przed bólem.

6

Pacjentki zaczęły mieć wątpliwości. „Czy na pewno podjęłyśmy dobrą decyzję?” – wahały się.

7

Na szczęście dr Berger podał dziewczynom znieczulenie, dzięki któremu w ogóle nie czuły igieł.

anigif_enhanced-1261-1436922123-2

Zabieg polegał na wielokrotnym nakłuwaniu warg i wstrzykiwaniu w nie wypełniacza pod postacią kwasu hialuronowego Juveder, który utrzymuje się w ustach zazwyczaj przez ok. 9 miesięcy.

88

Jednej z przyjaciółek dr Berger dodatkowo wstrzyknął żel Restylane służący do konturowania ust.

77

Następnie lekarz użył palców, aby wygładzić wszelkie grudki i nierówności.

13

W końcu dziewczyny dostały do rąk lusterka i mogły podziwiać efekty. Ich usta były bardzo nabrzmiałe. Obie przyjaciółki patrzyły na nie z przerażeniem, ponieważ nie miały pewności na ile ich nowy wygląd tuż po zabiegu był zdeformowany obrzękiem po nakłuciach igieł. „Co będzie, gdy opuchlizna zejdzie?” – martwiły się.

66

Po opuszczeniu kliniki młode kobiety nie czuły radości.  Były raczej nieco oszołomione i miały mętlik w głowie.

123

Późnym wieczorem, parę godzin po zabiegu dziewczyny zaczęły odczuwać ból, którego wcześniej się nie spodziewały. Obie żałowały wtedy decyzji o powiększeniu ust. Nie były przekonane czy efekty okażą się warte tego bólu i tych wszystkich emocji. „Poszłam spać z nadzieją, że następnego dnia będzie lepiej. Jednak rankiem opuchlizna była jeszcze większa. Taki obrzęk utrzymywał się przez około 3 dni, a zupełnie ustąpił dopiero po tygodniu” – żali się jedna z przyjaciółek.

567

„Myślałyśmy, że to będzie naprawdę prosty, bezinwazyjny zabieg. Właściwie traktowałyśmy to doświadczenie jak zabawę. Ale okazało się, że to nie były żarty. Czy powtórzyłabym to jeszcze raz? Na pewno nie” – zdecydowanie stwierdza dziewczyna.

1234

Jej koleżanka nie jest aż tak stanowcza w tej kwestii i przyznaje, że ma mieszane uczucia. „Po tygodniu, gdy opuchlizna całkiem zniknęła, moje nowe usta naprawdę bardzo mi się podobały. Jednak wciąż jestem pod wrażeniem tego, jak długi i bolesny był to proces”.

789

Ostatecznie jednak dziewczyny doszły do wniosku, że ich naturalne usta nie były takie złe i niepotrzebnie poddały się presji idealnego wyglądu po to, aby imponować otoczeniu. Niestety musiały znieść sporo bólu dla niewymiernych efektów, aby to zrozumieć.

Tak wyglądały usta przyjaciółek „przed” i „po”:

Bez nazwy-1

22

A to efekt zabiegów, którym poddała się Kylie Jenner, będąca inspiracją przyjaciółek:

138

Jeśli nie robi Wam się słabo na widok igieł i zastrzyków, obejrzyjcie filmik:

Warto tak cierpieć?

Źródło: BuzzFeed.com

 

15 najbardziej zawstydzających rzeczy, jakie przytrafiają się tylko kobietom

Rozrywka
callista006
415

Nie łatwo jest być kobietą. Chociażby dlatego, że to właśnie płci pięknej przytrafiają się takie żenujące wpadki…

Tylko kobieta rozumie, jak to jest…

1. Kiedy jesteś u kogoś w domu, a on nie ma w łazience kosza na śmieci

1

2. Kiedy pierś wyskoczy ci z kostiumu

2

3. Kiedy wychodzisz z łazienki z podwiniętą spódniczką

3

4. Kiedy jesteś w bikini i wystaje ci sznureczek od tamponu

4

Zobacz też 16 zdjęć pokazujących problemy, z jakimi latem musi zmierzyć się każda dziewczyna.

5. Kiedy okres pojawia się za wcześnie, a ty masz na sobie białe spodnie

5

Zobacz po czym kobiety poznają, że zbliża się okres.

6. Kiedy zamiast do swojego faceta wyślesz seksowną fotkę do kolegi

6

7. Kiedy masz szminkę na zębach

7

8. Kiedy ramię od torby wejdzie ci między piersi…

8

…choć wiemy, że to akurat nie jest największym problemem na tym zdjęciu…

9. Gdy upuścisz torebkę, z której wysypią ci się podpaski, tampony, tabletki antykoncepcyjne, itd…

9

10. Gdy jest zimno i sutki prześwitują ci przez ubranie

10

11. Gdy chcesz zapłacić za mnóstwo ubrań i kosmetyków, które wybierałaś od kilku godzin, a twoja karta nie działa

11

12. Kiedy wkładasz spodnie z poprzedniego dnia i dopiero po wyjściu z domu orientujesz się, że z nogawki wystają wczorajsze majtki

12

13. Kiedy puścisz bąka przy chłopaku, który ci się podoba

13

14. Kiedy masz zapalenie pęcherza i co chwilę biegniesz do łazienki

14

15. Kiedy mężczyzna mówi ci, że wyglądasz lepiej bez makijażu

15

Zobacz też 9 pytań, które mężczyźni chcieliby zadać kobietom, ale za bardzo się boją.

Źródło: ZestVip.com