Co jej mowa ciała mówi o tym, jaki ta dziewczyna ma do ciebie stosunek

Rozrywka
callista006
Sit-Like-a-Lady-Step-4
187

Nie jesteś pewien o co jej właściwie chodzi? Traktuje cię tylko jak kumpla, czy jesteś dla niej kimś więcej? A może w ogóle nie ma sensu do niej startować? Zobacz, co mówi jej ciało.

#1

1

Przyjrzyj się gdzie wędruje jej spojrzenie, kiedy z tobą rozmawia. Jeśli przeskakuje z oczu na linię nosa i z powrotem, stara się zachować dystans, a więc raczej nie jest tobą zainteresowana. Jeśli uważa cię za przyjaciela, obszar jej obserwacji poszerza się na usta, ale to tylko przypadkowe zerknięcia. Jeżeli natomiast jej oczy intensywnie wpatrują się w twoje oczy i usta, ta dziewczyna z tobą flirtuje!

#2

2

Czy zdarza jej się kopiować twoje ruchy? Kiedy się do niej nachylasz, ona reaguje podobnie, również zbliżając się do ciebie? Kiedy przykładasz kieliszek do ust, ona robi to samo? Krzyżuje nogi dokładnie w tym samym momencie co ty? Możesz być pewien, że jest tobą zauroczona. Świadomie lub nie, w każdym razie na pewno chce znaleźć z tobą nić porozumienia. Gdy naśladuje twoje gesty, sprawia wrażenie, jakby była w podobnym nastroju, dzięki czemu lepiej wam się rozmawia.

#3

3

Jej ręce i nogi działają niczym kompas uczuć. Ustawiają się w kierunku osoby, którą jest zainteresowana. Jeśli siedzicie w grupie, zobacz na kogo wskazują jej stopy i w czyim kierunku najczęściej gestykuluje rękami. Jeśli w twoim, już wiesz na czyjej uwadze zależy jej najbardziej.

#4

4

Im bardziej jej się ktoś podoba, tym częściej mruga patrząc na niego. Zaobserwuj jej częstotliwość mrugania, kiedy rozmawia z kimś innym i porównaj do tej, kiedy rozmawia z tobą. Jeśli w tym drugim wypadku jest ona dużo większa, masz szansę zdobyć tę dziewczynę.

#5

5

Gdy ktoś wpadnie jej w oko, na ułamek sekundy unosi z aprobatą brew. Ten gest zdradza nawet te dziewczyny, które bardzo chcą ukryć swoje myśli i emocje. Jeśli wychwycisz ten ruch na jej twarzy, prawdopodobnie bardzo jej się podobasz.

Zobacz też po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks.

Te obrazki pokazują, jak być idealnym mężczyzną dla wrażliwej dziewczyny

KULTURA
callista006
1
112

Bycie z bardzo wrażliwą dziewczyną o bogatym, uduchowionym wnętrzu jest dla mężczyzny nie lada wyzwaniem. Fotografka i ilustratorka Polina Tik, jako artystka podziwia swojego partnera. Z okazji ich 5 rocznicy postanowiła za pomocą kilku obrazków uczynić z niego przykład dla innych panów, którzy zmagają się z życiem u boku wrażliwej partnerki. 

Oto przepis na idealnego mężczyznę dla wrażliwej, artystycznej kobiecej duszy:

1. Rozumie, że KAŻDY film to dramat

1

2. Również jest wrażliwy i pełen empatii

2

3. Wspiera ją przez 24 godziny na dobę

3

4. Jest obrońcą i opiekunem. Przy tak odpowiedzialnej roli musi się wysypiać, a do tego potrzebuje przestrzeni

4

5. Potrafi zrobić coś z niczego

5

6. Jest dyplomatą

6

7. Jest rozsądny i powstrzymuje ją przed robieniem głupot

6

8. Uwielbia z nią wychodzić

9

9. Jest odważny i potrafi zachować zimną krew

8

10. Akceptuje jej wyimaginowaną rzeczywistość

10

11. Kocha ją ponad wszystko

11

Zobacz te urocze obrazki, które pokazują, na czym polega prawdziwa miłość.

Źródło: BoredPanda.com

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła dziewczyna, ale gdy przyjrzysz się jej nodze, zobaczysz coś, przez co nie chciała żyć

ŻYCIE
callista006
0
141

Dla wielu nastolatek wygląd to sfera, wokół której kręci się całe ich życie. Chcą być piękne i pożądane. Martwią się wałeczkami na brzuchu czy nadmiarem tłuszczyku na udach. Meagan Barnard musiała zmierzyć się z o wiele większym problemem.

1

Maegan w wieku 15 lat dowiedziała się, że cierpi na obrzęk limfatyczny. To bardzo rzadka dolegliwość, kiedy uszkodzenie naczyń chłonnych powoduje niemożność prawidłowego odprowadzania chłonki z tkanek organizmu. W efekcie choroba skutkuje zwiększeniem objętości podskórnej tkanki tłuszczowej. U Maegan obrzęk nazywany potocznie słoniowacizną wystąpił na prawej nodze.

2

Dziewczyna stała się obiektem kpin, przezwisk i okrutnych żartów ze strony rówieśników. Żyjąc w ciągłym poczuciu wstydu i poniżenia przestała zakładać sukienki, spódniczki, czy szorty. Nie chciało jej się wychodzić z domu, rozmawiać z kimkolwiek. W końcu postanowiła zmienić swoje życie. Dzisiaj, w wieku 24 lat, odważnie dzieli się swoją historią.

3

Ma nadzieję, że tym sposobem stanie się nadzieją i inspiracją dla innych ludzi dotkniętych tego typu problemami. Meagen zajęła się nawet modelingiem. Pozując do zdjęć chce pokazać światu, że wygląd jej nogi nie ma wpływu na to, jak wartościową jest kobietą.

4

Jako modelka Maegan wreszcie poczuła się pewna siebie. Odzyskała wiarę w swoje możliwości i przestała się wstydzić dolegliwości, która do tej pory zatruwała jej życie.

5

Dziewczyna wreszcie jest szczęśliwa i ma poczucie misji, którą jest przekonanie innych kobiet, że są wartościowe i piękne bez względu na wady swojego ciała.

6

Zobacz też: Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz…