Co jej mowa ciała mówi o tym, jaki ta dziewczyna ma do ciebie stosunek

Rozrywka
callista006
Sit-Like-a-Lady-Step-4
362

Nie jesteś pewien o co jej właściwie chodzi? Traktuje cię tylko jak kumpla, czy jesteś dla niej kimś więcej? A może w ogóle nie ma sensu do niej startować? Zobacz, co mówi jej ciało.

#1

1

Przyjrzyj się gdzie wędruje jej spojrzenie, kiedy z tobą rozmawia. Jeśli przeskakuje z oczu na linię nosa i z powrotem, stara się zachować dystans, a więc raczej nie jest tobą zainteresowana. Jeśli uważa cię za przyjaciela, obszar jej obserwacji poszerza się na usta, ale to tylko przypadkowe zerknięcia. Jeżeli natomiast jej oczy intensywnie wpatrują się w twoje oczy i usta, ta dziewczyna z tobą flirtuje!

#2

2

Czy zdarza jej się kopiować twoje ruchy? Kiedy się do niej nachylasz, ona reaguje podobnie, również zbliżając się do ciebie? Kiedy przykładasz kieliszek do ust, ona robi to samo? Krzyżuje nogi dokładnie w tym samym momencie co ty? Możesz być pewien, że jest tobą zauroczona. Świadomie lub nie, w każdym razie na pewno chce znaleźć z tobą nić porozumienia. Gdy naśladuje twoje gesty, sprawia wrażenie, jakby była w podobnym nastroju, dzięki czemu lepiej wam się rozmawia.

#3

3

Jej ręce i nogi działają niczym kompas uczuć. Ustawiają się w kierunku osoby, którą jest zainteresowana. Jeśli siedzicie w grupie, zobacz na kogo wskazują jej stopy i w czyim kierunku najczęściej gestykuluje rękami. Jeśli w twoim, już wiesz na czyjej uwadze zależy jej najbardziej.

#4

4

Im bardziej jej się ktoś podoba, tym częściej mruga patrząc na niego. Zaobserwuj jej częstotliwość mrugania, kiedy rozmawia z kimś innym i porównaj do tej, kiedy rozmawia z tobą. Jeśli w tym drugim wypadku jest ona dużo większa, masz szansę zdobyć tę dziewczynę.

#5

5

Gdy ktoś wpadnie jej w oko, na ułamek sekundy unosi z aprobatą brew. Ten gest zdradza nawet te dziewczyny, które bardzo chcą ukryć swoje myśli i emocje. Jeśli wychwycisz ten ruch na jej twarzy, prawdopodobnie bardzo jej się podobasz.

Zobacz też po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks.

Jak uwieść chłopaka w zależności od jego znaku zodiaku

Rozrywka
callista006
Bez tytułu
396

Astrologowie wierzą, że 12 znaków zodiaku to 12 różnych męskich rodzajów upodobań. Chcesz zdobyć faceta? Dowiedz się spod jakiego jest znaku zodiaku i przyjmij odpowiednią taktykę!

1. BARAN

Symbols_0083

To przebojowy, odważny, a czasem nawet agresywny samiec, który uwielbia polowania. Jeśli chcesz go zdobyć, nie możesz być zbyt łatwa. Wykorzystaj jego instynkt łowiecki, pobaw się w kotka i myszkę. Raz bądź potulna jak owieczka, aby po chwili dać mu pstryczka w nos.

2. BYK

Symbols_0082

 

Byk to facet mocno stąpający po ziemi. Raczej przekłada rozum nad emocje. Ma jednak pewne słabości. Uwiedziesz go… przez żołądek. Gotując jego ulubione smakołyki i od czasu do czasu rozpieszczając jakimś małym prezencikiem możesz zdziałać cuda. Byk ceni sobie także odwagę i zmysłowość u kobiet.

 

3. Bliźniak

3

Typowy bliźniak to bardzo pomysłowy dyplomata. Nie jest łatwo go uwieść, ponieważ kocha wolność i swobodę. Pamiętaj, aby pozostawiać mu jak najwięcej przestrzeni i czasu tylko dla siebie. Daruj sobie sceny zazdrości. U kobiet ceni sobie elokwencję i fantazję.

4. Rak

4

Raki to romantycy z dużą wyobraźnią. Typowi przedstawiciele tego zodiaku są wrażliwi i lubią bujać w obłokach. Jeśli chcesz uwieść raka, musisz być kobieca, czuła, delikatna i zapewniać go o swoich uczuciach. On sam jest marzycielem i tego też oczekuje od ciebie.

Zobacz 10 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w kobietach.

5. Lew

5

Lew jest ambitny i nieco egoistyczny, a także głodny komplementów. Od kobiety oczekuje szczerości, lojalności i… seksapilu. Lwy często zakochują się od pierwszego wejrzenia, dlatego jeśli między wami nie zaiskrzy od samego początku, ten facet może być trudny do zdobycia. Ma silnie rozwinięty instynkt opiekuńczy- pozwalaj mu sobie pomagać i okazuj mu podziw.

6. Panna

6

Panna to facet inteligentny i pracowity. Gdy już wytyczy sobie cel, dąży do niego mimo wszelkich przeciwności losu. Potrafi jednak także cieszyć się życiem. Jeśli chcesz go uwieść, to może chwilę potrwać. Najpierw musi cię dobrze poznać, potem zaprzyjaźnić się z tobą, a dopiero potem możesz liczyć na coś więcej. Panny lubią kobiety opanowane i zrównoważone, więc nie zgrywaj przy nim krejzolki.

Oto 6 rzeczy, które dziewczyny robią, aby zaimponować facetom, a wychodzi na odwrót.

7. Waga

7

Waga to miły, obiektywny i wyluzowany facet. Jest kreatywny i ma otwarty umysł. Czym go zauroczyć? Tym samym. Bądź uprzejma i swobodna, zachwyć go swoim niewymuszonym kobiecym wdziękiem. Zaproponuj mu jakieś kreatywne spędzanie czasu – będzie zachwycony.

Masz już dość rutyny? Każda pierwsza randka jest ostatnią? Oto 10 genialnych pomysłów na randkę!

8. Skorpion

8

Skorpion to typ wojownika, jest ambitny, energiczny, agresywny. Cechuje go upór w realizacji celów. Co lubi w kobietach? Wdzięk, lojalność, może odrobinę uległości. Ważne, abyś była dla niego partnerką, a nie rywalką. Nie szczędź mu także komplementów.

9. Strzelec

9

Strzelec to radosny optymista, przyjaźnie nastawiony do świata i ludzi. Nie znosi fochów, obrażalstwa i bezmyślności. Jeśli chcesz go zdobyć, bądź bezpośrednia, spontaniczna i znajdź z nim wspólne pasje.

Poznaj 5 najbardziej absurdalnych powodów kobiecego focha.

10. Koziorożec

10

 

Koziorożec jest dosyć podejrzliwy i zdystansowany do ludzi. Jego nieufność i konserwatywność mogą być trochę drażniące. Denerwuje go lenistwo i marnowanie czasu na bezsensowne czynności. Lubi kobiety pragmatyczne, a także subtelne, delikatne, odrobinę nieśmiałe. Okazuj mu zainteresowanie i szacunek, nie ukrywaj swoich uczuć wobec niego.

11. Wodnik

11

 

Wodnik jest bardzo inteligentnym i wszechstronnym facetem. Cechuje go elastyczność, skłonność do kompromisów i poświęcenia. Jak go zdobyć? Pozwól mu rządzić, okazuj mu podziw, traktuj jak swojego guru. Dawaj mu wsparcie i lojalność.

12. Ryba

12

Ryby potrafią być nieco patetyczne i nadmiernie melancholijne. Taki facet jest wrażliwy, ale kiedy trzeba potrafi wykazać waleczne serce, np. stając w obronie słabszych. Jak go zdobyć? Przyciągniesz go kobiecością, czułością i ciepłem.

Zobacz jak zdobyć fajnego faceta.

 

Źródło: Papilot.pl

 

Gwazdy i ich bliźniacy, o których istnieniu nie miałe(a)ś pojecia!

Rozrywka
bsnrk
-741277_w1020h450c1cx511cy248
57

Jest coś niesamowitego w odkryciu, że gwiazda ma bliźniaka, o którym nikt nie słyszał.

1. Vin Diesel i Paul Vincent

Celebrity_Twins_15-635x426

2. Scarlett Johansson i Hunter Johansson

-741240_w650 (1)

World Premiere For Stage Version Of "The Lord Of The Rings"

4. Ashton i Michael Kutcher

-741238_w650

-741255_w650

6. Alanis i Wade Morissette

Alanis-and-Wade-Morissette

Polecamy: Najgorsze prace, jakie miały gwiazdy, zanim stały się sławne.Nie uwierzycie, co robił Brad Pitt!