„Co to znaczy być mężczyzną?” Zobaczcie jak odpowiadali chłopcy i mężczyźni w wieku od 5 do 50 lat

ŻYCIE
callista006
131

W jednym z odcinków serii One Word poproszono chłopców i mężczyzn  w wieku od 5 do 50 lat, aby odpowiedzieli na pytanie: Co to znaczy być mężczyzną? Nie ma nic dziwnego w tym, że wypowiedzi ankietowanych często znacznie różniły się od siebie. Myślicie, że bylibyście w stanie przyporządkować odpowiednie stwierdzenia do ich autorów, w oparciu o ich wiek? Cóż, okazuje się, że czasami wyobrażenia chłopców o byciu mężczyzną są dojrzalsze niż w wypadku samych mężczyzn. Natomiast dla niektórych dorosłych facetów bycie mężczyzną to ewidentnie pozostawanie wiecznym chłopcem. Przekonajcie się sami:

5-latek: „Być mężczyzną, to znaczy być twardym”

1

8-latek: „Być mężczyzną, to znaczy być nieustraszonym”

2

11-latek: „Być mężczyzną, to znaczy być super”

11

15-latek: „Wydaje mi się, że to trochę seksistowskie, kiedy ktoś do kogoś mówi: ‚bądź mężczyzną’. Przecież silne kobiety też istnieją”

15

18-latek: „Być mężczyzną, to znaczy brać odpowiedzialność za swoje czyny”

18

21-latek: „To mylące. Nauczyłem się, że prawdziwy mężczyzna wcale nie odcina się od swoich uczuć. Prawdziwy mężczyzna umie sobie z nimi radzić”

21

24-latek: „Mężczyzna to ktoś, kto potrafi być dla kogoś bohaterem”

24

27-latek: „Być mężczyzną, to znaczy pamiętać o swoich obowiązkach”

anigif_enhanced-12001-1436308674-2

34-latek: „Być mężczyzną, to znaczy walczyć o to, w co się wierzy”

34

38-latek: „Być mężczyzną? Przereklamowane”

38

43-latek: „Być mężczyzną, to znaczy być głupkiem”

43

45-latek: „Być mężczyzną, to znaczy być uczciwym”

anigif_enhanced-13845-1436308835-2

50-latek: „Być mężczyzną, to znaczy ufać swoim instynktom. Być silnym. Nie dać sobą pomiatać i być uprzejmym dla kobiet”

50

Te stwierdzenia Was nie zaskoczyły? Obejrzyjcie filmik ze wszystkimi wypowiedziami:

Źródło: BuzzFeed.com

 

Ten jeden prosty trik sprawi, że pozbędziesz się pająków ze swojego domu raz na zawsze

ŻYCIE
bsnrk
60

Hmmm, pająki. Nie wszyscy czujemy się z nimi tak swobodnie jak ta dziewczyna:

Jest wręcz przeciwnie: arachnofobia (lęk przed pająkami) to jedna z najczęściej występujących wśród ludzi fobii. I choć jest jedną z najłatwiejszych do wyleczenia, to też można z nią żyć. Szczególnie jak pozna się ten „magiczny” sposób na pozbycie się pająków z mieszkania, a jest nim MIĘTA:

mieta

Polecamy: 10 prostych i błyskotliwych sztuczek, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie bardziej przestronne

Pająki reagują na substancje w niej zawarte mniej więcej tak jak ludzie na pająki: nie lubią ich towarzystwa. W walce z ośmionogimi przeciwnikami najlepiej sprawdza się olejek miętowy. Olejek wymieszaj z wodą w proporcji 1 do 9. Powstała miksturę przelej do spryskiwacza i spryskaj miejsca, gdzie najczęściej pojawiają się pająki (najczęściej są to okna i drzwi). Powtarzaj ten zabieg przez tydzień raz na dwa dni. Zobaczysz, że pająki szybko zaczną omijać twoje mieszkanie szerokim łukiem. Juhuuuuu!

Ślub w kościele zakończył się KATASTROFĄ! Kobieta musiała go odwołać! Teraz wszyscy znają jej SEKRET!

Rozrywka
roundhere
10

Czegoś takiego nie powinno się życzyć nawet największemu wrogowi. To miał być najpiękniejszy dzień jej życia. Setka gości w kościele, piękna suknia i kochający narzeczony przy boku. A na dokładkę kamerzysta, który uwieczniał na filmie każdą sekundę z tej cudownej uroczystości. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić idealnego ślubu. A jednak. Wszystko zawaliło się niczym domek z kart, gdy ksiądz podał pannie młodej kielich z czerwonym winem. Biedaczka… zostawiła w nim swoją sztuczną szczękę! Zobaczcie sami: