Cud w Nepalu! Gdy zobaczysz kogo wydobyto spod gruzów nie będziesz mógł powstrzymać łez wzruszenia…

NEWSY
myrmek
asas
207

Trzęsienie ziemi, które nawiedziło w ubiegłym tygodniu Nepal przyniosło ogromne szkody. Liczbę zabitych szacuje się na ponad 3 tys. osób, a ogromna powierzchnia Katmandu została dosłownie zrównana z ziemią.

Obecnie na gruzach trwa akcja ratownicza, choć szanse na odnalezienie po tylu dniach kogoś zywego są już naprawdę minimalne. Nie można jednak tracic nadziei, a dowodem na to są zdjęcia, które dotarły do nas dosłownie kilka godzin temu.

four-month-baby-rescued-earthquake-kathmandu-nepal-3

Ratownikom udało się wydostać spod gruzów żywe, 4-miesięczne niemowlę! Chłopiec został uratowany po 22 godzinach od trzęsienia ziemi, ale poruszające zdjęcia dotarły do mediów dopiero teraz.

nepali-baby2

d1c3d60a-6a32-44ca-93f0-0cf225a704dd-620x372

Niemowlę zostało uratowane przez nepalską armię, a jego stan określany jest jako stabilny. Ekipę ratowniczą na miejsce doprowadził płacz dziecka.

Źródło: kathmandunews

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
168

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
477

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!