Cud w Nepalu! Gdy zobaczysz kogo wydobyto spod gruzów nie będziesz mógł powstrzymać łez wzruszenia…

NEWSY
myrmek
439

Trzęsienie ziemi, które nawiedziło w ubiegłym tygodniu Nepal przyniosło ogromne szkody. Liczbę zabitych szacuje się na ponad 3 tys. osób, a ogromna powierzchnia Katmandu została dosłownie zrównana z ziemią.

Obecnie na gruzach trwa akcja ratownicza, choć szanse na odnalezienie po tylu dniach kogoś zywego są już naprawdę minimalne. Nie można jednak tracic nadziei, a dowodem na to są zdjęcia, które dotarły do nas dosłownie kilka godzin temu.

four-month-baby-rescued-earthquake-kathmandu-nepal-3

Ratownikom udało się wydostać spod gruzów żywe, 4-miesięczne niemowlę! Chłopiec został uratowany po 22 godzinach od trzęsienia ziemi, ale poruszające zdjęcia dotarły do mediów dopiero teraz.

nepali-baby2

d1c3d60a-6a32-44ca-93f0-0cf225a704dd-620x372

Niemowlę zostało uratowane przez nepalską armię, a jego stan określany jest jako stabilny. Ekipę ratowniczą na miejsce doprowadził płacz dziecka.

Źródło: kathmandunews

Ten jeden prosty trik sprawi, że pozbędziesz się pająków ze swojego domu raz na zawsze

ŻYCIE
bsnrk
60

Hmmm, pająki. Nie wszyscy czujemy się z nimi tak swobodnie jak ta dziewczyna:

Jest wręcz przeciwnie: arachnofobia (lęk przed pająkami) to jedna z najczęściej występujących wśród ludzi fobii. I choć jest jedną z najłatwiejszych do wyleczenia, to też można z nią żyć. Szczególnie jak pozna się ten „magiczny” sposób na pozbycie się pająków z mieszkania, a jest nim MIĘTA:

mieta

Polecamy: 10 prostych i błyskotliwych sztuczek, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie bardziej przestronne

Pająki reagują na substancje w niej zawarte mniej więcej tak jak ludzie na pająki: nie lubią ich towarzystwa. W walce z ośmionogimi przeciwnikami najlepiej sprawdza się olejek miętowy. Olejek wymieszaj z wodą w proporcji 1 do 9. Powstała miksturę przelej do spryskiwacza i spryskaj miejsca, gdzie najczęściej pojawiają się pająki (najczęściej są to okna i drzwi). Powtarzaj ten zabieg przez tydzień raz na dwa dni. Zobaczysz, że pająki szybko zaczną omijać twoje mieszkanie szerokim łukiem. Juhuuuuu!

Ślub w kościele zakończył się KATASTROFĄ! Kobieta musiała go odwołać! Teraz wszyscy znają jej SEKRET!

Rozrywka
roundhere
10

Czegoś takiego nie powinno się życzyć nawet największemu wrogowi. To miał być najpiękniejszy dzień jej życia. Setka gości w kościele, piękna suknia i kochający narzeczony przy boku. A na dokładkę kamerzysta, który uwieczniał na filmie każdą sekundę z tej cudownej uroczystości. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić idealnego ślubu. A jednak. Wszystko zawaliło się niczym domek z kart, gdy ksiądz podał pannie młodej kielich z czerwonym winem. Biedaczka… zostawiła w nim swoją sztuczną szczękę! Zobaczcie sami: