Czy dasz radę rozpoznać te zwierzaki bez sierści? Będziesz w szoku!

ŻYCIE
callista006
88
239

Wydaje wam się, że to takie proste? Zaraz przekonacie się, że niekoniecznie…

Zwierzętom, tak jak i ludziom, zdarza się łysieć. Czasami to choroba, wada genetyczna, pasożyty, a czasami po prostu starość. Wcale jednak nie tracą swojego uroku, prawda?

1. Królik

1

1(1)

2. Niedźwiedź

2

22

3. Jeż

3

33

4. Papuga

4

44

5. Szop pracz

5

55

6. Wiewiórka

6

66

7. Świnka morska

7

77

8. Pingwin

8

88

9. Szczur

9

99

999

10. Szympans

10

11. Pies

1111111

12. Wombat

12

122

13. Pawian

13

15. Kangur

mmm

144

16. Chomik

15

Zobacz też 15 zdjęć, które dowodzą, że zwierzęta wyrażają emocje zupełnie tak samo, jak małe dzieci…

 

 

 

10 ilustracji, które pokazują, czym różni się życie kawalera od życia żonatego mężczyzny

Rozrywka
callista006
000
201

Sami oceńcie, co jest lepsze.

1. Maszyna

1

2. Lodówka

2

3. Spanie

3

4. Bagaż na wakacje

4

5. Trening

5

6. Samochód

6

7. Weekend

7

8. Obiad

8

9. Łazienka

9

10. Ulubiony program

10

Zobacz też 12 zabawnych ilustracji, które tłumaczą, co oznacza bycie ojcem…

Źródło: BroghtSide.me

10 rzeczy, których kobiety nienawidzą w męskim wyglądzie

Rozrywka
callista006
11
257

Ostatnio wymienialiśmy 10 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w kobietach.  Czas, żeby teraz panowie dowiedzieli się na co zwracać uwagę, aby nie odstraszać od siebie płci pięknej.

1. Długie i brudne paznokcie

1

Wiele kobiet uważa, że dłonie są wizytówką mężczyzny. Nie ma wytłumaczenia dla brudnych paznokci. Nawet jeśli facet jest ogrodnikiem – tym bardziej powinien dbać o wygląd swych rąk.

2. Wielki brzuch

2

Ok, zdarzają się kobiety, które lubią męski brzuszek, ale to zdecydowana mniejszość. Większości dziewczyn tak zwany „bańdzioch” kojarzy się z zaniedbanym fanem wieczorów spędzonych w brudnym podkoszulku i z piwkiem w ręku przed telewizorem. Czyli niekoniecznie z księciem na białym koniu.

3. Żółte lub/i niekompletne zęby

3

Uśmiech mężczyzny jest szalenie ważny. Każda kobieta zna to uczucie, kiedy widzi gorącego przystojniaka, z którym nawiązuje kontakt wzrokowy, robi się naprawdę interesująco, a po chwili… facet się uśmiecha. I czar pryska.

4. Tłuste włosy

4

Widok brudnych, posklejanych strączków na głowie faceta od razu dyskwalifikuje go w oczach kobiet. Do tego dochodzi zapach łoju i potu. Tony żelu i lakier tylko pogarszają sprawę.

5. Zaniedbana cera

5

Niestety, wielu mężczyznom wydaje się, że walka z trądzikiem i innymi niedoskonałościami skóry, to domena kobiet. Nie dotyczy to oczywiście każdego faceta z tego typu problemami, ale naprawdę znaczna ich część kompletnie nic z tym nie robi! Panowie, to się leczy. Poza tym, kosmetyki nie gryzą.

6. Owłosione plecy

6

Niektórzy panowie są dumni ze swojego dywanika na plecach. Myślą, że nadaje im to męskości. Tymczasem owłosione plecy i ramiona zniechęcają większość kobiet. Nie ma nic seksowniejszego niż gładkie i błyszczące w słońcu, lekko zroszone potem umięśnione męskie plecy. Nie bójcie się maszynek, kremów, wosków, pianek… Wybór jest duży. Skoro kobiety sobie z tym radzą, Wy również powinniście.

7. Brudne uszy

7

Widoczny „miód” w uszach świadczy o tym, że mężczyzna o siebie po prostu nie dba. Być może również w innych miejscach… Wystarczy używać patyczków kosmetycznych po każdym prysznicu. Poświęcasz tylko kilka sekund, a zyskujesz tak wiele.

8. Suche i popękane stopy

7

Co tu dużo mówić, wygląda to po prostu niesmacznie. Istnieją naprawdę proste sposoby, aby pozbyć się tego problemu. Chociażby domowa mieszanka z dwóch składników, albo pilling z proszku do pieczenia z pewnym dodatkiem.

9. Rzadki zarost

9

Absolutnie żaden facet nie wygląda dobrze z „młodzieńczym wąsikiem”. Jeśli natura nie obdarzyła was gęstym zarostem, zdecydowanie lepiej postąpicie rezygnując z zapuszczania wąsów i brody i goląc się na gładko.

10. „Unibrew”

10

Zrośnięte brwi prawie nigdy nie wyglądają dobrze. Większość mężczyzn ze złączonymi brwiami wygląda jak złowieszcza postać z kreskówki. Nie musicie od razu regulować brwi – bez przesady. Ale włosy spomiędzy nich wypadałoby usunąć.

Kobiety muszą radzić sobie z wieloma niedoskonałościami swojego wyglądu i nie robią z tego wielkiego problemu. Panowie też mogliby się troszkę postarać.

Źródło: Natemat.pl