Dziecko w ciąży to jeszcze nic! Gdy zobaczysz przyszłego tatusia to ZDĘBIEJESZ!

FILMY POLECANE
myrmek
ciaza
799

We wszystkim istnieją nieprzekraczalne granice. Nastoletnia matka – taka sytuacja chyba nikogo nie dziwi. Co innego dziecko w ciąży. Taki widok szokuje chyba każdego i w sumie nic w tym dziwnego. Dzieci nie powinny rodzić dzieci. Koniec i kropka.

Ci przechodnie spotkali na ławce w parku dziewczynkę w zaawansowanej, widocznej na pierwszy rzut oka, ciąży. Dziewczynka siadła na ławce, bo źle się czuła – przechodnie, mimo szoku wywołanego wiekiem przyszłem mamy zgodnie ruszyli na pomoc. Gdy jednak pojawił się ojciec dziecka dosłowie zdębieli:D

Zobaczcie sami!

Źródło: YouTube

16 najdziwniejszych zjawisk spotkanych w toaletach publicznych

Rozrywka
callista006
999
289

Toaleta jest najbardziej prywatnym, intymnym miejscem, jakie można sobie wyobrazić. Na potwierdzenie tych słów wystarczy przytoczyć 8 rzeczy, które dziewczyny robią w toalecie, ale nigdy Ci o tym nie powiedzą… Wyjątkiem są toalety publiczne. Tutaj nic się nie ukryje. A szkoda, bo wielu z tych rzeczy wolelibyśmy nigdy nie zobaczyć…

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

10

#10

11

#11

9

 

#12

12

#13

13

#14

14

#15

15

#16

16

Zobacz też 8 powodów, dla których robienie kupy w miejscu publicznym nie powinno być wstydliwe, zwłaszcza dla kobiet…

 

10 rzeczy, których powinniście być świadomi będąc w związku

Rozrywka
callista006
Gary cartoon of lovers in bed.
483

Na co dzień albo się nad tym nie zastanawiacie albo macie błędne wyobrażenia na ten temat. Jeśli chcecie jednak stworzyć szczęśliwy i stabilny związek, powinniście przemyśleć kilka kwestii. 

1. Kłótnie

1

Jeśli jakaś para twierdzi, że nigdy się nie kłóci, są 2 możliwości: albo są idealni albo – co o wiele bardziej prawdopodobne – uciekają od problemów i nie rozmawiają ze sobą. To nie wróży im zbyt dobrze na przyszłość. Nagromadzenie negatywnych emocji kończy się niekontrolowanym wybuchem. Kłótnie są potrzebne! To one oczyszczają atmosferę w związku. Ważne, aby umieć się kłócić. Klucz tkwi w słuchaniu siebie nawzajem.

2. Kompleksy

2

Każdy ma kompleksy, to jasne. Bywają takie dni, że nie możesz znieść swojego odbicia w lustrze. Zamiast zarzucać partnera płaczliwymi uwagami na swój temat, pomyśl, że przecież pokochał cię właśnie taką/takim: z paroma nadprogramowymi kilogramami, z tym dużym nosem i z tymi odstającymi uszami. Chcesz powiedzieć, że ma kiepski gust?

3. Czynności fizjologiczne

3

Bąki się zdarzają, ok? Nie ma co robić z tego powodu awantury.

4. Różnica zdań

4

To że się kochacie wcale nie oznacza, że musicie mieć taką samą opinię na każdy temat. Oznacza to natomiast, że musicie szanować swoje odmienne zdania.

5. Płacz

5

Komu masz się wypłakać, jeśli nie ukochanej osobie? Nie wstydźcie się przed sobą nawzajem swoich łez. To oznaka zaufania, nie słabości.

Oto 12 sytuacji, w których płaczą mężczyźni.

6. Gorszy dzień

12

Każdy miewa gorsze dni. Jeśli dotknęło to twojego partnera, odpuść mu. Nie zawsze musi być czarującym księciem na białym koniu/idealną damą twojego serca. Raz na jakiś czas możesz przytaknąć nawet jeśli nie ma racji, albo zmyć naczynia, chociaż to jego kolej.

7. Rozczarowanie

7

Musicie być świadomi, że związek wiąże się z rozczarowaniami. Nie zawsze będzie jak w bajce. Nie wszystko będzie się układać. Być może nieraz zawiedziecie się na sobie. To nie koniec świata. Jesteście tylko ludźmi i będziecie popełniać błędy. Ważne, żeby wyciągać wnioski.

8. Seks

11

W życiu seksualnym też będziecie mieli wzloty i upadki i nie powinno was to zrażać. Każda para tak ma.

Zobacz 6 tekstów, których nie wolno mówić facetowi w łóżku. To grozi traumą!

9. Słowa

13

Musicie być świadomi tego, że jesteście odpowiedzialni za swoje słowa. Niestety nie można ich cofnąć. Uważajcie, aby nie ranić siebie nawzajem mówiąc pod wpływem emocji coś, czego tak naprawdę wcale nie myślicie. Partner może wybaczyć, ale niestety nie zapomni.

10. Przeszłość

10

Nie możecie mieć do siebie pretensji o coś, co działo się przed waszym związkiem. Jeśli się kochacie, akceptujecie się z całym bagażem doświadczeń, zarówno dobrych jak i złych.

Zobacz też 18 wzruszających ilustracji, które pokazują na czym naprawdę polega prawdziwa miłość.

Źródło: BoredBug.com