Jak otrząsnąć się po rozstaniu z chłopakiem

ŻYCIE
callista006
Get-a-Guy-to-Like-You-Step-7
373

Przejście do porządku dziennego po rozstaniu z chłopakiem to proces, który dla niektórych dziewczyn jest długi i bolesny. Pogrążanie się w rozpaczy nie ma sensu, dlatego lepiej od razu wziąć się do pracy nad sobą. Oto kilka sposobów, aby jak najszybciej poradzić sobie z zerwaniem i rozpocząć kolejny etap.

1. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że to koniec

1

Nie dojdziesz do siebie po rozstaniu, jeśli wciąż będziesz robić sobie nadzieję, że on jeszcze wróci. Skoro decyzja o rozstaniu – niezależnie od tego, kto ją podjął – zapadła, to znaczy, że coś było nie tak i zabrakło chęci do naprawienia tego. To koniec i musisz się z tym pogodzić. Przyjmij do wiadomości, że jesteś teraz singielką. Naucz się cieszyć chwilami spędzanymi samotnie, towarzystwem znajomych i… wolnością! Zrezygnuj z wykonywania czynności, które zawsze robiłaś ze swoim ex (przynajmniej na razie) i z odwiedzania waszych ulubionych miejsc.

2. Pamiętaj, że to tylko stan przejściowy

2

Czujesz się teraz tak, jakbyś straciła ważny element swojego życia, cząstkę siebie. Jakby świat już nigdy nie miał być taki sam. Jesteś zdezorientowana, pozbawiona życiowej energii i nie masz ochoty na towarzystwo, bo nawet wśród przyjaciół czujesz się samotna. Pamiętaj jednak, że to całkowicie normalne i jest to stan przejściowy. Symptomy po rozstaniu przypominają trochę odstawienie alkoholu czy narkotyków. Czujesz się żałosna i chciałabyś wrócić do tego, co było kiedyś. Musisz jednak mieć świadomość tego, że to samopoczucie z czasem minie. Wkrótce zaczniesz planować swoją przyszłość na nowo i z kimś innym.

3. Nie użalaj się nad sobą

3

Wydaje ci się, że to najgorszy czas w twoim życiu i być może faktycznie tak jest. Nie wmawiaj sobie jednak, że spotkała cię prawdziwa życiowa tragedia i nikt nie cierpi tak jak ty. Im bardziej użalasz się teraz nad sobą, tym trudniej będzie ci pójść do przodu. Jest jak jest, ale życie toczy się dalej. To ty jesteś jego szefem. Może chwilowo straciłaś kontrolę, ale czas wrócić za stery.

4. Nie wyrzucaj/nie niszcz pamiątek

4

Nie warto wyrzucać wspólnych zdjęć i pamiątek. Kto wie, być może kiedyś, gdy będziesz bawić wnuki, te wspomnienia przyniosą ci wiele radości. A może przypomną ci o tym, jak silną jesteś kobietą. Desperackie akty w stylu palenia fotografii ex-chłopaka nadają tylko rozstaniu dramatycznego charakteru, a to ostatnie, czego teraz potrzebujesz. Schowaj wszystkie pamiątki do pudła i zanieś je do piwnicy/garażu/na strych czy w jakiekolwiek inne miejsce, gdzie nie będą zajmować twoich myśli.

5. Wyżyj się

5

Wypłacz się, rozbij coś, pójdź pobiegać, tańcz, pobij worek treningowy… Zrób cokolwiek, co pozwoli ci na chwilową „utratę zmysłów”. Krzycz, wściekaj się, ale nie duś w sobie bólu, bo tylko pogorszysz swój stan. Rozmawiaj z rodziną czy przyjaciółmi, którym ufasz i opowiadaj im o swoich uczuciach. Może nie podadzą ci pigułki rozwiązującej wszystkie problemy, ale nie o to chodzi. Wygadaj się.

6. Zabaw się

6

Wydaje ci się, że teraz jest czas na użalanie się, słuchanie dołującej muzyki, wspominanie i rozdrapywanie ran. Musisz zmienić nastawienie. Nawet jeśli nie masz ochoty iść na imprezę – zmuś się. Znajomi i miła atmosfera zajmą twoje myśli i szybciej zapomnisz o swoim byłym. Powtarzaj sobie, że każda chwila spędzona na rozpamiętywaniu tego związku, rozgrzebywaniu problemów, szukaniu win, itd. jest chwilą zmarnowaną, której nikt ci już nie zwróci.

7. Zobacz pozytywne strony sytuacji

7

Skoro się rozstaliście, to znaczy, że wcale nie było tak super. Może tylko wydawało ci się, że jesteś szczęśliwa? Może jeszcze wcale nie wiesz co to znaczy, bo prawdziwe szczęście dopiero na ciebie czeka? Widocznie to nie był ten. A teraz? Teraz jesteś wolna, możesz sama decydować o swoim czasie nie licząc się z tym, na co ma ochotę twój chłopak. Pozwól wszystkim waszym konfliktom odejść w zapomnienie, a życie stanie się spokojniejsze, łatwiejsze, bezstresowe. Rób to, na co masz ochotę i dbaj o swoje samopoczucie.

8. Nie spotykaj się z nim

Seducing beautiful woman looking at her lover with wine glass. Having romantic talk

Kiedy mija pierwsza złość, rozczarowanie i żal, możesz poczuć pokusę zobaczenia się ze swoim ex. Wystroisz się, żeby mu pokazać, co stracił. Pamiętaj jednak, że dopóki w pełni nie uporasz się z tym rozstaniem, spotkanie z byłym to zły pomysł. Możecie dać ponieść się emocjom, na przykład wylądować w łóżku i… wrócić do punktu wyjścia. Przecież zerwaliście i od tego czasu niewiele się zmieniło. Ten numerek to był błąd. Po pożegnaniu poczujesz, jakbyście znowu przed chwilą się rozstali i całe cierpienie zacznie się od nowa.

9. Dbaj o siebie

12

Nie zajadaj smutków, nie zapominaj o szamponie do włosów i tuszu do rzęs. Wydaje ci się, że już nie masz dla kogo być piękna? Masz być piękna dla siebie! Odnajdź w sobie atrakcyjną i pewną siebie kobietę. Zaczynasz nowy etap, to idealny moment na zmiany! A może czas zmienić fryzurę i wprowadzić trochę świeżości do szafy? Pamiętaj, że im lepiej wyglądasz, tym lepiej się czujesz, a im lepiej się czujesz, tym jesteś piękniejsza!

10. Czas leczy rany

13

To oklepane, jednak jakże prawdziwe zdanie powinno teraz stać się twoim mottem. Daj sobie czas. Nie musisz od razu szukać kolejnego faceta, nie wchodź w kolejny związek tylko dlatego, że doskwiera ci smutek i tęsknota. Pozwól, aby czas zadziałał na ciebie. Najpierw naucz się być szczęśliwa sama ze sobą.

Źródło: Topshop.pl

Modelka publikowała wyzywające zdjęcia z powodu, którego nikt nie wyłapał. Domyślisz się, jaką mroczną tajemnicę skrywała?

Moda
callista006
0000
39

Na pierwszy rzut oka Instagram Louise Delage nie różni się niczym od kont innych pięknych modelek, które szukają popularności zamieszczając w sieci zdjęcia topless…

1

Louise założyła konto na Instagramie na początku sierpnia. Po kilku tygodniach miała już dziesiątki tysięcy fanów, którzy komplementowali piękne zdjęcia odzwierciedlające jej beztroskie, radosne życie: spacery po plaży, imprezy, spotkania z przyjaciółmi, wycieczki do sklepów i restauracji.

2

8

Większość obserwujących wyciągała oczywisty wniosek – ta kobieta to szczęściara, takiego życia można tylko pozazdrościć. Piękna, bogata, młoda, bez żadnych problemów.

3

4

Nikt nie zauważył pewnego szczegółu. Czy wy już zwróciliście na niego uwagę?

5

 

Nie? A może teraz?

 

6

Przyjrzyjcie się uważnie.

7

Na każdej z fotografii Louise pojawia się alkohol…

9

Dziewczyna trzyma w ręku kieliszek, butelkę, puszkę… Na niektórych zdjęciach popija, na innych alkohol jest gdzieś w pobliżu.

11

Czy to może oznaczać, że Louise ma poważny problem, z którego nawet nie zdaje sobie sprawy?

11

Nie do końca. Tak naprawdę profil Louise jest fejkowy. Został stworzony przez agencję reklamową BETC. Współpracując z organizacją AA, wynajęła ona wizerunek modelki jako część kampanii mającej na celu uświadamiać młodzież o zagrożeniach związanych z alkoholizmem.

12

Okazuje się, że zauważenie problemu, nawet u bliskiej osoby, wcale nie jest takie proste. Objawy często są ignorowane pod przykrywką normalności. Konto Louise miało pokazać, jak to działa. Piękna, wesoła, beztroska dziewczyna, której nikt nie podejrzewałby o alkoholizm, nawet jeżeli ciągle chodzi z kieliszkiem w ręku.

13

Większość ludzi podziwiało zdjęcia tej pięknej kobiety w ogóle nie zwracając uwagi na niepokojące zjawisko. Eksperyment zadziałał i udowodnił, że alkoholizm może stać się problemem młodych ludzi w ogóle niezauważalnym – ani dla nich ani dla ich otoczenia.

„Mamy nadzieję, że ta kampania otworzy niektórym ludziom oczy na to, co się z nimi dzieje” – mówi rzecznik agencji reklamowej–  „Że zwrócą się do Addict Aide lub podobnej organizacji po pomoc, zanim będzie za późno.”

Zobacz też 16 zdjęć pijanych gwiazd, które pokazują, że nawet najpiękniejsza osoba wygląda źle pod wpływem alkoholu…

Źródło: BrightSide.me

6 totalnie nierealistycznych oczekiwań kobiet, które naoglądały się filmów

KULTURA
callista006
00
103

Mężczyźni często dwoją się i troją, żeby zadowolić kobietę. Panie jednak porównują swoje związki do tych ze szklanego ekranu i czasem miewają naprawdę totalnie nierealne oczekiwania.

Oto kilka baaardzo mocno naciąganych scen, które w prawdziwym życiu totalnie by się nie sprawdziły. Dlatego też, drogie panie, powinnyście je skreślić z listy swoich marzeń i oczekiwań wobec mężczyzny.

1. „Uwierz w ducha”

1

Klasyczna scena gry wstępnej z udziałem koła garncarskiego. Nawet jeśli ceramika kogoś podnieca, glina ma to do siebie, że zasycha. Nie chciałybyście iść do łóżka wysmarowane tym od stóp do głów.

2. „Pretty Woman”

2

Seks na pianinie? Po pierwsze te dźwięki raczej by was rozśmieszały niż wprawiały w romantyczny nastrój. Po drugie, to nie może być wygodne miejsce do uprawiania miłości.

3. „40 dni i 40 nicy”

2

Facet doprowadzający kobietę do orgazmu kwiatkami? Serio? Jeśli was to kręci, odsyłamy do artykułu o ekoseksualistach.

4. „Romeo i Julia”

4

Seks pod prześcieradłem w prawdziwym życiu nie będzie wyglądał tak, jak na tym filmie. Przykro mi, ale to po prostu wbrew prawom fizyki.

5. „Notatnik”

7

Ta scena jest wstrząsająca. Dziewczyna szlochała i krzyczała, jeszcze zanim facet ją dotknął. Cóż, na jej usprawiedliwienie, to w końcu Ryan Gosling.

6. „Titanic”

6

Tak czuły i namiętny seks w samochodzie to największe erotyczne kłamstwo, jakie wmówił nam Titanic. Jeśli jednak chcecie spróbować, to poznajcie 4 pozycje seksualne do uprawiania seksu w samochodzie…

Zobacz też 8 nierealistycznych oczekiwań co do seksu wynikłych z oglądania słabego porno…