Jak zdobyć fajnego faceta

Rozrywka
callista006
Coqueteo masculino 5
330

Masz na oku super faceta. Niezależnie od tego, czy to nowy kolega, stary przyjaciel czy ktoś zupełnie nieznajomy, są pewne metody, aby dowiedzieć się, czy jest warty uwagi, a następnie go uwieść. Na dobry początek zobacz, czego możesz dowiedzieć się o mężczyźnie po jego profilu na Facebooku. Potem stosuj się do następujących wskazówek:

1. Podziwiaj go

1

Patrz na niego z zachwytem i podziwem, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy w czymś ci pomaga: naprawia coś, wnosi ciężką torbę na półkę w pociągu czy otwiera zbyt mocno zakręconą butelkę. Mężczyźni są z natury podatni na komplementy, zwłaszcza jeśli pochodzą one z ust słodkiej dziewczyny. Jeśli poczuje się dowartościowany, możesz mieć pewność, że będzie chciał jak najwięcej przebywać w twoim towarzystwie.

2. Nie mów o sobie zbyt dużo

2

Kiedy facet jest zainteresowany dziewczyną, chciałby wiedzieć o niej wszystko. Nie pozwól mu na to! Bądź tajemnicza i dawkuj informacje o sobie. Nie zapominaj o tym, żeby – zamiast prowadzić monolog – wciągnąć go do dyskusji. Zadawaj pytania w rodzaju „A ty?”.

3. Stosuj małe prowokacje

3

Jeśli jesteś ciekawa jego podejścia do życia, do pracy, stosunku do kontrowersyjnych spraw, możesz to subtelnie wybadać. Pytania „Ile zarabiasz?”, „Czy chcesz mieć dzieci?”, itd. są absolutnie nie na miejscu. (Sprawdź przy okazji, czego kobiety nie powinny robić i mówić na pierwszej randce). Zapytaj go na przykład, czy chciałby pojechać w podróż po Indiach. Jeśli odpowie, że nigdy nie będzie go na to stać, masz do czynienia z raczej mało ambitnym facetem. Jeśli zapyta, kiedy wyruszacie, to raczej lekkoduch, fantasta, albo naciągacz. Jeśli powie, że ma nadzieje, że uda mu się zrealizować takie i takie cele, dzięki czemu kiedyś będzie go stać na podróżowanie – postaw mu duży plus!

4. Wyślij mu SMS-a

4

Może uda ci się nawiązać SMS-owy flirt. Miłą wiadomością dasz mu do zrozumienia, że o nim myślisz, jednocześnie nie narzucając się zbytnio. Poznaj 12 zasad, jak flirtować przez SMS-y.

5. Nie dzwoń pierwsza po randce

4

To bardzo trudne, ale najlepsze co możesz zrobić po randce, to zapomnieć o nim na 2 doby. Nie atakuj go SMS-ami, telefonami, wiadomościami na Facebooku. Nie martw się, jeśli nie zadzwoni pierwszego dnia. Pewnie też chce cię sprawdzić. Pamiętaj jednak, że mężczyźni są z natury łowcami.

6. Bądź przystępna, ale wyznaczaj granice

5

Mężczyźni naprawdę nie lubią kobiet z zadartym noskiem, które uważają się za księżniczki z górnej półki. Bądź przystępna, miła i wyluzowana. To oczywiście nie znaczy, że masz być uległa. Wyznacz granice tego, co mu wolno, a co nie i przesuwaj je zgodnie z twoją wolą, nie jego.

7. Nie mów o zobowiązaniach

6

Jeśli dasz mu do zrozumienia, że chociaż dopiero co się poznaliście, ty już myślisz o małżeństwie, dzieciach i domku z ogródkiem, możesz być pewna, że mężczyzna ewakuuje się z prędkością światła.

8. Kontakt fizyczny

4

Mężczyźni desperacko wręcz łakną kontaktu fizycznego. W zależności od tego, na jakim jesteście etapie znajomości, na pewne gesty możesz sobie pozwolić, a na inne jeszcze nie, ale jedno jest pewne – nie powinnaś żałować mu czułości i dotyku!

9. Bądź piękna i zadbana

9

Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami. To wcale nie znaczy, że jeśli nie wyglądasz jak Selena Gomez, to nie masz szans na fajnego, atrakcyjnego faceta. Przede wszystkim zobacz, czego mężczyźni nienawidzą w kobiecym wyglądzie i unikaj tego. Po drugie, sprawdź jaki jest twój typ urody i jakie kolory i dodatki do ciebie pasują. Staraj się, aby twój wygląd odzwierciedlał twoją osobowość! Koniecznie dowiedz się też, co najbardziej podnieca mężczyzn. Te kobiece sztuczki nigdy nie zawodzą!

Gdy już uda ci się zainteresować go swoją osobą, zastosuj te 10 wskazówek, dzięki którym! mężczyzna oszaleje na twoim punkcie.

Powodzenia!

Źródło: Topshop.pl

12 oznak, że z tego SEKSU nic więcej nie będzie

ŻYCIE
bsnrk
53a04432bb4ab_-_men-sex-wish-51311-lar (1)
668

I nigdy więcej już go nie zobaczysz.

1. Mieliście szalony seks w stylu „nigdy więcej nie będę w stanie tej osobie spojrzeć w oczy”

To dlatego, że nigdy więcej już jemu nie spojrzysz w oczy.

2. Robił nieśmiałe plany na temat waszego spotkania w przyszłości

„Powinniśmy czasem wyskoczyć na obiad” to miła rzecz, którą komuś mówisz, jak nie chcesz go już nigdy więcej zobaczyć.

3. Wszystko, co robiliście, to był tylko flirt

Uświadamiasz sobie, że nic o nim nie wiesz poza tym, że był dosyć bezpośredni.

4. Nie znasz nawet jego nazwiska

Jak teraz go wyszukasz na Facebooku?

5. Nalegał, aby pójść do ciebie

Oczywiście mogło to być akurat bliżej, ale może też nie chciał być możliwy do namierzenia. Nie myśl o tym zbyt długo.

6. Nie miałaś od niego wiadomości od tygodnia

Jego telefon nie jest zepsuty. Nie wyjechał z kraju. Nie pdał ofiarą ataku terrorystycznego. Po prostu ignoruje wiadomości od ciebie.

7. Nie było śniadania

W dzisiejszych czasach dla wielu osób wspólne jedzenie jest rzeczą bardziej intymna niż seks. Jeśli zapytałaś, czy ma ochotę na śniadania, a on się wykręcił, to jest to raczej moment, żeby dać sobie spokój.

8. Wyszedł w środku nocy

Po prostu nie staraj się go szukać.

9. Jak go spotkałaś, cały czas mówił o tym, jaką to jesteś wspaniałą przyjaciółką

To jest sposób na danie ci znać, że nie uważa, że jesteście kochankami. Tak, to jest dziwne, ale w jego mniemaniu stara się być miły.

10. Popatrzył głęboko w twoje oczy i powiedział „to nie może się nigdy powtórzyć”

To nie jest znak. To jest prosty przekaz.

11. Obydwoje zgodziliście się co do tego, że to jest tylko zwykły seks

Żałujesz, że potraktowałaś go jak dildo z możliwym do wyczucia pulsem, bo dwa miesiące później sytuacja w twoim życiu się zmieniła? Możę być za późno na żale.

12. Sama wykonałaś ruch nr 2, 5, 8, 9 albo 10 z tej listy

Jeśli tak go potraktowałaś i cię nagabuje, to pewnie jest typem stalkera. Bierz telefon i dzwoń na policję! 😉

Polecamy: 5 niezręcznych momentów przed, w trakcie seksu i po seksie, które nigdy nie zdarzają się w filmach

11 przystojnych „dziadków”, o których nigdy nie słyszała(e)ś, a którzy zmienią twoje spojrzenie na mężczyzn po pięćdziesiątce

Rozrywka
bsnrk
pobrane33
740

1. 53-letni Anthony Varecchia

ret5

2. 55-letni Eric Rutherford

2

3. 60-letni Philippe Dumas

3

4. 57-letni Mark Reay

4

5. 57-letni T. R. Pescod

z67

6. 80-letni Wang Deshun

z

7. 50-letni Aiden Brady

b7

8. Ron Jack Foley

m89

9. 48-letni Alessandro Manfredini

z67

10. 53-letni Anton Nilsson

m9

11. 52-letni Bobby Dekeyser

90