Jaką damską bieliznę mężczyźni lubią najbardziej?

Rozrywka
callista006
bielizna
488

Niektóre kobiety lubią chodzić w stringach, inne w figach, jeszcze inne wolą szorty. Tutaj dowiecie się tego, co mówi o was bielizna jaką nosicie. Panie mają także przeróżne upodobania, jeśli chodzi o biustonosze. Czy zastanawiałyście się kiedyś, co na ten temat myślą mężczyźni?

Amerykański serwis AskMen.com zapytał 2700 mężczyzn o to, jaki rodzaj damskiej bielizny kręci ich najbardziej. Oto wyniki ankiety:

1. Model biustonosza

1

Aż 31% mężczyzn stwierdziło, że stanik, który powiększa rozmiar piersi jest wg nich najbardziej atrakcyjny. Panie o niewielkim biuście mogą zatem odetchnąć z ulgą. Tuż za push-upem znalazł się miękki stanik, podkreślający naturalny kształt piersi. Trzecie miejsce należy do seksownie odsłaniającej biust balkonetki. Staniki bez ramiączek i sportowe topy najwyraźniej nie robią na zbyt wielu mężczyznach wrażenia.

2. Dlaczego push-up?

2

Mężczyźni są wzrokowcami. Fakt, że stanik typu push-up zajął pierwsze miejsce nie powinien więc nikogo szokować. Ponad połowa ankietowanych przyznała, że zdaje sobie sprawę, że taki stanik powiększa piersi, które w rzeczywistości nie muszą być zbyt imponujące, ale im to nie przeszkadza. Okazuje się, że dla 12% mężczyzn to powód, dla którego nie lubią tego typu biustonoszów u kobiet.

3. Bielizna

3

Kobiety nie przepadają za stringami. Dlaczego? Bo są po prostu niewygodne. Panie zdają sobie jednak sprawę z tego, że mężczyźni uwielbiają skąpą bieliznę. Na szczęście na drugim miejscu znalazły się ulubione majtki kobiet – klasyczne, zabudowane figi. To zastanawiające, że wspięły się one wyżej niż figi wycięte. Zdecydowana mniejszość ankietowanych mężczyzn wskazała na szorty.

Czy jesteście zaskoczone?

Źródło: Avanti24.pl

Artysta za pomocą ilustracji pokazuje smutną prawdę o naszym pokoleniu

ŻYCIE
callista006
3
85

Steve Cutts chciał zwrócić uwagę, w jak niepokojącym kierunku zmierza nasz świat. Jego ilustracje nie wymagają większego komentarza. Niech każdy z was je obejrzy i sam wyciągnie wnioski…

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

9

#10

10

#11

11

#12

12

#13

13

#14

14

#15

15

#16

16

Obejrzyj też obrazki, które pokażą ci jak smartfon przejął kontrolę nad twoim życiem.

Źródło: Vantagemag.com

10 obrazków, które pokazują, jak bardzo internet zmienił nasze życie

ŻYCIE
callista006
555
464

Nie ma powodu, aby wpadać w panikę. Maszyny nie przejęły jeszcze kontroli nad światem, ludzie wciąż z przyjemnością spędzają czas na łonie natury i nie zapomnieli jeszcze, jak porozumiewać się ze sobą za pomocą języka i gestów. Trudno jednak zaprzeczyć, że internet odgrywa ogromną rolę w naszym życiu i że spowodował nieodwracalne zmiany, przede wszystkim w mentalności człowieka. Oto niektóre z nich:

1. Zdjęcia z wakacji

1

2. Bagaż na wycieczkę

2

3. Ogłoszenia

3

4. Dyskrecja

4

5. Gotowanie

5

6. Podryw

6

7. Oglądanie seriali

7

8. Piraci

8

9. Dostęp do wiedzy

9

10. Zazdrość

10

Zobacz też jak wyglądało życie codzienne w Polsce w 1981 roku! Dużo się zmieniło?

Źródło: BrightSide.com