Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz

ŻYCIE
callista006
0
42

Ta dziewczyna zniosła niesamowite cierpienia zarówno fizyczne jak i psychiczne ze strony człowieka, który powinien być dla niej oparciem – swojego chłopaka. Jej historia jest przerażająca i wyciska łzy, ale jednocześnie pokazuje, jak potężna siła i chęć życia drzemie w kobietach. 

Poznajcie Megan Torio. Miała 23 lata, kiedy spotkała ją ta straszna tragedia. Megan miała problemy z nadwagą, co w bardzo okrutny, szyderczy sposób wypominał jej „ukochany”. Pewnego dnia kłócili się o to podczas jazdy samochodem. Wymiana zdań była tak ostra, że Megan w końcu postanowiła zerwać z mężczyzną, dla którego była za gruba. Jej chłopak postanowił więc „sfinalizować” ich związek… wyrzucając ją z jadącego z dużą prędkością samochodu.

1

Megan leżała na rzadko uczęszczanej ulicy przez wiele godzin. W końcu zauważył ją jakiś kierowca i czym prędzej zabrał do szpitala. Obrażenia dziewczyny były koszmarne. Miała połamane żebra, a także kręgosłup. Ponadto doznała poważnych urazów dolnej części ciała – nie tylko nóg. Nawet wargi sromowe Megan były w strasznym stanie!

2

Lekarze nie mieli dla niej dobrych wieści. Po przestudiowaniu zdjęć kręgosłupa przekazali kobiecie druzgoczące wieści. Wyrok który usłyszała załamał ją. Miała już nigdy nie chodzić o własnych siłach. Czekało ją spędzenie reszty życia na wózku inwalidzkim.

3

Po pierwszym załamaniu, w Megan obudził się duch walki. Jej były znęcał się nad nią psychicznie wystarczająco długo. Nie mogła pozwolić, aby zniszczył jej ciało, jej życie. Powoli, z niezwykłym zacięciem i determinacją Megan dochodziła do siebie. Nawet, kiedy nie dawano jej nadziei, nie przestawała ćwiczyć. Małymi krokami zaczęła osiągać sukcesy. Najpierw ledwo zauważalne, później coraz większe. Ku zaskoczeniu lekarzy, w końcu, po latach ciężkiej pracy, odzyskała całkowitą sprawność!

4

Gdy stanęła na własnych nogach, zrozumiała, jaka siła w niej drzemie. Nie osiadła na laurach. Nie przestała trenować. Dziś – 5 lat po tragicznych wydarzeniach – nie tylko jej wola życia, ale również jej ciało jest imponujące. Nigdy nie była w lepszej formie.

6

Megan Jest zdrową, piękną i szczęśliwą kobietą. Nowe życie przyniosło jej nową miłość. Swojego ukochanego poznała, kiedy była jeszcze na wózku inwalidzkim. Są przekonani, że łączy ich prawdziwa miłość na całe życie.

5

Zobacz też: Poszła z córką na pączki i usłyszała, że jest grubym, leniwym wielorybem. Jej odpowiedź wzbudziła zachwyt całego świata…

Źródło: Likes.com

Młoda kobieta błagała lekarzy – wyjmijcie TO ze mnie! Nie uwierzysz, co jej odpowiedzieli…

ŻYCIE
myrmek
media_141361500435805900
395

59-letnia Doris Lewis do zeszłego roku prowadziła normalne życie. Któregoś dnia spostrzegła, że jej brzuch znacznie urósł. Mijały kolejne dni i tygodnie, a brzuch rósł coraz bardziej. Po kilku miesiącach Doris wyglądała tak, jakby była w 8. miesiącu ciąży.

Gdy zgłosiła się do szpitala, lekarze powiedzieli jej, że ma w brzuchu ogromnego guza, który przeniósł się na jajniki.

– BŁAGAM! WYJMIJCIE TO ZE MNIE! – krzyczała zdesperowana kobieta.

Jednak jedyne co usłyszała, to:

– Przykro nam. Nie ma pani ubezpieczenia

Na szczęście jeden z lekarzy zgodził się przeprowadzić operację na własną rękę.

tumor17n-2-web

To, co zrobił ten chłopiec na basenie, jest zbyt obłędne, żeby wyjaśnić to słowami

FILMY
bsnrk
chlopiec
696

Gdy na publicznym basenie rozległy się dźwięki przeboju „El Baile de la Mascara”, nikt nie oczekiwał występu, który odmieni jego życie.

Tańczący chłopiec podbił serca wszystkich osób przebywających na kąpielisku. Nie mógł się jednak spodziewać, że podbije także serca użytkowników YouTube’a. Od udostępnienia filmu obejrzano go już ponad 6 milionów razy.

Zobacz wideo:

Źródło: YouTube