Kobieta odkryła, ze jest adoptowana, z powodu jednego szczegółu na starym zdjęciu jej mamy

NEWSY
bsnrk
28

Silvina Martinez Pintos ma 31 lat i właśnie dowiedziała się, że jest adoptowana. Ale to nie jest najbardziej fascynująca rzecz na temat tej historii, tylko sposób, w jaki się o tym dowiedziała.

124

Silvina, która na co dzień żyje w Argentynie, przeglądała album ze zdjęciami swojej mamy, gdy zauważyła jedno zdjęcie, które zwróciło jej szczególną uwagę. Na zdjęciu, wykonanym zaledwie tygodnie przed urodzinami Silviny, jej mama w ogóle nie miała ciążowego brzucha. Teraz, gdy dowiedziała się, że jest adoptowana, próbuje ustalić, kim byli jej prawdziwi rodzice. W tym celu chce wykorzystać Facebooka. Oto, co pisze w swoim apelu o pomoc w odnalezieniu jej biologicznych rodziców:

Urodziłam się w Trele w 27 marca 1985 roku i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jestem adoptowana. Parę dni później moi przybrani rodzice przenieśli mnie do La Platy, gdzie mieszkałam do 11. roku życia, a później do Mar del Plata, gdzie mieszkam do dzisiaj.

Bardzo chciałabym poznać kobietę, która mnie urodziła.

Wiem tylko, że przyszłam na świat w klinice Modelo o godzinie 11.30, a moja biologiczna matka miała 16 lat. Poród odebrał dr Ricardo Carminatti.

Chciałabym ją odnaleźć, ale nie po to, by ją osądzać. Chciałabym wiedzieć, jak wyglądała, czy miałam jakieś rodzeństwo… i po prostu posłuchać jej głosu.

Było mi bardzo trudno zaakceptować sytuację, że zostałam adoptowana, co jednak zawsze podejrzewałam. W szpitalu potwierdzono mi ten fakt, ale nie udzielono więcej żadnych informacji. Moja przybrana matka nie wie nic więcej (lub nie chce mi powiedzieć), mój przybrany ojciec już nie żyje, a chciałabym wiedzieć, co się stało. Czy zostałam porzucona? Czy zostałam sprzedana?

Chcę to wiedzieć, bo to dla mnie ważne i ma mi pomóc w ustaleniu mojej tożsamości i pochodzenia.

Dziękuję wszystkim za podzielenie się moją historią i oferowaną pomoc!

125

– pisze na Facebooku. Niezależnie od tego, co myślicie, na temat pomysłu, by po tylu latach poszukiwać swoich biologicznych rodziców, jeśli macie jakieś informacje na ten temat, które mogłyby jej pomóc w poszukiwaniach, właśnie macie okazję pomóc!

Źródło: Facebook

6 oznak, że to, co czuje do Ciebie twój mężczyzna, to prawdziwa miłość

ŻYCIE
callista006
546

Po czym poznać, że z jego strony to prawdziwa miłość?

1. Dobrze cię traktuje

1

Szanuje twoje zdanie i twoje uczucia. Potrzeby jego ukochanej są dla niego równie ważne, co jego własne. W sytuacjach, kiedy naprawdę tego potrzebujesz, potrafi przełożyć twoje dobro nad swoje. Traktuje dobrze nie tylko ciebie, ale również twoją rodzinę i przyjaciół.

2. Zawsze znajduje dla ciebie czas

2

Nie robi tego tylko dla ciebie. Sam nie potrafi znieść zbyt długich rozstań. Nawet jeśli ma mnóstwo zajęć i mnóstwo znajomych, potrafi zorganizować swój czas tak, żebyś nie czuła się zaniedbywana.

3. Jesteś dla niego priorytetem

3

Podejmując ważne decyzje bierze pod uwagę twoje zdanie i twoje uczucia. Rozwiązania, które wybiera, są dobre i wygodne nie tylko dla niego, ale również dla ciebie. Planując przyszłość, używa słowa „my” zamiast słowa „ja”.

4. Cieszy się twoimi sukcesami

4

Mężczyzna, który cię kocha, szczerze cieszy się twoim szczęściem. Nie zazdrości i nie rywalizuje. Zachęca cię do podejmowania wyzwań i jest dla ciebie wsparciem i pocieszeniem w trudnych chwilach. W razie porażki pomaga ci wstać i dopinguje do dalszej walki.

5. Chwali się tobą

5

Jest dumny z tego, że wybrałaś na swojego partnera właśnie jego. Chciałby, aby cały świat wiedział, że ma taką cudowną dziewczynę. Chętnie trzyma cię za rękę w miejscach publicznych, chce aby poznali cię wszyscy jego bliscy, przyjaciele i rodzina.

6. Stara się być dla ciebie lepszym człowiekiem

6

Jakkolwiek patetycznie i oklepanie to brzmi, właśnie to robi z mężczyzną prawdziwa miłość. Nikt nie może być idealny, każdy ma swoje wady, twój facet również. Mimo to dla ciebie stara się z nimi walczyć. Kiedy cię zrani, nie wychodzi z założenia, że taki już jest i jeśli go kochasz, powinnaś znosić go takim jakim jest, ale próbuje to naprawić.

Zobacz też 5 znaków, że facetowi chodzi tylko o seks…