Kot ratuje dzieciaka przed psem-zabójcą

ŻYCIE
myrmek
pies-i-kot
652

Filmik, który za chwilę obejrzycie jest tak niezwykły, że niektórym może być trudno uwierzyć w prawdziwość zdarzeń na nim przedstawionych. Zaświadczamy jednak, że wszystko co zarejestrowały kamery zdarzyło się naprawdę, a incydent był szeroko opisywany i komentowany.

Nagranie pochodzi z monitoringu zamontowanego przy domu chłopca, którego widzimy na filmie. 4-letnie dziecko uczy się jeździć przed domem na małym rowerze. Wtem, zza zaparkowanego w pobliżu samochodu wybiega pies, który dosłownie rzuca się na dziecko, chwyta je za nogę i zaczyna wściekle szarpać. Finał całej historii z pewnością byłby tragiczny, gdyby nie interwencja… kociego bohatera. Tak, dobrze przeczytaliście.

Przechodzący w pobliżu kot dosłownie rzuca się na psiego agresora, którego w tym momencie opuszca cała odwaga. Kundel umyka w podskokach, a dzieciak kończy ze stosunkowo drobnymi ranami (choć nie obyło się bez kilku szwów).

3 identyczne siostry wzięły ślub tego samego dnia! Goście na weselu myśleli, że są pijani! ŁADNE?

NEWSY
roundhere
Identical-Triplets
331

To była wyjątkowa ceremonia ślubna. 29-letnie siostry Rafaela, Rochele i Tagiane Bini ubrały się w taką samą sukienkę i miały tę samą fryzurę podczas wspólnego ślubu. Dziewczyny wyglądały jak jedna osoba, ale mimo to ich wybrankowie nie mieli żadnego problemu z rozpoznaniem swojej ukochanej. Co innego goście, wśród których nie zabrakło komentarzy, że siostry były tak identyczne, iż niektórym wydawało się, że widzą potrójnie.

Identical-Triplets8 Identical-Triplets7 Identical-Triplets6 Identical-Triplets5 Identical-Triplets4 Identical-Triplets3 Identical-Triplets2 Identical-Triplets1 Identical-Triplets

Tak zaniedbanych zębów najstarsi górale nie pamiętają. Normalnie szok

NEWSY
bsnrk
zert
448

Becky stała się (słusznie bądź nie) gwiazdą brytyjskiego internetu po tym, jak gościła w programie „The Jeremy Kyle Show” (tamtejszy odpowiednik „Rozmów w toku”), gdzie przekonywała swojego byłego chłopaka, że jest ojcem jej dziecka (takie programy to dopiero żenada, nie?). To, co stało się przyczyną jej popularności, to uzębienie:

z9

z10

z8