Kot ratuje dzieciaka przed psem-zabójcą

ŻYCIE
myrmek
pies-i-kot
307

Filmik, który za chwilę obejrzycie jest tak niezwykły, że niektórym może być trudno uwierzyć w prawdziwość zdarzeń na nim przedstawionych. Zaświadczamy jednak, że wszystko co zarejestrowały kamery zdarzyło się naprawdę, a incydent był szeroko opisywany i komentowany.

Nagranie pochodzi z monitoringu zamontowanego przy domu chłopca, którego widzimy na filmie. 4-letnie dziecko uczy się jeździć przed domem na małym rowerze. Wtem, zza zaparkowanego w pobliżu samochodu wybiega pies, który dosłownie rzuca się na dziecko, chwyta je za nogę i zaczyna wściekle szarpać. Finał całej historii z pewnością byłby tragiczny, gdyby nie interwencja… kociego bohatera. Tak, dobrze przeczytaliście.

Przechodzący w pobliżu kot dosłownie rzuca się na psiego agresora, którego w tym momencie opuszca cała odwaga. Kundel umyka w podskokach, a dzieciak kończy ze stosunkowo drobnymi ranami (choć nie obyło się bez kilku szwów).

Poprosili przypadkowe osoby, by uderzyły się w twarz. Puściły im wszelkie hamulce…

FILMY
myrmek
plaszczaki
597

Autorzy projektu zebrali znajomych, przyjaciół, rodziny i pomieszali ich w ten sposób, by osoby występujące w jednej parze nie znały sie osobiście. Partnerzy z tak dobranych dwójek mieli jedno zadanie – uderzyć dobraną im osobę w twarz z tzw. „liścia”.

Cóż, trzeba przyznać, że niektórzy zadanie potratowali bardzo serio – część „plaszczaków” wygląda całkiem boleśnie, nawet gdy ogląda się je z bezpiecznej odległości.