Kot ratuje dzieciaka przed psem-zabójcą

ŻYCIE
myrmek
213

Filmik, który za chwilę obejrzycie jest tak niezwykły, że niektórym może być trudno uwierzyć w prawdziwość zdarzeń na nim przedstawionych. Zaświadczamy jednak, że wszystko co zarejestrowały kamery zdarzyło się naprawdę, a incydent był szeroko opisywany i komentowany.

Nagranie pochodzi z monitoringu zamontowanego przy domu chłopca, którego widzimy na filmie. 4-letnie dziecko uczy się jeździć przed domem na małym rowerze. Wtem, zza zaparkowanego w pobliżu samochodu wybiega pies, który dosłownie rzuca się na dziecko, chwyta je za nogę i zaczyna wściekle szarpać. Finał całej historii z pewnością byłby tragiczny, gdyby nie interwencja… kociego bohatera. Tak, dobrze przeczytaliście.

Przechodzący w pobliżu kot dosłownie rzuca się na psiego agresora, którego w tym momencie opuszca cała odwaga. Kundel umyka w podskokach, a dzieciak kończy ze stosunkowo drobnymi ranami (choć nie obyło się bez kilku szwów).

Ten jeden prosty trik sprawi, że pozbędziesz się pająków ze swojego domu raz na zawsze

ŻYCIE
bsnrk
535

Hmmm, pająki. Nie wszyscy czujemy się z nimi tak swobodnie jak ta dziewczyna:

Jest wręcz przeciwnie: arachnofobia (lęk przed pająkami) to jedna z najczęściej występujących wśród ludzi fobii. I choć jest jedną z najłatwiejszych do wyleczenia, to też można z nią żyć. Szczególnie jak pozna się ten „magiczny” sposób na pozbycie się pająków z mieszkania, a jest nim MIĘTA:

mieta

Polecamy: 10 prostych i błyskotliwych sztuczek, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie bardziej przestronne

Pająki reagują na substancje w niej zawarte mniej więcej tak jak ludzie na pająki: nie lubią ich towarzystwa. W walce z ośmionogimi przeciwnikami najlepiej sprawdza się olejek miętowy. Olejek wymieszaj z wodą w proporcji 1 do 9. Powstała miksturę przelej do spryskiwacza i spryskaj miejsca, gdzie najczęściej pojawiają się pająki (najczęściej są to okna i drzwi). Powtarzaj ten zabieg przez tydzień raz na dwa dni. Zobaczysz, że pająki szybko zaczną omijać twoje mieszkanie szerokim łukiem. Juhuuuuu!

Ślub w kościele zakończył się KATASTROFĄ! Kobieta musiała go odwołać! Teraz wszyscy znają jej SEKRET!

Rozrywka
roundhere
377

Czegoś takiego nie powinno się życzyć nawet największemu wrogowi. To miał być najpiękniejszy dzień jej życia. Setka gości w kościele, piękna suknia i kochający narzeczony przy boku. A na dokładkę kamerzysta, który uwieczniał na filmie każdą sekundę z tej cudownej uroczystości. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić idealnego ślubu. A jednak. Wszystko zawaliło się niczym domek z kart, gdy ksiądz podał pannie młodej kielich z czerwonym winem. Biedaczka… zostawiła w nim swoją sztuczną szczękę! Zobaczcie sami: