Krótka instrukcja obrazkowa, która tłumaczy, jak postępować z kobietą mającą okres

ŻYCIE POLECANE
callista006
361

Kiedyś już pisaliśmy o tym, co powinien robić idealny mężczyzna, kiedy jego dziewczyna ma okres. Dla leniwych mamy nieco uproszczoną, znacznie krótszą instrukcję:

Przynieś jej termofor…

1

…oraz herbatę…

2

…oraz kota.

3

Zapytaj, czy nie ma jeszcze jakichś specjalnych życzeń.

4

Następnie delikatnie głaszcz ją po głowie, podczas gdy ona będzie wydawać patetyczne jęki cierpienia.

5

Zobacz też komiks, który wyjaśni ci, co robić ze smutną osobą…

 

 

6 sposobów, aby zrobić doskonałe pierwsze wrażenie przy każdej okazji

Moda
callista006
5

Rozmowa o pracę, pierwszy obiad u rodziców chłopaka, pierwsza randka, wystąpienie publiczne… Te zasady obowiązują przy każdej okazji, kiedy chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie…

1. Postawa

Bądź świadoma języka swojego ciała. Kontroluj siebie, swoje spojrzenie (nie świdruj oczami dookoła!) i mimikę (szczery uśmiech czyni cuda!). Badania wykazały, że twoja postawa wywiera czterokrotnie większy wpływ na wrażenie, jakie robisz przy pierwszym spotkaniu, niż twoje słowa.

1

2. Proksemika

Proksemika to nauka badająca wzajemny wpływ relacji przestrzennych między osobami na ich relacje psychologiczne, sposób komunikacji, itd. Ma to szczególne znaczenie podczas rozmów o pracę, czy egzaminów. Kiedy rozmówca prosi cię, abyś usiadł, staraj się zawsze wybrać miejsce naprzeciwko niego, niezbyt blisko, ale też nie za daleko.

2

3. Ubranie

Twoje ubranie nie powinno gryźć się z tym, co sobą prezentujesz i jakich słów przy tym używasz. Upewnij się, że jest czyste, dobrze dopasowane (przede wszystkim nie za małe;)) i odpowiednio dobrane do sytuacji. Nie ubieraj się na rozmowę o pracę w biurze w dres, a jeśli startujesz na stanowisko sprzedawczyni w sklepie spożywczym, nie zakładaj wytwornej sukni.

3

4. Dodatki

Ta zasada obowiązuje zawsze i wszędzie: nie strój się jak choinka.

4

5. Włosy

Przede wszystkim twoje włosy mają być czyste i zadbane. Fryzura jednak też jest ważna, szczególnie podczas rozmowy o pracę. Może podkreślić twoje kompetencje, albo totalnie zrujnować wizerunek. Jeśli chcesz reprezentować wielką, poważną firmę, kucyki a’la Pipi i brokatowe spineczki z Kubusiem Puchatkiem mogą ci zaszkodzić.

5

 

6. Makijaż

Makijaż daje kobiecie ogromną dawkę pewności siebie, ale powinien być dostosowany do okazji. Mocny, wieczorowy makijaż na rozmowę o pracę lub obiad u rodziców chłopaka to wielkie NIE.

6

Poznaj 8 makijażowych sekretów, dzięki którym twoje oczy będą hipnotyzująco piękne…

Źródło: BrightSide.me