Najbardziej okrutne słowa, jakie gwałciciele powiedzieli swoim ofiarom. Chyba się popłaczę…

ŻYCIE
myrmek
528

Gwałt to największa tragedia w życiu każdej kobiety. Bohaterki tego artykułu postanowiły zacisnąć zęby i podzielić się światem słowami, które śnią im się po nocach. Słowami, które usłyszały od swoich oprawców, gdy Ci je gwałcili.

Kobiety, które za chwilę poznasz, mają różną historię i wiek. Jednak łączy je jedno – wszystkie zostały zgwałcone i nie boją się o tym mówić.

cqz9SA3

Jesteś taka piękna. Dlatego Cię wybrałem – mój gwałciciel i wujek. Miałam 14 lat.

Q7iQdTF

To ty go uwiodłaś – powiedziała cała jego rodzina. Miałam 17 lat, a on 25.

r2nJQ0s

Gdy skończę, nikt więcej nie będzie Cię chciał. Złamię Cię – mój gwałciciel.

Pracujesz w Centrum Pomocy Ofiarom Przemocy Seksualnej. Powinnaś wiedzieć lepiej – mój brat.

THc5IEN (1)

To, co mamy, jest wyjątkowe. Inni ludzie tego nie zrozumieją.

yT4N9uE

Powiedział, że się zgodziłaś. Jego słowo przeciwko Twojemu słowu. Byłaś pijana, popełniłaś błąd i może jest Ci trochę wstyd, bo w końcu jesteś lesbijką – policjant szkolony w zakresie przemocy seksualnej.

GPJ5H5b

Jestem w Tobie głęboko zakochany – mój ojciec, gdy miałam 13 lat.

Nie możesz mnie pozwać. Minęło ponad 10 lat i przestępstwo uległo przedawnieniu – mój ojciec, gdy miałam 50 lat.

Moja rodzina twierdzi, że to wszystko moja wina. Powinnam była trzymać gębę na kłódkę.

QWGVCra

Dziś będziemy robili to, co robią mama i tata – mój pierwszy oprawca.

To jedyny sposób, bym mógł mieć taką dziewczynę jak ty – mój drugi oprawca, który odurzył mnie tabletką gwałtu na randce.

baOYq2N

Nie zrobił tego ze mną. Zrobił to z moją mamą. Powiedział do niej: To Twój obowiązek.

Tym człowiekiem był mój ojciec, a ja byłam tego świadkiem.

 

Udostępnij ten artykuł na swoim profilu. Niech więcej ludzi dowie się, że gwałt to nie chory wymysł napalonych dziewczyn. To poważny dramat kobiet w różnym wieku.

 

6 oznak, że to, co czuje do Ciebie twój mężczyzna, to prawdziwa miłość

ŻYCIE
callista006
32

Po czym poznać, że z jego strony to prawdziwa miłość?

1. Dobrze cię traktuje

1

Szanuje twoje zdanie i twoje uczucia. Potrzeby jego ukochanej są dla niego równie ważne, co jego własne. W sytuacjach, kiedy naprawdę tego potrzebujesz, potrafi przełożyć twoje dobro nad swoje. Traktuje dobrze nie tylko ciebie, ale również twoją rodzinę i przyjaciół.

2. Zawsze znajduje dla ciebie czas

2

Nie robi tego tylko dla ciebie. Sam nie potrafi znieść zbyt długich rozstań. Nawet jeśli ma mnóstwo zajęć i mnóstwo znajomych, potrafi zorganizować swój czas tak, żebyś nie czuła się zaniedbywana.

3. Jesteś dla niego priorytetem

3

Podejmując ważne decyzje bierze pod uwagę twoje zdanie i twoje uczucia. Rozwiązania, które wybiera, są dobre i wygodne nie tylko dla niego, ale również dla ciebie. Planując przyszłość, używa słowa „my” zamiast słowa „ja”.

4. Cieszy się twoimi sukcesami

4

Mężczyzna, który cię kocha, szczerze cieszy się twoim szczęściem. Nie zazdrości i nie rywalizuje. Zachęca cię do podejmowania wyzwań i jest dla ciebie wsparciem i pocieszeniem w trudnych chwilach. W razie porażki pomaga ci wstać i dopinguje do dalszej walki.

5. Chwali się tobą

5

Jest dumny z tego, że wybrałaś na swojego partnera właśnie jego. Chciałby, aby cały świat wiedział, że ma taką cudowną dziewczynę. Chętnie trzyma cię za rękę w miejscach publicznych, chce aby poznali cię wszyscy jego bliscy, przyjaciele i rodzina.

6. Stara się być dla ciebie lepszym człowiekiem

6

Jakkolwiek patetycznie i oklepanie to brzmi, właśnie to robi z mężczyzną prawdziwa miłość. Nikt nie może być idealny, każdy ma swoje wady, twój facet również. Mimo to dla ciebie stara się z nimi walczyć. Kiedy cię zrani, nie wychodzi z założenia, że taki już jest i jeśli go kochasz, powinnaś znosić go takim jakim jest, ale próbuje to naprawić.

Zobacz też 5 znaków, że facetowi chodzi tylko o seks…