Najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn w łóżku

Rozrywka
callista006
11844005_10154111673297926_1281042865_n
521

Seks to nie prosta sztuka. Zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz z ukochaną miłosne igraszki i jesteście na etapie poznawania swoich ciał i wzajemnych oczekiwań. Pisaliśmy już o tym, czego w łóżku pragną mężczyźni, a także o miejscach, gdzie kobiety uwielbiają być dotykane. Tym razem chcemy ustrzec panów przed kilkoma  błędami, które osobnicy płci męskiej najczęściej popełniają w sypialni. Starajcie się ich unikać, ponieważ potrafią zniechęcić do seksu każdą kobietę.

1. Seks oralny

1

To prawda, że seks oralny większości kobiet sprawia ogromną przyjemność, zarówno kiedy są stroną bierną, jak i czynną. Jednak bywają też panie, dla których miłość francuska wiąże się z dyskomfortem, a nawet odrazą. Nie zakładaj z góry, że Twoja partnerka należy do tej pierwszej grupy kobiet i nie zmuszaj jej do seksu oralnego. W żadnym razie nie rób tego siłą, np. przyciągając jej głowę. Możesz spróbować przekonać ukochaną do tych pieszczot, najlepiej pokazując jej bardzo delikatnie, jak wiele w ten sposób potrafisz dać jej rozkoszy. Jeżeli jednak dziewczyna zdecydowanie odmówi, musisz to uszanować.

2. Szybki numerek

2

Seks bez gry wstępnej jest dla kobiety jak rożek bez loda 😉 Szybki numerek w samochodzie czy w przymierzalni jest bardzo podniecający, jednak w łóżku poświęć najpierw trochę czasu swojej kochance, aby przed samym stosunkiem rozpalić ją do czerwoności.

3. Bolesne pieszczoty

3

Łechtaczka jest najbardziej czułym miejscem w ciele kobiety. Nie uciskaj jej zbyt mocno i zbyt intensywnie, bo zamiast rozkoszy sprawisz partnerce ogromny ból. Masuj ją delikatnie, co kilka sekund zmieniaj kierunek i siłę ucisku. Pieszczoty tego szczególnie wrażliwego narządu wcale nie są łatwą do opanowania sztuką. Nie spiesz się i bądź delikatny. Możesz poprosić ukochaną o wskazówki – na pewno doceni twoje starania.

4. Zabawa piersiami

0

Piersi również są bardzo wrażliwe i wymagają delikatności. Ściskanie ich, gryzienie, szczypanie brodawek niektórym kobietom może sprawia przyjemność, ale zanim łapczywie rzucisz się na nie, upewnij się, że twoja partnerka lubi takie zabawy.

5. Dziki, zwierzęcy seks

5

To, że partnerka nazywa cię swoim tygrysem niekoniecznie musi oznaczać, że masz ją drapać po plecach do krwi, szarpać za włosy, gryźć po szyi, przyduszać, siłą zmuszać do seksu od tyłu i robić te wszystkie inne rzeczy, które mają w zwyczaju dzikie zwierzęta. Chyba, że kochanka właśnie tego od ciebie oczekuje. Na wszelki wypadek upewnij się 2 razy, w przeciwnym razie nieźle  ją wystraszysz…

6. Rutyna

6

Każdy ma swoją ulubioną pozycję, ty na pewno też. Pamiętaj jednak, że monotonia jest tym, co jako pierwsze zabija namiętność. Zmieniaj pozycje jak najczęściej, nawet w czasie jednego stosunku. Dzięki temu każda z nich będzie na swój sposób podniecająca.

Źródło: Poradnikzdrowie.pl

Ta laska kręci sobie loki na Cheetosach. Efekt? Będziecie zaskoczeni

FILMY
bsnrk
pobrane
345

Na pomysł wpadła YouTuberka Bunny Meyer. Do kręcenia loków użyła powszechnie dostępnych chrupek Cheetos:

Pierwsza faza eksperymentu przebiegła bez problemowo:

Potem trzeba było to wszystko rozplątać:

Efekt? Całkiem niezły:

Do tego włosy pachną Cheetosami! Super 🙂

Sami zobaczcie jej autorskie wideo:

Źródło: YouTube

13 zdjęć zrobionych na ułamek sekundy przed totalną katastrofą. Patrzenie na nie aż boli!

Rozrywka
LotkA
fotomoment
327

Co tu dużo mówić. Wieści, które niosą poniższe zdjęcia, bynajmniej nie są dobre. I choć to, co miało się po nich wydarzyć, już nastąpiło, to i tak niemiłosiernie boli samo ich oglądanie. Pozostaje już tylko obejrzeć je i się pośmiać, bo nic więcej nie da się zrobić.

#1 Prawie słyszę jej wrzask!

disaster1

 #2 Ale… co się dzieje?

disaster3

#3 i #4 Jak myślicie? Kto gorzej na tym wyjdzie?

disaster4

#5 Lecę, bo chc… albo nie! nie! nieeee!

disaster5

#6 i #7 Palec w nosie to pikuś… ale jej kolana tego nie przeżyją.

disaster6

#8 Ten dowcipniś pewnie został już zestrzelony

disaster7

#9 Mmm obrusy lubią takie pyszne serniczki…

disaster9

#10 Splash!

disaster10

#11 Niebezpieczny atak szatańskiego kozła

disaster13

#12 i #13 Lubię książki, ale w tym wypadku wolę mieć stłuczony tyłek.

disaster19

źródło: QuotesPaper