Najdziwniejszy fetysz, który ma bardzo wielu mężczyzn, ale nikt się do tego nie przyznaje

FILMY
callista006
59

Nic dziwnego, że panowie, którzy mają ten fetysz, wolą nie mówić o nim głośno. Jeden jednak postanowił przełamać tabu…

Zobacz też: „50 twarzy Janusza”. Gdy zobaczycie, co ten chłopak znalazł w sypialni swoich rodziców, posikacie się!

500 kobiet nie może się mylić! Oto pozycje seksualne, w których najłatwiej o kobiecy ORGAZM

ŻYCIE
bsnrk
11

Dzięki nam nie musisz czytać Kamasutry. W zasadzie, w ogóle nie musisz wykazywać specjalnej kreatywności. Jak wynika z badania przeprowadzonego pośród 500 kobiet przez „Women’s Health”, oto trzy pozycje, w której najłatwiej dać im orgazm:

1. Na jeźdźca (35 procent wskazań)

mh-sex-pos-cowgirl

Dlaczego to na nią działa? Bo ma kontrolę. Może sama regulować prędkość i głębokość penetracji.

2. Na tygrysa (25 procent)

mh-sex-pos-dogstyle

Dlaczego to na nią działa? Bo penetracja w ten sposób zapewnia kontakt penisa z łechtaczką. Zaczynaj powoli, łagodnie i z klasą.

3. Misjonarska (23 procent)

z

Dlaczego to na nią działa? Bo daje poczucie bliskości. Można nawiązać kontakt wzrokowy i czujecie siebie dużą powierzchnią ciała. Oprócz tego: bo łechtaczka!

Polecamy: Prosty przewodnik, jak dać jej orgazm w 15 minut (albo krócej)

Ten mężczyzna wyliczył, że matka zajmująca się domem i dzieckiem powinna zarabiać dokładnie…

ŻYCIE
myrmek
348

Żona siedzi w domu i nic nie robi. Takie jest niestety wyobrażenie dużej części mężczyzn, szczególnie tych czynnych zawodowo. Pewne małżeństwo postanowiło pokazać w jak wielkim błędzie są wszyscy, którzy myślą w ten sposób.

Praca żony i matki to niezwykle zajmujące i pochłaniające całe mnóstwo czasu, zadanie. Na dobrą sprawę kobieta zajmująca się domem nie ma chwili przerwy, a natłok obowiązków, jakie spadają na jej głowe bywa nie do wyobrażenia. Pomyślmy – do zadań żony i matki należy dbanie o dziecko (a czasami więcej niż o jedno!), ogarnięcie wyglądu mieszkania i jako takiego porządku, ugotowanie obiadu, często przygotowanie śniadania, zakupy i wiele, wiele innych, codziennych, a przez to niekiedy ciężkich do zauważenia czynności.

Panowie, czas docenić kobietę, która jest z Wami w związku – to prawdziwy, bezcenny skarb.

1

Steven Nelm z Dallas postanowił policzyć, ile kosztuje codzienna praca jego żony, która postanowiła zrezygnować z pracy po narodzinach ich dziecka i zająć się gospodarstwem domowym. Mężczyzna stwierdził, że w ten sposób będzie w stanie lepiej zrozumieć jej położenie i nakład pracy, jaką żona wykonuje dla dobra całej rodziny.

Steven podszedł do tematu poważnie, rozpytał o ceny specjalistów zdanej dziedziny. Oto jego wyliczenia:

Sprzątanie: 50 – 100$ / raz w tygodniu (od 185 do 370 zł)
Stylista: 65$ / godzinę, cztery razy w tygodniu (240 zł)
Szef kuchni: 240$ / tydzień (890 zł)
Pranie: 25$ / tydzień (90 zł)
Zarządzanie domem: 75$ / za godzinę (275 zł)

Na podstawie powyższych wyliczeń Steven obliczył, że jego żona powinna otrzymywać rocznie 73,960$, co w przeliczeniu daje 273 652 zł. Ładna sumka?

5

Swoje obliczenia wraz z opisem mężczyzna zamieścił u siebie na blogu. Tekst przeczytały miliony ludzi z całego świata – reakcje były różne, ale wydaje się, że generalnie odbiór był pozytywny.

„Dzięki moim obliczeniom, zrozumiałem parę kwestii i pomogło mi to zrozumieć, jak funkcjonować powinien nasz wspólny budżet” – pisze Steven. „Zawsze uważałem, że mój dochód jest także dochodem mojej żony, ale moje badanie rzuciło światło na to, jak wiele moja żona robi na codzień i jak ważne jest, by docenić jej wkład choć nie przynosi ona żadnych zysków materialnych”.

Źródło: WeAreGlory