Nałożyła pastę do zębów na paznokcie i odczekała chwilę. Efekt? Cudo!!!

ŻYCIE
callista006
pobrane
129

Wbrew swojej nazwie, pasta zębów nie służy tylko do mycia zębów. Można ją z zaskakującym powodzeniem wykorzystać do wielu innych czynności!

1. Czyszczenie srebra

1

Delikatnie szczotkuj zaśniedziałe srebro pastą do zębów, a szybko przywrócisz mu blask.

2. Regeneracja reflektorów

2

Nałóż pastę na mokrą gąbkę i przemyj nią lampy, a następnie spłucz wodą. Będą wyglądać jak nowe!

3. Czyszczenie klawiszy pianina

3

Wyczyść je pastą do zębów, a pożółkłe klawisze znów staną się białe!

4. Wybielanie paznokci

4

To prawdziwy hit. Jeśli masz brzydkie, pożółkłe paznokcie, wymyj je pastą do zębów. Zanim ja spłuczesz, odczekaj chwilę. Paznokcie nie tylko zbieleją, ale będą też bardziej błyszczące!

5. Czyszczenie okularków do pływania

5

Twoje okulary szybko zachodzą „mgłą”? Wymycie ich pastą do zębów rozwiąże ten problem.

6. Usuwanie plam po kubku

6

Zniszczoną w ten sposób drewnianą powierzchnię można łatwo odratować… Zgadliście – pastą do zębów!

7. Usuwanie plam z tuszu

7

Być może słyszeliście już, że do usuwania tego typu plam nadaje się ciepłe mleko. Pasta do zębów też jest rewelacyjna. Wystarczy nałożyć ją na zabrudzone miejsce, pozwolić jej zaschnąć i dopiero po kilkunastu godzinach wyprać materiał.

Zobacz też 11 genialnych zastosowań octu jabłkowego, o których nie mieliście pojęcia…

Źródło: Likes.com

Te obrazki pokazują, jak być idealnym mężczyzną dla wrażliwej dziewczyny

KULTURA
callista006
1
161

Bycie z bardzo wrażliwą dziewczyną o bogatym, uduchowionym wnętrzu jest dla mężczyzny nie lada wyzwaniem. Fotografka i ilustratorka Polina Tik, jako artystka podziwia swojego partnera. Z okazji ich 5 rocznicy postanowiła za pomocą kilku obrazków uczynić z niego przykład dla innych panów, którzy zmagają się z życiem u boku wrażliwej partnerki. 

Oto przepis na idealnego mężczyznę dla wrażliwej, artystycznej kobiecej duszy:

1. Rozumie, że KAŻDY film to dramat

1

2. Również jest wrażliwy i pełen empatii

2

3. Wspiera ją przez 24 godziny na dobę

3

4. Jest obrońcą i opiekunem. Przy tak odpowiedzialnej roli musi się wysypiać, a do tego potrzebuje przestrzeni

4

5. Potrafi zrobić coś z niczego

5

6. Jest dyplomatą

6

7. Jest rozsądny i powstrzymuje ją przed robieniem głupot

6

8. Uwielbia z nią wychodzić

9

9. Jest odważny i potrafi zachować zimną krew

8

10. Akceptuje jej wyimaginowaną rzeczywistość

10

11. Kocha ją ponad wszystko

11

Zobacz te urocze obrazki, które pokazują, na czym polega prawdziwa miłość.

Źródło: BoredPanda.com

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła dziewczyna, ale gdy przyjrzysz się jej nodze, zobaczysz coś, przez co nie chciała żyć

ŻYCIE
callista006
0
684

Dla wielu nastolatek wygląd to sfera, wokół której kręci się całe ich życie. Chcą być piękne i pożądane. Martwią się wałeczkami na brzuchu czy nadmiarem tłuszczyku na udach. Meagan Barnard musiała zmierzyć się z o wiele większym problemem.

1

Maegan w wieku 15 lat dowiedziała się, że cierpi na obrzęk limfatyczny. To bardzo rzadka dolegliwość, kiedy uszkodzenie naczyń chłonnych powoduje niemożność prawidłowego odprowadzania chłonki z tkanek organizmu. W efekcie choroba skutkuje zwiększeniem objętości podskórnej tkanki tłuszczowej. U Maegan obrzęk nazywany potocznie słoniowacizną wystąpił na prawej nodze.

2

Dziewczyna stała się obiektem kpin, przezwisk i okrutnych żartów ze strony rówieśników. Żyjąc w ciągłym poczuciu wstydu i poniżenia przestała zakładać sukienki, spódniczki, czy szorty. Nie chciało jej się wychodzić z domu, rozmawiać z kimkolwiek. W końcu postanowiła zmienić swoje życie. Dzisiaj, w wieku 24 lat, odważnie dzieli się swoją historią.

3

Ma nadzieję, że tym sposobem stanie się nadzieją i inspiracją dla innych ludzi dotkniętych tego typu problemami. Meagen zajęła się nawet modelingiem. Pozując do zdjęć chce pokazać światu, że wygląd jej nogi nie ma wpływu na to, jak wartościową jest kobietą.

4

Jako modelka Maegan wreszcie poczuła się pewna siebie. Odzyskała wiarę w swoje możliwości i przestała się wstydzić dolegliwości, która do tej pory zatruwała jej życie.

5

Dziewczyna wreszcie jest szczęśliwa i ma poczucie misji, którą jest przekonanie innych kobiet, że są wartościowe i piękne bez względu na wady swojego ciała.

6

Zobacz też: Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz…