Nałożyła pastę do zębów na paznokcie i odczekała chwilę. Efekt? Cudo!!!

ŻYCIE
callista006
pobrane
485

Wbrew swojej nazwie, pasta zębów nie służy tylko do mycia zębów. Można ją z zaskakującym powodzeniem wykorzystać do wielu innych czynności!

1. Czyszczenie srebra

1

Delikatnie szczotkuj zaśniedziałe srebro pastą do zębów, a szybko przywrócisz mu blask.

2. Regeneracja reflektorów

2

Nałóż pastę na mokrą gąbkę i przemyj nią lampy, a następnie spłucz wodą. Będą wyglądać jak nowe!

3. Czyszczenie klawiszy pianina

3

Wyczyść je pastą do zębów, a pożółkłe klawisze znów staną się białe!

4. Wybielanie paznokci

4

To prawdziwy hit. Jeśli masz brzydkie, pożółkłe paznokcie, wymyj je pastą do zębów. Zanim ja spłuczesz, odczekaj chwilę. Paznokcie nie tylko zbieleją, ale będą też bardziej błyszczące!

5. Czyszczenie okularków do pływania

5

Twoje okulary szybko zachodzą „mgłą”? Wymycie ich pastą do zębów rozwiąże ten problem.

6. Usuwanie plam po kubku

6

Zniszczoną w ten sposób drewnianą powierzchnię można łatwo odratować… Zgadliście – pastą do zębów!

7. Usuwanie plam z tuszu

7

Być może słyszeliście już, że do usuwania tego typu plam nadaje się ciepłe mleko. Pasta do zębów też jest rewelacyjna. Wystarczy nałożyć ją na zabrudzone miejsce, pozwolić jej zaschnąć i dopiero po kilkunastu godzinach wyprać materiał.

Zobacz też 11 genialnych zastosowań octu jabłkowego, o których nie mieliście pojęcia…

Źródło: Likes.com

Okrzyknięto ich najzabawniejszą rodziną na świecie. Zobaczcie dlaczego…

Rozrywka
callista006
maxresdefault
291

The Eh Bee Family to już oficjalnie najzabawniejsza rodzinka w internecie. Ojciec o nieprzeciętnym poczuciu humoru, urocza mama, córka-prawdziwa gwiazda i przezabawny syn założyli kanał na YouTubie i bawią internautów do łez. Sukces tej rodziny przestanie być dla was zaskoczeniem, kiedy poznacie ją bliżej. Zobaczcie sami!

Źródło: Youtube.com

5 podstawowych kroków, abyś czuła się pewnie w trakcie okresu

ŻYCIE
callista006
0
250

„Te dni” wiążą się dla kobiety nie tylko z bólem brzucha i huśtawką nastrojów. Problemem jest także spadek pewności siebie. Dziewczyny w czasie krwawienia często ograniczają spotkania towarzyskie do minimum, prześladowane wizją krwawej plamy na pupie… Dlatego tak ważne jest, abyś podczas miesiączki zabezpieczała się przed takimi wpadkami i dzięki temu czuła się pewnie.

1. Bądź zawsze przygotowana

1

Nawet jeśli miesiączkujesz regularnie, bądź przygotowana na niespodzianki. Zawsze noś przy sobie (w torebce lub innym dyskretnym miejscu) podpaskę czy tampon na wszelki wypadek. Dodatkowa para majtek również nie zaszkodzi!

2. Chodź do łazienki co 2-3 godziny

2

Pamiętaj, że możesz „przeciekać” wcale tego nie czując. Nawet jeśli wydaje ci się, że nie ma takiej potrzeby, co jakiś czas warto sprawdzić, czy wszystko ok. Chyba nie chciałabyś wieczorem przekonać się, że przez x godzin chodziłaś z czerwoną plamą na tyłku!

3. Przyklejaj podpaskę w odpowiednim miejscu

3

Każda używająca podpasek kobieta wie, że podczas siadania i wstawania krwawienie jest silniejsze, a krew w podpasce „wędruje”. To wtedy zazwyczaj dochodzi do przecieków. Dlatego upewnij się, że umieszczasz podpaskę w odpowiednim miejscu tak, aby wyłapywała krew na całej długości i po bokach. Przy szczególnie obfitych plamieniach warto korzystać z extra długich podpasek. Jeśli ich nie lubisz i używasz tylko tamponów, dla dodatkowego zabezpieczenia pamiętaj chociaż o zwykłych wkładkach higienicznych.

4. Nie myśl o tym

4

To trudne, szczególnie jeśli masz jakieś ważne spotkanie lub imprezę. Postaraj się jednak wyluzować i… nie informuj wszystkich o tym, że masz okres! Lepiej, żeby nie skupiali się na tej informacji. Niech wie o tym tylko najlepsza przyjaciółka i od czasu do czasu kontrolnie spogląda tam gdzie trzeba.

5. Powiedz swojemu partnerowi, co powinien robić idealny mężczyzna, kiedy jego dziewczyna ma okres

period-pain-intro-675x291

Zobacz też 15 obrazków podsumowujących okres.

Źródło: WikiHow.com