Nie wierzę w to co widzę! W rozmowie z niepełnosprawną Komorowskiemu pomaga suflerka?!

FILMY POLECANE
myrmek
sufl
5603

Nie mogę uwierzyć w to co widzę, ale materiał który został udostępniony na YouTubie wydaje się być jednoznaczny. Widać na nim wyraźnie, jak podczas dzisiejszej rozmowy Bronisława Komorowskiego z niepełnosprawną kobietą Prezydentowi za plecami podpowiada tajemnicza kobieta.

Na nagraniu wyraźnie widoczny jest ruch ust – być może jest to całkowity przypadek, ale na taki nie wygląda.

Tak o całej sytuacji pisze portal Pikio.pl:

To może być kolejny hit kampanii. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Bronisław Komorowski w rozmowie z niepełnosprawną kobietą na wózku wspomaga się… suflerką.

Pamiętamy jak w 2013 ostra krytyka spadła na Leszka Millera, któremu podczas przemówienia podpowiadał sufler. Teraz podobny los spotkał Bronisława Komorowskiego.

Dziennikarz Samuel Pereira udostępnił na Twitterze film, na którym widać jak kobieta towarzysząca prezydentowi opiera czoło na jego plecach i włącza się w konwersację z niepełnosprawną podpowiadając Komorowskiemu.

Nagranie cieszy się już olbrzymią popularnością. Jednakże, podnoszone są również głosy, że Bronisław Komorowski i tak nic by nie usłyszał podczas wrzawy jaka dookoła panowała.

Poniżej znajdziecie kolejny filmik, na którym wyraźnie widać podpowiedzi suflerki:

Źródło: Pikio.pl

Młoda para tuż przed ślubem zdecydowała się na eksperyment… Nie sądzili, że wywoła on tyle łez!

ŻYCIE POLECANE
callista006
2
918

Młodzi ludzie nie mają zazwyczaj okazji, aby jeszcze przed ślubem sprawdzić, jak zestarzeje się ich druga połówka. Szansę taką dostali Tavis i Kristie, para dwudziestokilkulatków, którzy już wkrótce staną razem przed ołtarzem.

1

W eksperymencie wzięli udział zawodowi charakteryzatorzy, którzy za pomącą profesjonalnego make-up’u mieli pokazać narzeczonym, jak będą wyglądać za 30, 50 i 70 lat.

50s unveiling

Najpierw para zobaczyła wersje siebie w wieku 50 lat. Kristie przybyło nieco zmarszczek i siwych włosów. „Mam nadzieję, że będziesz tak wyglądać!” – powiedział zaskoczony Tavis do ukochanej. „Wyglądasz fantastycznie!”

 

„Będę kiedyś zupełnie taka, jak moja mama!” – stwierdziła Kristie. „A ja zdecydowanie muszę zacząć używać filtrów przeciwsłonecznych” – dodał mężczyzna na widok zmarszczek i plam na swojej twarzy.

3

Para wyglądała na całkiem zadowolonych z siebie 50-latków.

70s reveal

W dalszej części eksperymentu Kristie i Tavis „postarzeli się” o kolejne 20 lat. W pierwszym odruchu zakochani na swój widok wybuchnęli śmiechem, jednak gdy szok minął, przyszła pora na refleksje. „Nie mogę przestać myśleć o tym, jak wyglądało te potencjalne 50 lat naszego życia…” – powiedział mężczyzna. „Gdy widzę taką Kristie zastanawiam się, przez co musieliśmy razem przejść”…

look like my grandma

„Będziemy mieli dzieci, wnuki i mnóstwo wspólnych historii” – dodała kobieta, nie mogąc powstrzymać się od łez.

screen shot 2015-05-15 at 2.45.14 pm

„Dlaczego tak się wzruszyłaś?” – zapytał ją jeden z uczestników eksperymentu. „Sama nie wiem…” – odpowiedziała. „To po prostu niesamowite, bardzo poruszające uczucie – zobaczyć swojego ukochanego, którego zna się odkąd miał 19 lat jako 70-latka i wyobrażać sobie, jak będzie wyglądało nasze życie”.

 

Ostatni i zarazem najtrudniejszy etap eksperymentu przeistoczył parę w 90-latków.

90s reveal

„Wyglądasz fantastycznie! Nie dałbym ci więcej niż 75 lat!”- skomentował Tavis przyszłą żonę. „A ja tobie – owszem” – zaśmiała się kobieta.

looking at face

Wzruszeniom nie było końca. „Nie wiem jak to opisać” – powiedziała Kristie. „Patrząc na niego w tym wydaniu mam dziwne poczucie pewnego komfortu. Zwłaszcza teraz, kiedy jesteśmy tuż przed ślubem, a więc godzimy się na to wszystko… Nie mogłabym być bardziej pewna, że właśnie tego chcę”.

screen shot 2015-05-15 at 2.45.34 pm

Parę zapytano czy myślą, że w tym wieku będą jeszcze aktywni seksualnie. „Nieee…będziemy już zmęczeni” – odpowiedziała po chwili zastanowienia Kristie. „Ja nadal będę próbował!” – zaoponował dziarsko Tavis.

 

Zobacz cały film dokumentujące przebieg tego poruszającego eksperymentu:

Źródło: BbusinessInsider.com.

13 wstrząsających zdjęć i reklam, które sprawią, że przerwiesz to, co właśnie robisz i zastanowisz się nad życiem – część I

KULTURA
callista006
0
780

Niezależnie od tego, czym w tej chwili się zajmujesz, te zdjęcia zmuszą cię do refleksji…

1. W Internecie niektóre rzeczy wydają się inne, niż w rzeczywistości

1

2. Seksualni drapieżcy mogą się ukrywać w smartfonie twojego dziecka

2

3. Jeśli ty ich nie wykarmisz, kto to zrobi?

3

4. Jeśli umieranie za wiarę czyni cię męczennikiem, to kim czyni tych, których za tę wiarę zabiłeś?

4

5. Ma oczy swojej matki

5

6. Nie warto jeździć „na ogonie”

6

7. Dla niektórych to Mt.Everest

7

8. Zapnij się. Pozostań żywy

8

9. Kobiety powinny być traktowane na równi

9

Kobiety powinny… być sprowadzone na swoje miejsce; znać swoje miejsce; być pod kontrolą; być zdyscyplinowane…

10. Podaj rękę dzikiej zwierzynie

10

11. Pomóż zanim będzie za późno

11

12. Tysiące osób zawdzięczają życie dawcom organów

12

13. Jedno kliknięcie może uratować ci życie

13

Zobacz też 11 sarkastycznych obrazków, które w perfekcyjny sposób podsumowują współczesny świat…