Niepracująca mama poprosiła internet o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Internet odpowiedział, jak tylko ON potrafi

NEWSY
bsnrk
z45
226

Rzućcie cokolwiek teraz robicie, mamy tutaj poważną sytuację kryzysową! Pewna niepracująca mama zamieściła to zdjęcie „niemożliwego do otwarcia” kredensu z apelem, aby interneauci znaleźli sposób na wyjęcie porcelany tak, aby się przy tym nie rozbiła:

z45

Otrzymała ponad 500 odpowiedzi w przeciągu kilku minut, sytuacja ostatecznie została rozwiązana, ale zanim zdradzimy jak, przeczytajcie najlepsze „dobre rady”:

1. Wybuduj identyczny dom obok twojego już istniejącego domu z jedną tylko różnicą, że talerze będą na półce. Następnie skasuj stary dom.

2. To kwestia ekonomii: jeśli talerze są tanie, otwórz drzwiczki. Jeśli są drogie, rozbij szybkę obok i je wyciągnij.

3. Zatop dom, potem wyjmij porcelanę bez żadnego ryzyka.

4. Sprzedaj to do muzeum sztuki współczesnej jako instalację „Zamrożone w czasie”.

5. Idź do Kamar-Taj, spotkaj się z Ancient One’em, zostań czarnoksiężnikiem, odnajdź Oko Agamotto, odwróć lub zatrzymaj czas, poprzestawiaj naczynia i zrobione!

6. Zabij się i respawnuj do poprzedniego checkpointu, kiedy to talerze były ładnie poukładane.

7. Połóż kredens na ziemi, następnie otwórz.

8. Uchyl trochę drzwiczki i wprowadź do środka piankę montażową.

9. Pozostaw ten problem do rozwiązania swoim wnukom za 50 lat.

10. Spróbuj wyłączyć i włączyć z powrotem.

Szafka została ostatecznie otworzona w bezpieczny dla porcelany sposób: „Otworzyłam drzwiczki ostrożnie i drugą ręką przytrzymałam porcelaną. Następnie otworzyłam drzwi szerzej i ustawiłam je z powrotem na kupkę” – napisała internautka.

Źródło: tajwański Facebook

Po czym poznać, że facet jest kiepski w łóżku

Rozrywka
callista006
pobrane
568

Oczywiście na poniższe punkty należy patrzeć z przymrużeniem oka… Jednak okazuje się, że sporo internautek w nie wierzy. Naszym zdaniem o nikim nie można powiedzieć, że jest słaby w łóżku, dopóki się tego nie sprawdzi. A może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie i może potwierdzić którąś z tych wskazówek?

1. Małe dłonie

1

Popularny i często przekazywany sobie przez kobiety mit mówi, że mężczyzna o krótkich palcach jest też krótki gdzie indziej. Żadne badanie tego nie potwierdziło. Poza tym przecież panie zarzekają się, że rozmiar nie ma znaczenia, więc ten punkt chyba możemy od razu odrzucić?

Zobacz 5 mitów na temat męskiej seksualności, w które kobiety powinny przestać wierzyć.

2. Wąskie barki

2

Podobno jeśli mężczyzna nie jest zbyt dobrze zbudowany, a wręcz chudy, szanse na to, że jest dobrym kochankiem znacznie spadają. Te nowiny również nie zostały potwierdzone przez żadne badania. Czy chłopięca postura wyklucza udany seks? Co o tym sądzicie?

3. Przesadna muskulatura

3

Wygląda na to, że dobry kochanek musi być w sam raz. Wątły facet jest kiepski w łóżku, przesadnie umięśniony również. Skąd takie przekonanie? Muskulatura nie zawsze jest efektem ciężkiej pracy, w grę wchodzą czasem sterydy, różnego typu chemiczne wspomagacze, które rzeźbią sześciopak, ale wpływają niekorzystnie na organizm mężczyzny, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę seksualną.

4. Podły charakter

4

Uważa się, że kiepskie osiągnięcia w łóżku wpływają na zachowanie mężczyzny na co dzień. Ponieważ jego frustracja rośnie, rozładowuje napięcie w jedyny możliwy dla siebie sposób – wyżywając się na innych.

5. Drogi samochód

11

Cóż, chyba wszyscy znają stereotyp samochodu jako przedłużenia męskiego członka. Podobno facet, który jeździ małym autem nie inwestuje w większe, bo nie musi niczego udowadniać i poprawiać sobie humoru. Trudno uwierzyć, że ten mit do dziś ma się wśród kobiet bardzo dobrze…

Zobaczcie po czym poznać, że facet jest dobry w łóżku – to chyba bardziej wiarygodne wskazówki!

Źródło: Papilot.pl