Nowy hit internetu! Zobaczcie do czego modliła się babcia tej dziewczyny…

ŻYCIE
callista006
59

Pewnego dnia Gabriela dokonała niezwykłego odkrycia w swoim rodzinnym domu. Jej babcia, osoba bardzo religijna, otoczyła kultem niezwykłą figurkę, która – w opinii staruszki – przedstawiała postać świętego Antoniego.

Święty Antoni to jeden z najpopularniejszych świętych kościoła katolickiego, znany jako patron rzeczy zagubionych i słynący z tego, że najszybciej odpowiada na kierowane do niego modlitwy. Nic więc dziwnego, że w wielu katolickich domach cieszy się czcią i szacunkiem. Tak było również w domu brazylijskiej makijażystki, Gabrieli Brandao, której babcia codziennie modliła się do figurki, która jej zdaniem była wizerunkiem świętego z Padwy. Pewnego dnia Gabriela przyjrzała jej się bliżej, ponieważ obiekt kultu wydał jej się nietypowy. Jej odkrycie zrobiło na niej tak duże wrażenie, że postanowiła podzielić się nim z internautami.

„Prababcia mojej córki codziennie modli się do tej figurki świętego Antoniego” – napisała. „Jednak przyjrzyjcie się jej dokładnie…”

83d0c95b03b9b4e10b7ee27e69305c7a409bc227

Tak, dobrze widzicie. Fugurka to zabawka przedstawiająca elfa Erlonda z „Władcy Pierścieni”… Post Gabrieli natychmiast stał się hitem internetu i został udostępniony ponad 3,8 tysiąca razy. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się oczywiście wśród fanów tolkienowskiej trylogii.

2

3

Zaskoczona tak dużym odzewem Gabriela opowiedziała w sieci dalszy ciąg tej historii. Rodzina wytłumaczyła babci jej pomyłkę, co nie było podobno łatwe, a następnie wnuczka kupiła jej figurkę, która rzeczywiście przedstawia świętego Antoniego. Porównajcie te dwa posążki. Rzeczywiście łatwo się pomylić?

00

Zobacz też 15 uroczych ilustracji, które sprawią, że będziesz chciał przytulić swoją babcię…

Ten jeden prosty trik sprawi, że pozbędziesz się pająków ze swojego domu raz na zawsze

ŻYCIE
bsnrk
289

Hmmm, pająki. Nie wszyscy czujemy się z nimi tak swobodnie jak ta dziewczyna:

Jest wręcz przeciwnie: arachnofobia (lęk przed pająkami) to jedna z najczęściej występujących wśród ludzi fobii. I choć jest jedną z najłatwiejszych do wyleczenia, to też można z nią żyć. Szczególnie jak pozna się ten „magiczny” sposób na pozbycie się pająków z mieszkania, a jest nim MIĘTA:

mieta

Polecamy: 10 prostych i błyskotliwych sztuczek, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie bardziej przestronne

Pająki reagują na substancje w niej zawarte mniej więcej tak jak ludzie na pająki: nie lubią ich towarzystwa. W walce z ośmionogimi przeciwnikami najlepiej sprawdza się olejek miętowy. Olejek wymieszaj z wodą w proporcji 1 do 9. Powstała miksturę przelej do spryskiwacza i spryskaj miejsca, gdzie najczęściej pojawiają się pająki (najczęściej są to okna i drzwi). Powtarzaj ten zabieg przez tydzień raz na dwa dni. Zobaczysz, że pająki szybko zaczną omijać twoje mieszkanie szerokim łukiem. Juhuuuuu!

Ślub w kościele zakończył się KATASTROFĄ! Kobieta musiała go odwołać! Teraz wszyscy znają jej SEKRET!

Rozrywka
roundhere
33

Czegoś takiego nie powinno się życzyć nawet największemu wrogowi. To miał być najpiękniejszy dzień jej życia. Setka gości w kościele, piękna suknia i kochający narzeczony przy boku. A na dokładkę kamerzysta, który uwieczniał na filmie każdą sekundę z tej cudownej uroczystości. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić idealnego ślubu. A jednak. Wszystko zawaliło się niczym domek z kart, gdy ksiądz podał pannie młodej kielich z czerwonym winem. Biedaczka… zostawiła w nim swoją sztuczną szczękę! Zobaczcie sami: