Nowy hit internetu! Zobaczcie do czego modliła się babcia tej dziewczyny…

ŻYCIE
callista006
00
59

Pewnego dnia Gabriela dokonała niezwykłego odkrycia w swoim rodzinnym domu. Jej babcia, osoba bardzo religijna, otoczyła kultem niezwykłą figurkę, która – w opinii staruszki – przedstawiała postać świętego Antoniego.

Święty Antoni to jeden z najpopularniejszych świętych kościoła katolickiego, znany jako patron rzeczy zagubionych i słynący z tego, że najszybciej odpowiada na kierowane do niego modlitwy. Nic więc dziwnego, że w wielu katolickich domach cieszy się czcią i szacunkiem. Tak było również w domu brazylijskiej makijażystki, Gabrieli Brandao, której babcia codziennie modliła się do figurki, która jej zdaniem była wizerunkiem świętego z Padwy. Pewnego dnia Gabriela przyjrzała jej się bliżej, ponieważ obiekt kultu wydał jej się nietypowy. Jej odkrycie zrobiło na niej tak duże wrażenie, że postanowiła podzielić się nim z internautami.

„Prababcia mojej córki codziennie modli się do tej figurki świętego Antoniego” – napisała. „Jednak przyjrzyjcie się jej dokładnie…”

83d0c95b03b9b4e10b7ee27e69305c7a409bc227

Tak, dobrze widzicie. Fugurka to zabawka przedstawiająca elfa Erlonda z „Władcy Pierścieni”… Post Gabrieli natychmiast stał się hitem internetu i został udostępniony ponad 3,8 tysiąca razy. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się oczywiście wśród fanów tolkienowskiej trylogii.

2

3

Zaskoczona tak dużym odzewem Gabriela opowiedziała w sieci dalszy ciąg tej historii. Rodzina wytłumaczyła babci jej pomyłkę, co nie było podobno łatwe, a następnie wnuczka kupiła jej figurkę, która rzeczywiście przedstawia świętego Antoniego. Porównajcie te dwa posążki. Rzeczywiście łatwo się pomylić?

00

Zobacz też 15 uroczych ilustracji, które sprawią, że będziesz chciał przytulić swoją babcię…

Udało się nagrać pedofila, który polował na 14-latkę, zwyrodnialec przyszedł na „randkę”!

NEWSY
myrmek
pdeofilek
195

Dziennikarze obywatelscy z grupy Mroczna Sprawiedliwość nagrali 45-letniego pedofila Rogera Marka Anthonego Lee w trakcie jego polowania na 14-latkę.

14-latka była wirtualnym wabikiem dziennikarzy z grupy Dark Justice (Mroczna Sprawiedliwość). Postanowili oni zastawić pułapkę w jednym z internetowych portali randkowych. Grupa założyła konto podając się za 14-letnią dziewczynkę i czekała na osoby, które nawiążą z nią kontakt. Jak się okazało – długo czekać nie musieli.

Z 14-latką kontakt nawiązał Rogera Anthoni Lee, który już wcześniej odsiedział w więzieniu wyrok za seks z 12-latką. Tym razem jednak zamiast nieletniej pedofil na miejscu umówionego spotkania zastał aktywistów z Mrocznej Sprawiedliwości.

Dziennikarze obywatelscy nagrali mężczyznę i film wrzucili do internetu.

10 niesamowicie pięknych kobiet, które żyły sto lat temu