Obsesja na punkcie sutków posunęła się już za daleko. Ta moda to szaleństwo!

Moda
callista006
578

Przykrywanie piersi półprzezroczystym materiałem czy dziurki na sutki są już passé.. 

Najpierw świat mody każe nam odsłaniać sutki, chwilę później sypać na nie brokat. Tak, to najnowszy trend na wybiegach.

1

Gdy modelka Binx Walton przeszła po wybiegu ubrana w skórzaną, asymetryczną sukienkę Saint Lauren oraz w warstewkę brokatu na sutku, świat mody oszalał.

2

Modelka podzieliła się szczegółami kreacji na Instagramie. Podoba wam się? Jej koleżance na pewno…

3

Później brokatowe sutki opanowały nie tylko wybieg!

3

6

99

7

Wielką fanką tej mody stała się Miley Cyrus.

1

2

5

6

9

66

Faceci również zaklejają swoje sutki brokatem.

999

888

888

Nawet Baddie Winkle podążyła za tym trendem!

777

Co myślicie o tej modzie?

Zobacz też: Modelka przypadkowo pokazała troszkę za dużo… Jej reakcja jest rozbrajająca!

Żona postanowiła zrobić mężowi nauczkę na całe życie. PIĘKNE!

Rozrywka
davidtek
662

Pewnego popołudnia mąż wrócił z pracy do domu i zastał całkowity nieład w domu. Jego trójka dzieci była na dworze, wciąż w piżamach, tarzała się w błocie. Na trawniku były puste opakowania po jedzeniu leżące wszędzie. Drzwi do samochodu żony, a także drzwi do domu były szeroko otwarte. Nie było natomiast śladu psa.

Gdy mężczyzna wszedł do środka zastał jeszcze większy nieporządek. Wywrócona lampa leżała na dywanie. W salonie telewizor był włączony na cały regulator, a pokój był zasłany zabawkami i różnymi ubraniami.

W kuchni zlew był pełen brudnych naczyń, a stół był brudny od śniadania. Lodówka otwarta na oścież, a na ziemi wysypane jedzenie dla psa. Pod stołem leżało stłuczone szkło. Obok drzwi natomiast była kupka ziemi i piasku.

Szybko udał się po schodach na górę, następując na kilka zabawek i ubrań. Chciał znaleźć swoją żonę. Martwił się że może zachorowała, albo coś poważnego się jej przytrafiło.

Zastał małą kałużę wody w drzwiach łazienki. W środku była masa mokrych ręczników, piany mydlanej oraz jeszcze więcej zabawek na podłodze. Wszędzie był rozwinięty papier toaletowy, a pasta do zębów znaczyła lustra i ściany.

Wszedł do sypialni i zastał żonę leżącą w łóżku, wciąż w piżamie, czytającą książkę. Popatrzyła się na niego z uśmiechem i spytała jak mu minął dzień. On popatrzył na nią i spytał „Co tu się dzisiaj dzieje”?

Ona odparła: „Wiesz, codziennie jak wracasz z pracy pytasz się mnie co takiego dziś zrobiłam przez cały dzień”. On skinął twierdząco głową. Ciągnęła dalej „Więc dziś tego nie zrobiłam”