Oto 7 znaków, że twoja dziewczyna kręci z innym facetem… Nie daj się zdradzać!

ŻYCIE
callista006
111
534

Gdy dziewczyna wykazuje 2 czy 3 z tych objawów, to powód do niepokoju, ale jeszcze nie do paniki. Jeśli jednak opisuje ją więcej z poniższych 7 punktów, powinna zapalić ci się czerwona lampka.

1. Prowokuje kłótnie

Jeśli zauważyłeś, że stała się bardziej kłótliwa niż zwykle, obraża cię i próbuje sprowokować, abyś odwdzięczył się tym samym, być może szuka pretekstu do zerwania.

1

2. Ma nowych przyjaciół, których nie znasz

Spędza czas z kimś, kogo nigdy nawet nie widziałeś. Nie opowiada o nim zbyt wiele, mówi tylko, że to jej „nowy kolega”…

2

3. Wypytuje cię o twoje plany

Nagle wykazuje wielkie zainteresowanie twoim grafikiem. Kiedy będziesz w jakim miejscu, o której kończysz pracę, co robisz później i najważniejsze: kiedy wrócisz do domu. To proste! Nie chce, żebyś ją nakrył!

3

4. Gdy jesteście razem, myślami jest gdzie indziej

Niby spędzacie czas we dwoje, niby rozmawiacie, ale ona jest rozkojarzona, nie słucha cię i nie wykazuje tobą większego zainteresowania. Wyraźnie myśli o czymś, a raczej o kimś innym…

4

5. Nie zaprzecza

Jeśli pytasz ją, czy kogoś ma, a ona nie potwierdza, ale również wyraźnie nie zaprzecza, mówiąc coś w stylu „tak, mam setki innych facetów”, „jak możesz mnie o to podejrzewać”, „nie obrażaj mnie”, „skąd ci to przyszło do głowy”, „a może to ty mnie zdradzasz?”, itd… Odpowiedź jest prosta: tak.

5

6. Ukrywa przed tobą telefon

Masz wrażenie, że chowa przed tobą telefon? Za każdym razem, kiedy pojawiasz się w pobliżu, nerwowo kończy rozmowę/natychmiast przestaje pisać? To typowy objaw zdrady…

6

7. Unika bliskości

Jeśli już nie chce się przytulać, całować, niechętnie łapie cię za rękę, a seks w ogóle nie wchodzi w grę, to dlatego, że ma wyrzuty sumienia, albo… po prostu już jej nie kręcisz.

414e55783c9595f6612e506ffd33bb13.600x

Zobacz też co jej mowa ciała mówi o tym, jaki ta dziewczyna ma do ciebie stosunek…

Źródło: Likes.com

 

Z idiotycznego wyzwania zrobił sztukę. Oto nowa odsłona Condom Challenge!

KULTURA
callista006
21445
17

Condom Challenge, czyli głupota sięga zenitu – pamiętacie to idiotyczne wyzwanie? Profesjonalny fotograf Andreas Varro wykazał się dużą kreatywnością oraz poczuciem humoru i potraktował je jako inspirację do stworzenia nietypowego dzieła sztuki. Podobają się wam jego fotografie?

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

9

#10

10

#11

11

Zobacz też niesamowitą rzeźbę upadłego anioła, która przyprawi cię o dreszcze.

Źródło: BoredPanda.com

Kiedy porwano jej dziecko, była zrozpaczona. Wtedy jednak ktoś zauważył coś na zdjęciu…

ŻYCIE
callista006
0101
62

Gdy Melissa McMahon i Simon Boisclais przywitali na świecie swoją córeczkę Victorię, byli wniebowzięci. Nie mieli pojęcia, że już wkrótce przeżyją koszmar.

1

Pewnego dnia, niedługo po szczęśliwych narodzinach, pielęgniarka, a raczej… kobieta w stroju pielęgniarki… odebrała dziecko z rąk świeżo upieczonej mamy mówiąc, że zabiera je na badania. 13 minut później była już poszukiwana.

2

Niestety porywaczka zapadła się pod ziemię. Zrozpaczona Melissa zamieściła zdjęcie córeczki oraz podejrzanej „pielęgniarki” na Facebooku apelując o pomoc. Wtedy do akcji wkroczyła Melizanne Begeron, zupełnie przypadkowa osoba, która była tak poruszona postem, że – wraz z kilkoma koleżankami – postanowiła wybrać się na „przejażdżkę” samochodem i porozglądać się po okolicy.

3

W pewnym momencie jedna z jej koleżanek jeszcze raz uważnie przyjrzała się zdjęciu porywaczki i ku swojemu zdumieniu stwierdziła, że widnieje na nim… jej sąsiadka!

4

Przyjaciółki natychmiast zadzwoniły na policję i podały jej adres kobiety. Młoda dziewczyna nie pomyliła się identyfikując porywaczkę. Funkcjonariusze znaleźli w jej domu małą, na szczęście całą i zdrową Victorię. Niemowlę szybko trafiło w ramiona szczęśliwych rodziców.

5

Ten niesamowity zbieg okoliczności to niemal cud!

Zobacz też : Porwano ją w dzieciństwie i przez 18 lat żyła w niewoli. Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda…

Źródło: Likes.com