Oto dlaczego twoje piersi nie są zupełnie takie same

ŻYCIE
bsnrk
pobrane1
16

Piersi są jak płatki śniegu, żaden cycek nie jest identyczny.

Więc jeśli zastanawiasz się, dlaczego jedna z twoich piersi jest odrobinę większa lub ma troszkę inny kształt, to wiedz, że jesteś w dobrym towarzystwie. W zasadzie to jesteś w towarzystwie wszystkich kobiet zamieszkujących ziemię. 100 procent z nas nie jest idealnie symetryczna i dotyczy to także naszych piersi.

z1

Asymetryczność piersi może być drobna, ale zdarza się także, że różnią się nawet o jeden rozmiar miseczki. I, niestety, nie da się tego jakoś zniwelować na siłowni wbrew temu, co twierdzi internet.

Różny wygląd sutków to też codzienność.

Możesz mieć jedną brodawkę większą, wyżej umiejscowioną czy ciemniejszą od drugiej. Wszystko to jest zupełnie normalne i nie ma się czym przejmować. Jeśli jednak różnice są drastyczne i naprawdę jest to coś, co spędza ci sen z powiek, można to skorygować operacyjnie.

Poza tym, naprawdę nie ma się czym przejmować.

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
67

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
293

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!