Oto jak to jest, gdy kosmonautka ma okres w kosmosie

ŻYCIE
bsnrk
pobrane1
16

Oczywiście nie tak, jak na „krwawiącym” obrazku, ale ze względu na istniejące w większości miejsc na świecie tabu dotyczące okresu, wierzcie, ludzie skłonni są uwierzyć, że tak to wygląda.

Polecamy: 7 idiotycznych rzeczy, które faceci myślą na temat okresu

Ale nie martwcie się. Astronautyka uporała się także z tym problemem, choć dalej nie jest w stanie sprostać temu, że kobiety-astronauci otrzymują na konferencjach prasowych inne pytania niż koledzy. Na przykład: „jak będziesz radzić sobie z układaniem fryzury w kosmosie?”…

A ludzie wyobrażają sobie, że bez grawitacji krew menstruacyjna będzie latać po całym statku kosmicznym… Tak jednak nie jest. W rzeczywistości okres w Kosmosie nie za bardzo różni się od okresu na Ziemi.

Sally Kristen, pierwsza kobieta w przestrzeni kosmicznej, tak odpowiedziała na pytanie, czym się różni menstruacja wysoko w górze od tej na Ziemi:  „Za bardzo niczym”.

z4

Sally Kristen poleciała w kosmos w 1983 roku. Późno? To zaledwie 16 lat po tym, jak ta pani musiała walczyć o to, żeby pozwolono jej jako pierwszej kobiecie w historii przebiec bostoński maraton:

zz67

Ale wróćmy do naszego tematu. Co z tamponami? Każdy dodatkowy balast wyniesiony w przestrzeń kosmiczną i odpad sanitarny  wytworzony na miejscu to oczywiście problemy do rozwiązania. Ale nauka poradziła sobie także z nimi. Żeby było jeszcze prościej, kosmonautki biorą tabletki antykoncepcyjne.

GRAVITY

Tak więc okres nie jest dużym problemem w Kosmosie. Ze względu na to, że leci się tam w towarzystwie świetnie wykształconych mężczyzn na wysokim poziomie kultury, jest nawet mniejszym problemem niż na Ziemi…

Dobrze wiedzieć 🙂

Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co ten facet wyrabia na autostradzie. Stworzył światowy HIT!

FILMY
myrmek
1
397

Filmik, który za chwilę obejrzycie jest wspaniałym podsumowaniem podejścia do życia ludzi żyjących w słonecznej Kalifornii. Czy to słońce ma tak znakomity wpływ na zachowanie tego mężczyzny? Tego nie wiemy, ale faktem jest, że tego rodzaju zachowanie jest w naszym kraju niestety bardzo rzadko spotykane.

Nagranie wprost zaraża optymizmem i sprawia, że mamy ochotę wsiąść do samochodu i śpiewać na cały głos 😀

Źródło: YouTube

Cały internet nie może uwierzyć w to, jak GIGANTYCZNY jest penis modela na tym teledysku

FILMY
bsnrk
pobrane
420

Piosenka „Dust” to dosyć ambitny projekt i być może nie zdobyłby dwóch milionów wyświetleń na YouTube, gdyby nie to, że cały internet wali tu drzwiami i oknami, żeby zobaczyć penis modela, który wystąpił w teledysku. Jeśli też chcecie zobaczyć, jak obdarzony przez naturę został Shaun Ross (choć niedowiarkowie twierdzą, że to efekty specjalne), sami sobie oglądnijcie poniższe wideo. Akcja zaczyna się od około 2:30 i jest to materiał od 18 lat, oczywiście:

Polecamy: Jak to jest uprawiać seks z facetem, który ma naprawdę dużego penisa