Oto, jak tych 19 sławnych kobiet NAPRAWDĘ wygląda bez makijażu

Rozrywka
bsnrk
Bez tytułu
158

Nie poznał(a)byś ich na ulicy…

1. Beyonce

Bez tytułu1

2. Christy Turlington Burns

Bez tytułu

3. Gwyneth Paltrow

Bez tytułu

4. Lana Del Rey

Bez tytułu

5. Jennifer Aniston

Bez tytułu

6. Cameron Diaz

Bez tytułu

7. Liv Tyler

Bez tytułu

8. Jessica Alba

Bez tytułu

9. Natalia Vodyanova

Bez tytułu

10. Milla Jovovich

Bez tytułu

11. Adriana Lima

Bez tytułu

12. Bar Rafaeli

Bez tytułu1

13. Rihanna

Bez tytułu

14. Maria Sharapova

Bez tytułu

15. Cindy Crawford

Bez tytułu

16. Drew Barrymore

Bez tytułu

17. Madonna

Bez tytułu

18. Uma Thurman

Bez tytułu

19. Heidi Klum

Bez tytułu

Trzy babcie po raz pierwszy palą zioło. Zobacz, co się z nimi stało.

Rozrywka
roundhere
fdfdfdf
191

Te trzy starsze kobiety nigdy wcześniej nie miały styczności z marihuaną. W końcu postanowiły to zmienić i zajarać. Zobaczcie zabawne video. Jak babcie zareagowały na zioło?

Dlaczego ona nie chce iść z tobą do łóżka. 7 powodów, które nie przyszłyby ci do głowy

Rozrywka
callista006
She_cfff43_843260
11

Nie, nie i jeszcze raz nie. Ale dlaczego? Co robisz nie tak? Czasami chodzi o ciebie, czasami nie masz z tym nic wspólnego. Powody, dla których kobieta nie chce iść z tobą do łóżka, wcale nie są takie oczywiste.

1. TE dni

11

Może się do tego nie przyznać (nie pytaj dlaczego, dla kobiet to naprawdę delikatna kwestia), ale jest szansa, że ma okres. Zastanów się. Czy ostatnio narzekała na kiepskie samopoczucie? Chodzi do łazienki częściej niż zwykle? Wczoraj wzruszyła się na reklamie pasty do zębów? Prawie wbiła ci widelec między oczy podczas romantycznej kolacji? Tak! To jest to!

2. Bo ma nieogolone nogi

2

Do tego już na pewno ci się nie przyzna. Zwyczajnie się wstydzi. Jasne, że tobie by to nie przeszkadzało (no chyba, że jej nogi obrośnięte są gęstym bluszczem, ale zakładamy, że to tylko kilkudniowe, delikatne woski), jednak ona chce być w twoich oczach idealna.

3. Bo pomyślisz, że jest łatwa

3

Jeśli podejrzewasz, że to jest problemem, możesz delikatnie dać jej do zrozumienia, że chwila zapomnienia niekoniecznie uczyni ją ladacznicą w twoich oczach. Nie naciskaj jednak. Kobieta sama musi poczuć, że to odpowiedni moment.

4. Bo się zawahałeś

4

Było między wami już naprawdę gorąco, a tu nagle koniec. Co się stało? Dlaczego tak ni z tego ni z owego przerwała wasze igraszki? A może to ty się zawahałeś? Jeśli ona poczuła, że nie jesteś pewien czy to dobry pomysł, nic dziwnego, że sama też tak pomyślała.

5. Bo boi się, że z nią zerwiesz

5

Zapewne już nieraz miała do czynienia z facetami, którzy chcą „zaliczyć” i zwiać. Jeśli sparzyła się na kimś takim, pozostaje ci tylko cierpliwie czekać, aż ona zrozumie, że naprawdę ci na niej zależy.

6. Bo naprawdę cię lubi

6

Lubi cię i to bardzo. Tylko że nie w ten sposób. Jasne, mogłaby się z tobą przespać, ale wtedy musiałaby wyjąć cię z szufladki z napisem „Przyjaciele”, a wcale tego nie chce.

7. Bo coś jej się w tobie nie podoba

2 (3)

Zobacz 10 rzeczy, których kobiety nienawidzą w męskim wyglądzie. Jeśli możesz podpisać się pod przynajmniej kilkoma, musisz nad sobą popracować…

Źródło: Facet.dlastudenta.pl