Oto sprośne rzeczy, o których twój facet marzy, żebyście zrobili je wspólnie w łóżku

ŻYCIE
bsnrk
z456
163

Nie jest łatwo podzielić się swoimi fantazjami erotycznymi. Dlatego pewnie większość waszych partnerów nigdy wam o tym nie powie… Ale od czego jest internet? Oto, o czym marzą mężczyźni, ale wam o tym nie powiedzą (i jak to czytam, to myślę sobie, że naprawdę lepiej, żeby niektórzy siedzieli cicho):

1. „Chciałbym spróbować fistingu, ale nie mam pojęcia, jak jej o tym powiedzieć. A mam wrażenie, że nie za bardzo w grę wchodzi spontaniczny fisting”.

2. „Od dawna mam fantazję na temat ‚podzielenia się’ moją seksowną żoną z innym mężczyzną. Móc patrzeć z boku, jak jej ciało reaguje rozkoszą, to mnie nakręca za każdym razem, jak o tym myślę”.

3. „W naszym łóżku zawsze jestem tą stroną, która inicjuje, dominuje i prowadzi całą tą grę. Na pewno nie miałbym nic przeciwko temu, żeby się zamienić rolami od czasu do czasu”.

4. „Żeby mówiła do mnie ‚tatusiu’ w trakcie seksu”.

5. „Żeby uprawiała seks ze swoją najlepszą przyjaciółką, a ja bym się temu przyglądał”.

6. „Nie wiem, czy to jest jakoś bardzo wyuzdane marzenie, ale chciałbym po prostu spróbować seksu analnego”.

Polecamy: Seks analny. Przewodnik dla początkujących

7. „Przelecieć ją w miejscu publicznym, na przykład w toalecie w pubie”.

8. „Nigdy bym się do tego nie przyznał, ale kręci mnie zapłodnienie mojej dziewczyny wbrew jej woli. Oczywiście nie zrobiłbym tego, ale sama idea mnie kręci”.

9. „Nie jestem fanem sado-maso, ale chciałbym spróbować jakiejś formy kontroli w łóżku. Kręci mnie idea bycia łóżkowym dominatorem”.

10. „Chciałbym dać jej klapsa”.

11. „Byłoby super, jakby moja dziewczyna przebrała się za pokojówkę”.

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
67

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
293

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!