Oto sprośne rzeczy, o których twój facet marzy, żebyście zrobili je wspólnie w łóżku

ŻYCIE
bsnrk
163

Nie jest łatwo podzielić się swoimi fantazjami erotycznymi. Dlatego pewnie większość waszych partnerów nigdy wam o tym nie powie… Ale od czego jest internet? Oto, o czym marzą mężczyźni, ale wam o tym nie powiedzą (i jak to czytam, to myślę sobie, że naprawdę lepiej, żeby niektórzy siedzieli cicho):

1. „Chciałbym spróbować fistingu, ale nie mam pojęcia, jak jej o tym powiedzieć. A mam wrażenie, że nie za bardzo w grę wchodzi spontaniczny fisting”.

2. „Od dawna mam fantazję na temat ‚podzielenia się’ moją seksowną żoną z innym mężczyzną. Móc patrzeć z boku, jak jej ciało reaguje rozkoszą, to mnie nakręca za każdym razem, jak o tym myślę”.

3. „W naszym łóżku zawsze jestem tą stroną, która inicjuje, dominuje i prowadzi całą tą grę. Na pewno nie miałbym nic przeciwko temu, żeby się zamienić rolami od czasu do czasu”.

4. „Żeby mówiła do mnie ‚tatusiu’ w trakcie seksu”.

5. „Żeby uprawiała seks ze swoją najlepszą przyjaciółką, a ja bym się temu przyglądał”.

6. „Nie wiem, czy to jest jakoś bardzo wyuzdane marzenie, ale chciałbym po prostu spróbować seksu analnego”.

Polecamy: Seks analny. Przewodnik dla początkujących

7. „Przelecieć ją w miejscu publicznym, na przykład w toalecie w pubie”.

8. „Nigdy bym się do tego nie przyznał, ale kręci mnie zapłodnienie mojej dziewczyny wbrew jej woli. Oczywiście nie zrobiłbym tego, ale sama idea mnie kręci”.

9. „Nie jestem fanem sado-maso, ale chciałbym spróbować jakiejś formy kontroli w łóżku. Kręci mnie idea bycia łóżkowym dominatorem”.

10. „Chciałbym dać jej klapsa”.

11. „Byłoby super, jakby moja dziewczyna przebrała się za pokojówkę”.

7 różnic między Europejkami i Amerykankami

Rozrywka
callista006
522

Generalizując, różnice te są widoczne gołym okiem…

1. Punkt dla Eurpy

1

2. Zdecydowanie punkt dla Ameryki…

2

3. Buldog amerykański vs buldog angielski

3

 

4. Europejka na plaży vs Amerykanka na plaży

4

5. Europejskie gwiazdy vs amerykańskie gwiazdy

5

6. Nauka

6

Muzeum Stworzenia w USA spotkało się z krytyką środowisk naukowych i akademickich… Ciekawe dlaczego?

7. Europejskie ślicznotki vs amerykańskie ślicznotki

7

W końcu jednak wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

Zobacz też: Obcokrajowcy wymieniają 12 różńic między zwykłym przyjacielem a przyjacielem Polakiem.

Źródło: More-lols.me

 

Spędziła 6 lat w sierocińcu bez ani jednej wizyty. Okazało się, że wystarczyła ta jedna

NEWSY
bsnrk
878

Juliana Wetmore urodziła się z zespołem Treachera-Collins’a, przejawiającym się znacznymi deformacjami twarzy. Los nie był dla niej łaskawy. Jej przypadek okazał się być jednym z najbardziej drastycznych w historii. Cztery miesiące przed jej narodzinami lekarze odkryli wady, ale nie byli w stanie dokładnie określić ich skali. Nikt się nie spodziewał, że Juliana po narodzinach będzie wyglądać tak:

1

Jej ciało było kompletnie zdrowe, tylko twarzy brakowało paru kości, co powodowało te koszmarnie wyglądające deformacje, które sprawiały, że jej twarz praktycznie w ogóle nie przypominała ludzkiej. Lekarze nie wierzyli, że przetrwa pierwszą noc. Ale Juliana była prawdziwą wojowniczką i udało jej się.

Tami i Thom Wetmore nie mogli przytulić córeczki przez pierwsze pięć dni po jej narodzinach. Często zdarza się, że takie dzieci są porzucane, ale dla Wetmorów było to nie do pomyślenia. Od pierwszych chwil obdarzyli dziecko miłością, na którą zasługuje każda mała istotka.

2

Ze względu na swoje upośledzenie, Juliana była głucha od urodzenia, ale jej prawe oko funkcjonowało normalnie, a przede wszystkim jej mózg, jak się okazało, działał całkowicie sprawnie. 6 lat później, po wielu operacjach, Juliana nie straciła swojego wyjątkowego ducha. Opanowała język migowy i poszła do szkoły dla dzieci niesłyszących, gdzie świetnie sobie radziła. Ale niezależnie od tego, jak bardzo troszczyła się o nią rodzina, jej rodzice i siostra nie byli w stanie w pełni zrozumieć tego, co czuła. Ale to miało się zmienić…

3

Z dala od rodziny Wetmorów żyła Danica, mała dziewczynka w tym samym wieku co Juliana, mająca łagodniejszą wersję tego samego upośledzenia. Jej życie nie było jednak z tego powodu łatwiejsze. Porzucona przez rodzinę nie miała nikogo na tym świecie. Niechciana przez biologicznych rodziców i oddana do sierocińca na Ukrainie, żyła samotnie. Nikt jej nie odwiedzał, aż do czasu, gdy poznała państwa Wetmorów, którzy przeczytali o niej w internecie i zdecydowali się polecieć do niej na Ukrainę. Już po pierwszej wizycie, gdy popatrzyli na siebie nawzajem, to wiedzieli, że oboje myślą o tym samym: „zróbmy to. bierzemy ją ze sobą i wracamy do domu”. Tak też zrobili. Adoptowali Danicę i wrócili z nią do USA.

4

12-letnia Juliana, która przeszła przez 45 ciężkich operacji, ma teraz siostrę, która ją dobrze rozumie. Oprócz Danici rodzina Wetmorów adoptowała jeszcze trójkę dzieci, które tworzą teraz gang sześciu pięknych bachorów. Juliana i Danica mają szansę dorastać w przyjaznym dla nich otoczeniu, a w tych korzystnych warunkach Juliana ujawniła swoją wyjątkową inteligencję, a Danica – talent artystyczny.

5

Cała rodzinka doznała wielu krzywd od życia, ale razem we wspaniały sposób udało im się to wszystko przezwyciężyć. Można im tylko przyklasnąć!

6

Źródło: YouTube, Facebook