Po zobaczeniu tego już nigdy nie napijesz się Coli

KULTURA POLECANE
myrmek
cola
228

Gdybym sam nie przeprowadził tego eksperymentu, w życiu nie uwierzyłbym, że to, co on przedstawia jest prawdą. A jednak! Wypicie Coli i popicie jej mlekiem sprawi, że w Twoim żołądku rozegra się iście przerażający spektakl!

Gazowane, mocno słodzone napoje same w sobie nie należą do najzdrowszych. Prawdziwa rewolucja w żołądku może się jednak dokonać, gdy połączymy Colę z innymi produktami. Chyba każdy zna efekt połączenia Coli z mentosami. Jak sie okazuje, tego rodzaju „wybuchowych” kombinacji musi być zdecydowanie więcej. Kolejnym przykładem niech będzie mieszanka Coli z mlekiem.

Cola+mleko

cola 1

Wystarczy dosłownie odrobina mleka

cola 2

Teraz poczekajmy kilka godzin

cola 3

A oto efekt. Smacznego!

cola 5

cola 6

Ta ilustratorka w perfekcyjny sposób ujmuje piękno bycia singlem

Postawił szklankę na cieście od pizzy i po kilku minutach z moich ust zaczęła cieknąć ślina. Pyszne!

FILMY
davidtek
Zrzut ekranu 2015-01-25 14.47.11
475

Zaraz mają wpaść na kawę niezapowiedziani goście? A Ty poza ciastem do pizzy i słoikiem Nutelly nie masz nic w domu? Możesz być spokojny, zaraz pokażemy Ci coś, co zajmie Ci bardzo mało czasu i będzie wyjątkowo pyszne. Spróbuj, a efekt Cię zaskoczy! To małe dzieło sztuki zajmie Ci około 15 minut. Musisz je włożyć do piekarnika na 180 stopni. Jeśli ciasto dostanie piękny złoty kolor to znaczy, że jest gotowe. Najlepiej smakuje podane na ciepło!