Po zobaczeniu tego już nigdy nie napijesz się Coli

KULTURA POLECANE
myrmek
cola
228

Gdybym sam nie przeprowadził tego eksperymentu, w życiu nie uwierzyłbym, że to, co on przedstawia jest prawdą. A jednak! Wypicie Coli i popicie jej mlekiem sprawi, że w Twoim żołądku rozegra się iście przerażający spektakl!

Gazowane, mocno słodzone napoje same w sobie nie należą do najzdrowszych. Prawdziwa rewolucja w żołądku może się jednak dokonać, gdy połączymy Colę z innymi produktami. Chyba każdy zna efekt połączenia Coli z mentosami. Jak sie okazuje, tego rodzaju „wybuchowych” kombinacji musi być zdecydowanie więcej. Kolejnym przykładem niech będzie mieszanka Coli z mlekiem.

Cola+mleko

cola 1

Wystarczy dosłownie odrobina mleka

cola 2

Teraz poczekajmy kilka godzin

cola 3

A oto efekt. Smacznego!

cola 5

cola 6

Szokujące video! 4-latka próbuje nakarmić sześć wielkich pit bulli!

ŻYCIE
roundhere
4-Year-Old-Controls-Pack-of-Pit-Bulls (1)
67

Ta dziewczynka została okrzyknięta najmłodszą zaklinaczką psów! Drobna 4-latka postanowiła nakarmić sześć wygłodniałych pit bulli. Nie dość, że psy były znacznie potężniejsze od niej, to jeszcze istniało ryzyko, że mogą zrobić jej krzywdę. A jednak… nic takiego się nie stało. Zobaczcie sami:

Dziecko nie przestawało płakać, aż do momentu pojawienia się psa. Przekonaj się, co zrobił!

Rozrywka
rafabat
ikonapies
293

Zwierzę bez namysłu przybiegło do łkającego dziecka i zaczęło bujać go w łóżeczku, wyglądając przy tym niesamowicie uroczo 🙂

Patrząc na tę dwójkę, jesteśmy przekonani, że wyrosną na parę wspaniałych przyjaciół!