Policja aresztowała księdza po tym, jak 5 latka narysowała ten obrazek

ŻYCIE
callista006
000
421

Ksiądz to człowiek, który powinien być pomostem między wierzącymi, a  Bogiem. Ktoś, komu powinno się móc bezgranicznie zaufać, mentorem i opiekunem, a przede wszystkim wzorem do naśladowania. Niestety nie wszyscy księża spełniają tę rolę. 

Kiedy rodzice 5-latki zobaczyli rysunek swojej córeczki, brazylijski ksiądz Joao da Silva, który uczył angielskiego w lokalnej parafii, został postawiony przed sądem. Cóż, po jednym rzucie oka na obrazek dziewczynki, żadni rodzice i tak nie posłaliby swoich dzieci do takiego nauczyciela…

1

Rodzice dziewczynki byli w szoku. Jej rysunek, chociaż nie ma na nim żadnych słów, mówi wszystko. Opowiada historię tortur, przez jakie przeszła 5-latka pozostawiona „pod opieką” tego księdza.

2

Kiedy dziecko powiedziało swoim rodzicom, że nie chce już chodzić do księdza na angielski, dopytywali je o przyczynę, jednak dziewczynka milczała, zachowywała się dziwnie. Zabrali ją więc do psychologa.

3

Lekarz stwierdził, że dziecko padło ofiarą przemocy fizycznej. Nakazał rodzicom, aby dokładnie obejrzeli ciało dziewczynki, a także przejrzeli jej pokój w poszukiwaniu śladów, które mogłyby pomóc odkryć tajemnicę 5-latki.

4

To, co znaleźli jej rodzice, przeraziło ich. W różnych zakamarkach swojego małego pokoiku dziewczynka pochowała 6 rysunków, na których uwieczniła to, co robi jej ksiądz na lekcjach angielskiego.

6

54-letni ksiądz przyznał się do winy podczas rozmowy telefonicznej z ojcem dziewczynki. Podobno była to zemsta za kłótnię, która miała kiedyś między nimi miejsce…

7

Zobacz też niesamowite zdjęcia ofiary gwałtu, która odnalazła spokój w jodze…

7 podstawowych rzeczy, których kobiety pragną w łóżku

Rozrywka
callista006
1292551583526916423-620x349
368

Wcale nie trzeba być doświadczonym kochankiem z ogromnym penisem, aby spełnić w łóżku podstawowe oczekiwania każdej kobiety:

1. Całowanie

1

Kobiety pragną pocałunków. Czasem wolą, aby były czułe i delikatne, innym razem namiętne lub wręcz natarczywe, z całą pewnością jednak powinny być nieodłącznym elementem seksu. Niektóre panie deklarują nawet, że bez całowania nie są w stanie osiągnąć orgazmu. I wcale nie chodzi tylko o pocałunki w usta! Całe ciało kobiety pragnie być pieszczone ustami mężczyzny.

Poznaj 8 najprzyjemniejszych rodzajów pocałunków.

2. Rozmowy

2

Kobiety lubią, kiedy w trakcie seksu mężczyźni z nimi rozmawiają. Oczywiście nie o byle czym. Chodzi o… komplementy. Panie tak już są skonstruowane, że nic nie działa na nie tak pobudzająco jak świadomość, że są pożądane. Podczas miłosnych uniesień chcą słyszeć, że są piękne i wyjątkowe.

Dowiedz się co najbardziej podnieca kobiety.

3. Pieszczoty

3

Pieszczoty stref erogennych są oczywiste, ale kobiety pragną czegoś więcej. Ich włosy, uda, twarz i ramiona także domagają się dotyku.

Zobacz 9 miejsc, w które kobieta pragnie być dotykana, ale ty nie masz o tym pojęcia.

4. Gra wstępna

4

W przypadku zdecydowanej większości kobiet to absolutna konieczność. Panie rozbudzają się wolniej niż płeć męska. Gdyby faceci to rozumieli, kobiety dużo rzadziej byłyby oskarżane o oziębłość i niskie libido.

Wypróbuj 5 cudownych pomysłów na grę wstępną.

5. Seks oralny

6

Kobieta uwielbia być pieszczona językiem nie mniej niż mężczyzna.

Poznaj 5 powodów, dla których kobiety unikają seksu oralnego.

6. Orgazm

pobrane

Często powtarza się, że dla kobiety ważniejsza jest bliskość niż orgazm. Nawet jeśli jest w tym trochę prawdy, to nie znaczy, że panie nie pragną szczytowania równie mocno, co mężczyźni!

Oto 7 rodzajów kobiecego orgazmu. Będziecie zaskoczeni!

7. Przytulanie

love-sex

To prawda, że mężczyźni po seksie mają problem z opanowaniem senności, jednak odwrócenie się do partnerki plecami i natychmiastowe ucinanie drzemki to fatalny pomysł. Kobieta pragnie czułości zarówno przed stosunkiem, w jego trakcie jak i po nim.

Polecamy: 7 błędów, które mężczyźni popełniają w łóżku

Źródło: Inspirander.pl

 

7 przełamujących mity faktów, których nie wiedzieliście o BŁONIE DZIEWICZEJ

ŻYCIE
bsnrk
pobrane (1)
433

1. Nikt nie wie, po co kobiety rodzą się z błoną dziewiczą

Wszystko, co wiemy, to że są. Gdy dziewczynka się rodzi, błona jest gruba i rzuca się w oczy. Potem to się szybko zmienia.

2. Zdarza się (często), że błona może zostać przerwana przed pierwszym stosunkiem

Błona reaguje różnie na uprawianie sportu, eksplorację własnego ciała, mycie czy nawet chodzenie. Nastolatka może już w ogóle nie mieć śladów błony dziewiczej nawet, jeśli nigdy nie uprawiała seksu.

3. Ból doświadczany przez niektóre kobiety w trakcie pierwszego seksu nie jest zwykle spowodowany przerwaniem błony

To jeden z najpopularniejszych mitów dotyczących pierwszego razu. Wiele dziewcząt wierzy tak głęboko, że pierwszy seks wiąże się z bólem, że faktycznie ból się pojawia. Ale nie musi. Generalnie przerwanie błony w ogóle nie boli. Często ból wynika też z tego, że partner wchodzi w partnerkę zbyt szybko, gdy nie jest na to jeszcze gotowa.

4. Krwawe prześcieradła nie są spowodowane przerwaniem błony

Szybki seks bez odpowiedniego nawilżenia dwóch niedoświadczonych osób o wiele częściej może powodować małe krwawienie pochwy niż występuje mityczne krwawienie z powodu przerwania błony. Takie obfite krwawienie z powodu przerwania błony to mit.

5. Błona nie zamyka wejścia do pochwy

Gdyby tak było, menstruujące dziewczynki miałyby poważne problemy zdrowotne.

6. Ale w przypadku 1 na 200 kobiet błona nie przepuszcza tyle, ile powinna

Zarośnięcie błony dziewiczej to wada wrodzona wymagająca wykonania stosownego zabiegu.

7. Ludzie mają prawdziwą obsesję na punkcie błony dziewiczej

W różnych częściach świata do dzisiaj na porządku dziennym są historie, że rodzina pana młodego oczekuje „krwawego prześcieradła” jako dowodu, że błona nie została przerwana wcześniej. Dlatego zabieg rekonstrukcji błony, który jest możliwy dzięki współczesnej medycynie, cieszy się sporą popularnością w krajach muzułmańskich. Czasem robią go też na przykład prostytutki, które chcą sprzedać swoje „dziewictwo”.

Polecamy:  6 rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na pierwszy raz